Skocz do zawartości

Co Cię ostatnio wyje.bało z kapci?


wiki1993

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godsmack - Faceless :rolleyes: Zaje.bisty album, w którego posiadanie wszedłem w sumie przez przypadek. Takiej muzy było mi trzeba, hard rock z ostrym pier.dolnięciem to jest to ;)

 

No i katuję ostatnio The Prodigy - Invaders Must Die, również zaje.bista płyta. Kupiłbym oryginał, ale niestety kasy nie mam :/ A to dopiero moje pierwsze zetknięcie z The Prodigy, przed chwilą ściągnąłem Music For The Jilted Generation - zobaczymy co z tego będzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
King Khan & The Shrines - Land of the Freak

 

jeden z najfajnieszych imprezowych kawalkow jakie w zyciu slyszalem

 

To jest fajne na impreze:

 

 

Na płytę Hercules and Love Affair dogrywał się między ten wokalista Antony and the Johnsons.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

 

no ja jednak wole araba w kiczowatych okularkach, grajacego porywajacego rocka od tekno z goscinnym udzialem grubego, oblesnego pedala-transwestyty, no offence

 

Mój post był sugestią, że te twoje nie nadaje się na imrpeze chyba, że są tam same zgredy zamknięte na wszystko co było w muzyce w latach 80.

 

<King Khan & The Shrines - Land of the Freak leci w tle>

 

ho ho ale śmieszny arab w okularkach

ho ho pijemy wódke

hehe ale jestem pijana już, puśc jeszcze raz ten porywający rock

 

< kończy się King Khan & The Shrines - Land of the Freak>

 

 

Przy takiej muzyce, przy tym "porywającym rocku" nie można się bawić. Chyba, że jest się sztywnym. No offence.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
W porównaniu imprezowym jednak to od lukasza jest fajniejsze, ale to od Obsa śmieszniejsze, więc remis. No offence.

 

Ja puszczam muzykę na imprezie z mp3 a nie z youtube więc wygrywam. Potencjalny imprezowicz nie będzie mógł się uśmiać przy arabie w okularach.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Przecież ten kawałek od Obsa jest zdecydowanie bardziej imprezowy. Przy tym technie usnąć można.

 

Ale Ty nie chodzisz na imprezy to skad możesz wiedzieć czy coś jest imprezowe czy nie. Tak swoją drogą, "Przy techno można z nudów zdechnąć".

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Hercules jest cool, lubię takie klimaty, "Blind" miecie. Hercules czy LCD Soundsystem to jest muzyka "dyskotekowa" która mi pasuje.

 

True. Własnie "Blind" i te "You Belong" to najlepsze kawałki z płyty. Sprawdzę te LCD Soundsystem. Z podobnych klimatów ściągnałem ostatnio jeszcze Boombox Kylie Minouge czyli jej kawałki przerobione na takie bardziej "taneczne".

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Hercules jest cool, lubię takie klimaty, "Blind" miecie. Hercules czy LCD Soundsystem to jest muzyka "dyskotekowa" która mi pasuje.

 

True. Własnie "Blind" i te "You Belong" to najlepsze kawałki z płyty. Sprawdzę te LCD Soundsystem. Z podobnych klimatów ściągnałem ostatnio jeszcze Boombox Kylie Minouge czyli jej kawałki przerobione na takie bardziej "taneczne".

http://www.youtube.com/watch?v=4T3DvYz6Gg0

 

http://www.youtube.com/watch?v=AhgzH9NDNhA...feature=related

 

spoko sprawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...