Skocz do zawartości

Co Cię ostatnio wyje.bało z kapci?


wiki1993

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ej no bo nie mogaxD jakby nie patrzec ni chu,ja to z takim Behemothem czy Deicide nie ma wspolnego. Po prostu swego czasu Szwedzi wymyslili bardziej wpadajaca w ucho wersje ostrego grania, ktora byla bardzo popularna przez kilka lat, milion zespolow zaczelo to kopiowac i ktos wpadl na pomysl, by to jakos oddzielic nazwa i tyle.

 

 

 

Soilwork i In flames to najlepsze przyklady, idealne kopie, do tego stopnia, ze oni ku rwa kiedys swoje 2 oddzielne teledyski w jeden wspolny polaczyli.

 

 

http://www.truveo.com/Soilwork-Rejection-H...r/id/3945598592

 

 

dla fanow Mastkodona, niczym zwycem wyjete z nowej plyty

Odnośnik do komentarza
chu.j wie.

Ważne, że Amoni grają konkretnie.

 

...slusznie jak chui...przy For the stabwounds in our backs mam ochote pojsc w pogo z najblizsza osoba z tlumu ;)

 

...a z papuci wyj.ebal mnie ostatnio Gotherfall - Blacksphere Architecture. Jak stare "kredki" na ostrym speedzie...az przybylo mi miodu w uszach ;>

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

Nowa płyta Heaven & Hell jest świetna. W zasadzie to ich pierwsza płyta. Być może to im pomogło, że już nie wydają jako Black Sabbath, bo inaczej się patrzy na tę muzę. W każdym razie - IMO to ich najlepsza płyta i jak zawsze demonizowałem Dio, mówiąc, że jest niczym wobec Ozzy'ego, tak naprawdę jestem pod wrażeniem, ile świetnych riffów potrafią z siebie wykrzesać 60-latkowie.

 

W zeszłym roku AC/DC i Metallica, teraz Heaven&Hell... no kurczę, lubię, jak wychodzi jakiś solidny rock n' roll, że włączasz o dowolnej porze i jest mocno. Zawsze bardziej niż post-rock kochałem przed-rock.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...