Skocz do zawartości

Dead Rising 2


A.L.I

Rekomendowane odpowiedzi

Aż naszła mnie ochota na DR1 :rolleyes:

ja pare dni temu odpalilem.

postanowilem skonczyc po raz kolejny zanim 'Case: O' wrzuca nam na XBLA.

 

trailer Case Zero delikatnie rozwial moje obawy, ze gra zamieni sie w bezmozga sieczke bez celu.

teraz to juz na powaznie kupuje miare krawiecka i zaczynam odcinac centymetr dzienne odliczajac do premiery ;)

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że nigdzie nie było o tym mowy.

Osoby, które zdecydują się zainwestować w prolog będą mogły liczyć również na dodatkowe przedmioty, przeniesienie zdobytych poziomów doświadczenia i kilka innych bonusów

 

źródło: onlinecenter.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

w trailerze jest o tym mowa :D

pomijajac wstep fabularny, ze zaifekowana corka i zdesperowany ojciec, i odkryj ich historie (co mi sie notabene bardzo podoba)

- collect exclusive unlockables

- level up Chuck Greene

- carry progress to Dead Rising 2

- only available on Xbox 360

 

w trailerze widac tez apewno jednego boss'a. ciekawe jak bedzie z dlugoscia epizodu. no i ile sobie za niego zakrzycza.

i tak kupie, jestem wielim fanem gry, ale dobrze wiedziec czy bede ich wyzywac od (pipi)... zdziercow czy tylko od zdziercow ;)

 

btw. YT zaczyna ssac pale. reklamy przed filmami? WTF!

Odnośnik do komentarza

Na jednym z filmików widać mapkę (1 poziom). Obszar wydaje się w sam raz, ale widzę za dużo save pointów :P

 

dr2obszar.th.jpg

 

No i doszły kolejne filmiki, w pierwszym jest długi przerywnik fabularny z początku gry. A reszta chyba już była wcześniej (warsztat i wyjście w teren):

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-dead-rising/700291

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-dead-rising/700293

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-dead-rising/700295

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-dead-rising/700297

Odnośnik do komentarza
Prequel ma być do dwójki. Ma się dziać pomiędzy jedynką a dwójką; tak zwany pomost łączący.

 

fakt, teraz wszystko kumam nie bardzo kontaktowałem o tej porze :P. zmyliło mnie, że niby pierwszy outbreak 2 lata temu, a akcja 3 w trailerze. dawno już nie kupiłem gry w okresie premiery, ale tutaj chyba się zdecyduje bo to co się nagrałem w jedynkę to moje. myślałem, że po zmiane developera seria zostanie potraktowana po macoszemu, ale widzę, że jest dokładnie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

http://gameinformer.com/games/dead_rising_2/b/xbox360/archive/2010/06/17/hands-on-with-dead-rising-2-s-campaign.aspx króciutkie wrażenia z singla

 

Ja jeszcze do niedawna nie byłem pewien czy brać na premierę. Ale z każdym nowym filmikiem, informacjami, wrażeniami utwierdzam się w tym, że jednak poleci pre order.

Większość obaw rozwianych.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@ Mefi

 

kostium Ninja jest tylko dla preorderowców Gamestopu

 

Reserve Dead Rising 2 and receive the Ninja Theme Pack. The pack includes 4 pieces of Ninja clothing. When Chuck wears just one piece of the outfit, it unlocks new abilities in Chuck associated with the Ninja theme. When all 4 pieces of the outfit are worn, additional Ninja-like animations are also unlocked! Available online and in-store while supplies last.

 

Online Customers: A code and instructions on how to redeem your Ninja Theme Pack will be emailed when the game releases.

 

Store / In-Store Pickup Customers: A code and instructions on how to redeem your Ninja Theme Pack will be printed on your receipt at time of purchase.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza
@ Mefi kostium Ninja jest tylko dla preorderowców Gamestopu

 

Czytałem, że początkowo preorderowcy Gamestopu otrzymają kostium ninja, ale z czasem ma być dostępny w innych sklepach internetowych w US i tylko tam.Oczywiście to są tylko doniesienia i należy traktować je z przymrużeniem oka.Fakty są takie jakie przedstawiłeś w swoim cytacie.Co dalej nastąpi zobaczymy.. :thumbsup:

 

BTW.Prawdopodobnie data została przesunięta, ze względy na utrzymanie ciągłości.Zamiarem Dead Rising 2: Case Zero jest połączenie fabuły z Dead Rising 1 i Dead Rising 2.Przesunięcie ma przyczynić się do płynnego przejścia z pierwszej części na drugą.

Jeszcze poszukam jakieś informacje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...