Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jako, że na pudełku, tonie papierków itd. nie znalazłem żadnej informacji, pogrzebałem trochę w necie i wszedzie piszą, że jest to model "for men"

Przykład: KLIK

 

Dolce & Gabbana Rhythm Mens Watch DW0305 - gdybyście chcieli poszukać informacji nt. tego zegarka na jakiś stronach. Może ktoś mi udowodni, że jest damski ;)

 

A nie, sorry. Ta różowo-fioletowa i żółte wskazówki jednoznacznie wskazują na model MALE ONLY.

 

Nie no sory, ale zapomniałem, że jedynym właściwym kolorem jest czarny. Wszystko powinno być czarne ew. szare...

Zaraz będzie, że jestem pedałem bo mój zegarek ma "różowo-fioletowa i żółte wskazówki" hehehe, śmiech an sali ;) I jak tu być sobą? Masz coś innego (niebanalnego) niż wszyscy, to się zaczyna szukanie dziury w całym ;P

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Hmm jako, że na pudełku, tonie papierków itd. nie znalazłem żadnej informacji, pogrzebałem trochę w necie i wszedzie piszą, że jest to model "for men"

Przykład: KLIK

 

Dolce & Gabbana Rhythm Mens Watch DW0305 - gdybyście chcieli poszukać informacji nt. tego zegarka na jakiś stronach. Może ktoś mi udowodni, że jest damski ;)

 

A nie, sorry. Ta różowo-fioletowa i żółte wskazówki jednoznacznie wskazują na model MALE ONLY.

 

Nie no sory, ale zapomniałem, że jedynym właściwym kolorem jest czarny. Wszystko powinno być czarne ew. szare...

Zaraz będzie, że jestem pedałem bo mój zegarek ma "różowo-fioletowa i żółte wskazówki" hehehe, śmiech an sali ;)I jak tu być sobą? Masz coś innego (niebanalnego) niż wszyscy, to się zaczyna szukanie dziury w całym ;P

 

kto zabrania Ci byc sobą ? przeciez nie będziemy się śmiać z twojego homoseksualizmu :) spokojnie możesz wyjść z szafy

 

jedyny plus tego zegarka jest taki, że kojarzy mi się z jagodowymi lodami oskar w baiałej czekoladzie ;p bo dobre one są

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Na prezent dla dziewczyny, że tak kasy pożałowałeś?;]

 

Najlepszy z 3 to jest numer trzy, ale akurat sam bym nie brał żadnego z nich. Zegary w tym stylu są spoksik, ale akurat te mi sie srednio leżą i nie żebym był snobem czy cos, ale zle bym sie czuł w towarzystwie nosząc zegarek o wartości wydanej reszty z zakupów w tesco

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

No sie domysliłem, ze na uzupełnienie fitu. Ale w moim przekonaniu podróbki i taniocha są takim uzupełnieniem fitu jak słoma w butach

 

 

uprzedzając pytanie:

nie, nie mowie tak dlatego, że jestem Warszawiakiem

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

chopaki, szukam czegoś ładnego na szerokim pasku podobnym do takiego

http://allegro.pl/item1090077159_d_esel_style_zegarek_charles_delon_na_podkladzie.html

tyle że najlepiej żeby był brązowy i w ogóle inny niż ten powyżej, dałem link by pokazać o jaki pasek mniej więcej mi chodzi ;) a, i nie musi kosztować do 60zł, ale 500zł też nie

o, coś bardziej jak to, ale ogólnie ładniejszy ma być

http://allegro.pl/item1085408962_super_zegarek.html

Edytowane przez Dziewiątek
Odnośnik do komentarza

matko, co wy tu pokazujecie? w ogole co to za moda? jakies kwadratowe badziewia na skoropodobnych paskach, dramat;/. ok, rozumiem, ze niektorym sie podobaja kolorowe buty, albo swetry do kolan, ale bez jaj - kazdy facet powinien miec porzadny zegarek, toż to najwazniejszy, najbardziej zauwazalny i podstawowy element meskiej bizuterii, ktora powinna sie zreszta ograniczac wlasnie tylko do niego. ludzie drodzy, jak mozna takie go,wna zalozyc na reke:f.

Odnośnik do komentarza

Lulz, ostatnio kupowałem zegarek i trochę w tym posiedziałem. Ogólnie nie polecam nic poniżej 400-500zł ;) Z taką kwotą możemy już pomyśleć o czymś "szwajcarskim" (ale wiadomo, na chińskich bebechach). W tym przedziale cenowym polecam marki Bisset (polska), Adriatica(mam i nie narzekam), no i reszta znana wszystkim, czyli Seiko, Tissot, Festina, Certina. NIE KUPUJCIE TANIEGO GÓWNA!

Odnośnik do komentarza

czytanie ze zrozumieniem się kłania. napisałem że zdjęcia są tylko po to, żeby pokazać o jaki pasek mniej więcej mi chodzi, a wy się już podniecacie jakie gówna wrzuciłem :) brawo.

Kubuś, wg mnie skórzany pasek wygląda i prezentuje się o wiele lepiej niż lśniąca bransoleta od której (pipi)ie wiochą i cyganami.

a co do ceny to jakby mi rodzice stawiali takie przyjemności, to też bym szukał czegoś powyżej 500zł :)

Edytowane przez Dziewiątek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...