Skocz do zawartości

Call of Juarez: Więzy Krwi


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

A czy aby na pewno wersja na PC wspiera DX10? To chyba wyłącznie 9, a gra jest tak samo ładna na wszystkich platformach, w dodatku jest świetna zoptymilizowana - nawet na moim starym dosyć kompie chodzi płynnie. A odejmując detali gra wcale nie traci uroku - brawo Techland za tak stylową grafikę!

Odnośnik do komentarza

na moje oko to podobna sytuacja jak w GTA4

na PS3 rozmyte na X0 wyostrzone bylo wg mnie

tak jak pisalem to kwestia gustu co dla kogos lepsze, jak widac jak wyostrzone to i zabki bardziej widac, jak rozmyte to troche mniej...

chociaz jak sygnal jest ostry z konsoli to go rozmyc mozna w TV bo maja teraz wszsytkie takie funkcje jak ustawianie ostrosci, klopot jednak w druga strone jak idzie rozmyte z konsoli to tego juz nic nie wyostrzy tylko mzona bardziej rozmyc...

 

mnie zawsze w tych testach zastanawia tylko jedna rzecz, czemu X0 zawsze wychodzi o wiele ciemnieszy? czy tak trudno im rozjasnic odbiornik, mozliwe ze na jednych ustawieniach jedna konsola ma troche inna gamme od drugiej ale po to sa przeciez ustawienia i powinni to ustawic...

 

tutaj przydalaby sie osoba z grami na obie platformy i porównaniem przy najlepszych ustawieniach tego samego odbiornika pod dana konsole

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Detale są identyczne , jedyne co widać to wersja na ps3 bardziej zblurowana/mniej ostra co pewnie wiąże się z zastosowanie Quincunx AA

W przypadku GTAIV to wersja ps3 miała mniejszą rozdzielczosc i przez skalowanie była zamazana , tutaj podobno jest taka sama rozdzielczość a recenzje (IGN , GAMESPOT itd) nie wspomninają o jakich kolwiek różnicach graficznych.

Odnośnik do komentarza

Wy tu gadu gadu o technicznych aspektach i skandalicznym porównywaniu 'pożal się Boże' skrinów, zrobionych przez Xbota Entuzjastę, a ja się zastanawiam, jak się w to aktualnie gra? Jeśli ktoś już grał to prosiłbym o wypowiedź w tym temacie DO TEGO przeznaczonym.

PS Grę jutro wypożycze to może ja w końcu coś skrobnę sensownego bo od kilku dobrych postów wieje tutaj nudą :P

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza

raczej jakas porazka

robienie aparatem zdjec wyswietlanego obrazu na jakims TV LCD itp to jakas pomylka

 

Wy tu gadu gadu o technicznych aspektach i skandalicznym porównywaniu 'pożal się Boże' skrinów, zrobionych przez Xbota Entuzjastę...

bzdury lepszej nie mogles napisac?

ewidetnie wlasnei sa to zrobione skriny w sposob profesjonalny, zrobione w sposob amatorkski masz u zeratula, porownaj je a zobaczysz jaka przepasc

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

No i multi na tyle mnie wciagnelo, ze przestalem zupelnie zwracac uwage na kampanie single ktory stanela na poczatku 3 aktu. Ryan'owe legendy wschodu czyli wild west legends przypominaja mi battlefieldowego gold rusha, ale sa IMO miodniejsze. Mapy sa swietnie zaprojektowane, pelno w nich roznych zakamarkow w ktore mozna sie schowac, kilka drozek do celu itd. Klasy postaci tez daja rade, wczoraj gralem native czyli panem indianinem i poznalem magiczna sile łuku. Pomimo, że każda klasa ma swoje zalety to nie wydaje się bym któraś dominowała, wszystko generalnie zależy od preferencji i od mapy. Nawet sniper nie jest zbyt skilowy i łatwo jest kogoś ustrzelić. Miód, cud i orzeszki, chociaż gra nie jest pozbawiona wad. Często zwalone są respawny, nie raz się zdarza, że respawnujemy sie za plecami przeciwnika, lagi się zdarzają dosyć mocen czasem, co oczywiście winą techlandu nie jest, że hostem jest koleś ze słabym łączem, ale moim zdaniem patent z Halo gdzie hostem zostaje osoba z najlepszym łączem lepiej się sprawdza. Graficznie jak już pisałem tak se, z bardzo kulejącą animacją postaci. Ale ogólnie nie da się nie grać.

Odnośnik do komentarza
No i multi na tyle mnie wciagnelo, ze przestalem zupelnie zwracac uwage na kampanie single ktory stanela na poczatku 3 aktu. Ryan'owe legendy wschodu czyli wild west legends przypominaja mi battlefieldowego gold rusha, ale sa IMO miodniejsze. Mapy sa swietnie zaprojektowane, pelno w nich roznych zakamarkow w ktore mozna sie schowac, kilka drozek do celu itd. Klasy postaci tez daja rade, wczoraj gralem native czyli panem indianinem i poznalem magiczna sile łuku. Pomimo, że każda klasa ma swoje zalety to nie wydaje się bym któraś dominowała, wszystko generalnie zależy od preferencji i od mapy. Nawet sniper nie jest zbyt skilowy i łatwo jest kogoś ustrzelić. Miód, cud i orzeszki, chociaż gra nie jest pozbawiona wad. Często zwalone są respawny, nie raz się zdarza, że respawnujemy sie za plecami przeciwnika, lagi się zdarzają dosyć mocen czasem, co oczywiście winą techlandu nie jest, że hostem jest koleś ze słabym łączem, ale moim zdaniem patent z Halo gdzie hostem zostaje osoba z najlepszym łączem lepiej się sprawdza. Graficznie jak już pisałem tak se, z bardzo kulejącą animacją postaci. Ale ogólnie nie da się nie grać.

Dzięki za ładnie przedstawione info. Wypożyczam tą grę w tym tygodniu i dobrze wiedzieć, że jest miodna/ W PSM 3 CoJ dostał 79/100 co jest niezłym wynikiem. Zarzucają im jeno zbyt wielkie nawarstwienie wątków, które choć ładnie przedstawione z czasem zaczynają się rozlatywać i nie trzymają się kupy jak mucha gówna powinna. Czy jakoś tak. Nie jestem biegły z ang. W każdym razie to multi mnie najbardziej intrygował i jeżeli ten wg Zerutala-sama jest rajcowny to nic tylko grać!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...