Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

Mój drogi, czytanie ze zrozumieniem się kłania:)

 

Kubuś napisał, że badziewia na skoropodobnych paskach paskach są bee. Pasek z ekoskóry, no proszę. Aha i nie uważam, żeby srebrne bransolety (pipi)ały cyganami. Tutaj bym sie skłaniał bardziej w stronę tych złotych. Te szerokie skórzane paski też są jakieś dziwne.

 

Ostatecznie IMO srebrna bransoleta>wąski skórzany pasek>szeroki skorzany pasek>złota bransoleta

 

Ale i tak wszystko zalezy od stroju. Skórzany pasek do eleganckiego, srebrna bransoleta do sportowego

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
matko, co wy tu pokazujecie? w ogole co to za moda? jakies kwadratowe badziewia na skoropodobnych paskach, dramat;/
ludzie drodzy, jak można takie go,wna zalozyc na reke:f.

poza tym nigdzie nie napisałem że chce "skóropodobny pasek".

Ano własnie, srebrna bransoleta nadaje się do luzackiego stroju, tyle tylko że jest pełno kolesi którzy zakładają takie zegarki do garniaków albo mniej czy bardziej eleganckich koszul i to wygląda mega śmiesznie.

Odnośnik do komentarza

Nie, to też nie wygląda mega smiesznie, no ale jak kto woli. Dla jednych smieszna bedzie srebrna bransoleta, dla innych(w tym dla mnie) smiesznie wygląda skorzany pas na całą łape) kwestia gustu chyba, bo żaden to minus do stylu

 

poza tym nigdzie nie napisałem że chce "skóropodobny pasek".

Ale czegoś Ty się tak uczepił? No pokazałeś te zegarki i napisałeś ze szukasz czegoś w tym stylu, ale wczesniej Olszmitz wrzucał i ktoś jeszcze z 10 skóropodobnych, więc zapewne "co WY tu pokazujecie" nie tyczyło sie tylko do Ciebie;]

Odnośnik do komentarza

uczepiłem się, bo nie potrafisz zrozumieć tego co napisałem, a mi wmawiasz że to ja źle interpretuje czyjeś słowa ;)

tu nie chodzi o pas na całą łapę, to nie ma być brudasowa pieszczocha. a tak btw, to wczoraj podczas przekopywania allegro znalazłem taki o to kwiat dla emo gothów i brudów :D

 

http://allegro.pl/item1091304971_nowy_zegarek_gothic_emo_punk_rock_skora_metal.html

 

a kończąc temat bransolet to uwierz mi, że większość kolesi w takich zegarkach nie potrafi dobrać tej części garderoby do całej reszty. jeszcze fajniej jest jak tarcza ma typowo sportowy desing i typ założy taki zegarek do garniaka ;)

Odnośnik do komentarza

Ty to chyba ograniczony jesteś nie? ;) Ile razy mozna tłumaczyć, że Kuba pisał o tym co jest pokazywane? No ale niech bedzie, że cie nie rozumiem

 

Nie wiem, nie każdego moze stać na kilka zegarków dobranych pod buty, ale jedno wiem na pewno - skórzany pasek do dresowej bluzy czy innego sportowego stroju, to wygląda dopiero zabawnie

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Ty to chyba ograniczony jesteś nie? ;) Ile razy mozna tłumaczyć, że Kuba pisał o tym co jest pokazywane? No ale niech bedzie, że cie nie rozumiem

 

Nie wiem, nie każdego moze stać na kilka zegarków dobranych pod buty, ale jedno wiem na pewno - skórzany pasek do dresowej bluzy czy innego sportowego stroju, to wygląda dopiero zabawnie

więc najlepiej jest nie zakładać takiego zegarka do dresu, ja też nie mam zamiaru tego robić :potter:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A jaki zegarek jest do za(pipi)ania?

No chyba, że każdym nakur.wiasz o ścianę, żeby sprawdzić czy ten przypadkiem wytrzyma ;/

 

Jeżeli jesteś osobą aktywną tak jak ja to możesz miec różne przygody z zegarkiem :P Ja swój, który dostałem na komunię rozwaliłem po tygodniu. BTW jeżeli ten jest według was brzydki to pokażcie mi lepszy.

Odnośnik do komentarza

Nom, gumowce to tez buty nie do za(pipi)ania, a mimo wszystko nie chodze w nich po miescie

 

jakbym dostał gszoka w prezencie od dziewczyny - ktorej nie mam:(, to bym nim na(pipi)iał o sciane, zeby nie musiec w tym chodzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...