Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na poważnie. Kwestia gustu, Tobie nie musi się podobać bo to ja będę go ewentualnie (jak nazbieram kasę :confused: ) nosić. Według mnie ma swój styl i jest dość niepowtarzalny, a tym porównaniem do "roleksa" Ukyo to mnie troszkę uraziłeś :mellow::thumbsup:

 

A co do wieku, to mam już tyle lat, że nie przejmuję się za bardzo opiniami innych i sam decyduje o swoim wyglądzie. Chociaż muszę się z Tobą zgodzić, że taki sikor nie pasuje do wszystkiego i dlatego szkoda mi dać tysia, bo nie będę mógł go nosić na co dzień :confused:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/item788174085_zegarek_meski_diesel_dz7110.html

 

Napaliłem się na ten zegarek, ale ponad tysiak to z deczka za dużo :mellow: widział ktoś coś podobnego w bardziej przystępnej cenie?

 

Może tu znajdziesz coś , co Ci się spodoba.

 

http://www.city-shop.pl/cat-pol-1214553888-Akcesoria.html

 

Nie mówię że teraz, ale często są aktualizacje ;p

Edytowane przez Happymieso
Odnośnik do komentarza

1200 zeta za zegarek firmy odzieżowej, który wygląda jak zegarek Michaela Kighta :(

 

 

 

No ok, a mi się podobają takie

02.jpg

 

Nie konieczni ten, ale cos w tym stylu

Odnośnik do komentarza

A dałbyś 1200 za zegarek Diesla? 1200 to kosztował ten na poprzedniej stronie. Dziwne bo inne zegarki tej firmy kosztują od 40 do gora 99 zł.

 

Tez nie dałbym 1.2 za Casio, ten co zacytowałeś w porywach 4stowki.

Odnośnik do komentarza

Tak. Zastanawiam się nad jakims zegarkiem i sie rozgladam jakiś czas. Do tej pory widziałem zegarki tej firmy w tych przedziałach cenowyh poki nie zobaczyłem tego wynalazku czorta za 1200.

Odnośnik do komentarza

Pytasz jakbym interesował się zegarkami Diesla. Wczesniej widziałem tylko modele w przedziale cenowym do stowki, ale te droższe niewiele się od nich rożnią, przynajmiej designem.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Wszystkie zegarki typu Diesel,CK,Armani i tym podobne możecie do kosza wrzucić bo nie różnią się zbytnio od szajsu sprzedawanego na rynku.

Mają to samo wykonanie i żywotność co repliki breitlingów,Tissotów itp. które kosztują 400 zł.

Nie polecam.

Z tym że ich zadaniem jest dobrze wyglądać, jak komuś naprawdę zależy na dobrym zegarku, to inwestuje w mechaniczne.

Armani (albo Versace) mają bardzo dobre mechanizmy jednej ze szwajcarskich firm, gość w sklepie mi to tłumaczył, ale nie pamiętam szczegółów, w każdym razie stwierdzenie o ich niskiej jakości można włożyć między bajki.

I nie widzę sensu w robieniu replik Tissotów, skoro to prawie najniższa półka wśród szwajcarów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...