Skocz do zawartości

Co Cię ostatnio wyje.bało z kapci?


wiki1993

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Grzehoo
W sumie wszystko od "Bóg jest astronautą", ale to najbardziej.

Przecież oni wszystko na jedną modłę grają- takie zwyczajne wpadające w ucho kompozycje. W ogóle poza Mogwai w mało którym zespóle post-rockowym naprawdę czuć duszę w muzyce.

Chyba GY!BE nie słyszałeś.

 

Nadrób zaległości, a resztę post-rocka będziesz mógł olać.

Odnośnik do komentarza

I choy. Nie zmienia to tego, że cała ta płyta mi się podoba i słuchałem ją dziś już chyba ze 4 razy. Wali mnie w sumie czy te utwory są robione na jedną modłę czy musieli zbudować świątynie ku wielbieniu boga post-rocka, żeby wygrzać tą płytę. Dla mnie ma ona klimat. Nie męczy mnie, bo utwory nie mają 10 godzin i nie zawierają recytacji biblii falsetem. Ot, szybki relaks i dalsze napierd.alanie.

 

GY!BE jeszcze sprawdzę jak widzę, że tutaj jest niezły spust nad tym.

Odnośnik do komentarza
W sumie wszystko od "Bóg jest astronautą", ale to najbardziej.

Przecież oni wszystko na jedną modłę grają- takie zwyczajne wpadające w ucho kompozycje. W ogóle poza Mogwai w mało którym zespóle post-rockowym naprawdę czuć duszę w muzyce.

Chyba GY!BE nie słyszałeś.

 

Nadrób zaległości, a resztę post-rocka będziesz mógł olać.

 

QFT

 

jezeli Red Sparowes graja to warto sie przejsc, ale na plytach srednio sobie radza. Gajb powinnien kazdemu wystarczyc.

Odnośnik do komentarza

Fakt sluchanie ciągle tego samego jest nie ok, ale jeśli mu to pasuje? Ja tam tylko tych sztampów z post-rocka slucham i mi styka reszta jest nudna.

 

Isis, Neurosis, Baroness ( red album jest kozacki) to mnie wyje'balo ponownie.

Odnośnik do komentarza

Ok. Sprawdziłem GY!BE i rzeczywiście daje rade. Szkoda tylko, że przesłuchałem pierwszy utwór z płyty "która jest w avatarze Grzecha" i więcej nie dam rady, bo z(pipi)a.ny ch.uj z góry na.pierd.ala młotem pneumatycznym w podłogę, jezuschrystusja.(pipi)e ile można remontować zje.bane mieszkanie.

 

Dawać wpisy na szatanowe napierd.alanie bo kur.wa to już za długo trwa (z rok)Weekend w weekend ku.rwa. Zobaczę jak choyowi się spodoba darcie ryja o 4 nad ranem na godzinę przed tym jak będzie wychodził podbijać kartę w fabryce azbestu. Ja mu zrobię post-rocka.

 

I tak dalej God is an astronaut jest kul.

Edytowane przez Osaka
Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
Ok. Sprawdziłem GY!BE i rzeczywiście daje rade. Szkoda tylko, że przesłuchałem pierwszy utwór z płyty "która jest w avatarze Grzecha" i więcej nie dam rady, bo z(pipi)a.ny ch.uj z góry na.pierd.ala młotem pneumatycznym w podłogę, jezuschrystusja.(pipi)e ile można remontować zje.bane mieszkanie.

 

Dawać wpisy na szatanowe napierd.alanie bo kur.wa to już za długo trwa (z rok)Weekend w weekend ku.rwa. Zobaczę jak choyowi się spodoba darcie ryja o 4 nad ranem na godzinę przed tym jak będzie wychodził podbijać kartę w fabryce azbestu. Ja mu zrobię post-rocka.

 

I tak dalej God is an astronaut jest kul.

- F#A#

- Slow Riot

- Lift Yr Skinny Fists

- Yanqui

 

W tej kolejności sprawdzaj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...