Skocz do zawartości

Call of Juarez: Więzy Krwi


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W jedynkę nie grałem. Gierka w miarę spoko, ma jednak kilka niedoróbek. Grałem na wysokim poziomie trudności i mnie wpieniało, że mnie zabijali, a ja nie wiedziałem kto i skąd strzela nawet. Checkpointy też są trochę źle umieszczone. Resztę da się przeboleć i gra się może podobać :)

Odnośnik do komentarza

Kolejne osoby typu: "Nie lubię westernów ale kupię CoJ, żeby się o tym przekonać". maztika, Granat1987, przykro mi ale nie macie racji. Call of Juarez jest najlepszym westernem na rynku. Jak piszesz, że gra Ci się w połowie znudziła to znaczy, że to nie twoje klimaty. Różnorodność lokacji i misji po prostu nie pozwala się nudzić. Mamy wszystko co powinno znaleźć się w prawdziwym westernie. Wszystko jest dopracowane w najmniejszych szczegółach.

 

Nie dziwie się Wam. Gdy w telewizji leci jakiś western zawsze znajdzie się coś ciekawszego do roboty co nie pozwoli mi go obejrzeć. Z grami jest trochę inaczej. Westerny mało komu się podobają dlatego ukazują się przeciętnie po jednym tytule na rok. Gdy jednak jakiś się pojawi zawsze chętnie w niego zagram.

 

Read Dead Redemption może namieszać.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Elo mam problem. Sprzedałem CoJ pewnemu kolesiowi. Gra była w polskiej wersji językowej. On twierdzi, że żadnego wyboru języków nie ma, ja jestem pewien, że grałem z polskimi napisami. O co biega? Mieliście(macie) z tym problem? Może to był błąd gry, który po ściągnięciu jakiegoś patcha został naprawiony. Wydaje mi się, że przy każdym włączaniu gry pojawiało się okno z wyborem języków, a u niego podobno żadnego okna nie ma.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Gra spokojnie mogła się znudzić a zwłaszcza w momentach gdzie byle do przodu i 1000 trupów za sobą. Nudne jak dla mnie były również elementy otwartego świata. Ot po 4 przeżute przez inne gry na 100 sposób zadaniach na otwartych sporych planszach.

 

Jednak gdy gra nabierała własnego rzadko pojawiającego się w innych grach charakteru to robiło się ciekawie np :

 

 

Zatapianie statku, walka z użyciem działa, gatlinga, jazda na koniach, bieg do domu, ochrona dyliżansu w lesie, ucieczka w i na dyliżansie , ucieczka czółnem i inne

 

 

gdy chodziło o brnięcie tylko do przodu "na nogach" i strzelanie to faktycznie mogło zawiać nudą.

 

 

 

 

Moja ocena gry 7/10 :)

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

No a mnie właśnie kumpel namówił do obadania tytułu heh.

 

Pamiętam, że jedynka była nawet spoko ale nie trawiłem westernów więc olałem dwójkę a jedynkę przeszedłem bez większego entuzjazmu. Teraz po RDR sytuacja uległa zmianie z westernami heh i z chęcią obadam dwójkę.

Parę pytań a w zasadzie upewnień:

 

Gra ma troefa?

Z tego co wyczytałem to napisy PL pobiorą mi się w patchu?

Gra jest prequelem do jedynki, silnie powiązanym? Bo średnio na jeża pamiętam pierwszą część.

 

A jedynka wyszła na Ps3?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...