Skocz do zawartości

Co Cię ostatnio wyje.bało z kapci?


wiki1993

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co jakiś czas dowiaduję się o istnieniu kapeli, która wydupca mnie z bamboszy jednym ciągiem, od pierwszego do ostatniego kawałka. PERFEKCYJNE wypośrodkowanie klasycznego NWOBHM, power metalu i speed metalu. Coś wspaniałego jak tu wszystko działa. Mistrze, każdy album, jak tego słucham mam ochotę założyć skórzane gacie i iść z gołą klatą mordować toporem potwory. 

 

 

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

 

 

O kurwy. Riff z intra przechuj, a jeszcze przewija się w kawałku, wersy przechuje. Black z heavy metalem. Dziś coś dobre strzały mi wychodzą na jutubie.

 

 

Cały album daje radę. 

 

 

Jak normalnie nie lubię amerykańskiego BM to tu jest mocno norwesko. Ostry napór.

 

 



Te byki robią  taki hałas na żywo we dwójkę, bez basisty  :sorcerer: Edytowane przez Siara_iwj
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Wyobraźnia mi jeździ jak tego słucham. Mam przed oczami jakąś barbarzyńską wioskę o świcie - gęsta mgła, zimno,  rosa osiadła na wszystkim i jeszcze długo nie wyparuje. Wszyscy śpią, a dziś wielka bitwa, dla wielu będzie to ostatni dzień życia. Zupełna cisza, tylko szaman w transie odprawia swoje modły w intencji wygranej.

 

Cały album mocno polecam na gęsty czilaut. 

 

 

Dla przeciwników ambientu. Ten album to nie zwyczajowe "drony" i jeden brzdęk na dziesięć minut. Są piękne melodie do odprężenia.

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

Zespół z grupy "wstyd się przyznać" i tak na dobrą sprawę nigdy ich nie słuchałem, ale przypadkowo natknąłem się w radio na ten cover i muszę przyznać, że wyszedł im bardzo ciekawie. 

 

 

Inna sprawa, że oryginał mimo tego, że ma już PÓŁ WIEKU na karku (wersja albumowa), brzmi zupełnie jakby go wczoraj nagrali. 

https://www.youtube.com/watch?v=m_6sWL1SWr4

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Bardzo przyjemne pogany.

 

 

 

Coś dla fanów Lifelovera:

 

 

 

 

 

 

I na koniec blacki z delikatnym klimatem, który miejscami przypomina mi atmosferę The Last Of Us, z tych spokojniejszych momentów. Zdecydowanie ciekawe:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=r7xAPWklfJw

 

 

Edytowane przez Siara_iwj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...