Skocz do zawartości

Dead Rising 2


A.L.I

Rekomendowane odpowiedzi

Należy się cieszyć, że cena została obniżona w porównaniu z tą, którą przytoczyłeś.Nie za takie rzeczy wołano niebotyczne ceny, także nie ma się czemu dziwić.Obniżkę zinterpretował bym inaczej.Bardzo prawdopodobna jest strategia, polegająca na zachęceniu do kupna owego kawałka historii, aby zwrócić uwagę na drugą odsłonę DR.Tym bardziej, że wiążą się z tym profity w postaci przeniesienia zdobytych poziomów doświadczenia i innych bonusów.Notabene dla wielkiego fana to nie lada gratka.

 

Zresztą rynek rozrywkowy charakteryzuje się najmniejszym wkładem, a najwyższą ceną.Chciałbym również zauważyć, że nie tylko ta gałąź gospodarki kieruje się tą tendencją.

Odnośnik do komentarza

Bo DR2 otrzyma 3 kolekcjonerki zależnie od regionu. My (Europa) dostaniemy tą z figurką, ta co wkleiłeś fotkę jest dla USA i jeszcze jest trzecia wersja dla Japonców.

 

Btw ta moim zdaniem jest najlepsza stylistyka farmaceutyczna wygląda świetnie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

O holly shit !

 

Ładniutka ta kolekcjonerka przeznaczona dla US. Motyw farmakologiczny bardzo fajnie wkomponowany w tą edycje limitowaną. Trochę dużo tego na tym zdjęciu, aż oczopląsu można dostać :lol: .

 

BTW. To metalowe z napisem 'ZOMBREX' to pudełko od gry ?

 

chyba zakupue jak troche siadze z ceny dla samych gadzetingsow.

 

@ jiloo - pochwal się, jeśli będziesz miał. Przy okazji będziesz mógł nas poinformować, gdzie i za ile zakupiłeś :thumbsup:

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Zombrex Edition również w Europie !

 

To dobra wiadomość, natomiast zła jest taka, że wersja będzie uboższa od tej przeznaczonej dla US.

 

W zestawie znajdziemy - metalowe pudełko, strzykawkę (wraz z substancją Zombrex) oraz płytę Making of.

 

Trochę to naciągane, patrząc na zestaw, który otrzymają hamburgery :confused: .

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Suma summarum to zła wiadomość.

 

Skoro gra jest RF to lepiej ściągnąć sobie zza granicy "normalną wersję" nie okrojoną. Po co dawać zarabiać złodziejom.

Porażka jak dla mnie a wiecie kto oczywiście wydaje u nas DR2 ? :whistling:

 

Choć to wyjątkowo chyba nie ich wina skoro taka okrojona limitka trafia na całą Europę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mój błąd Panowie. Ja się zasugerowałem wypowiedzią Jiloo ale dopiero teraz ogarnąłem, że napisał wersja na PS3 (myślałem, że chodzi mu o XO).

Przepraszam za wprowadzenie w błąd w takim bądź razie nie wiem czy wersja na XO jest RF.

 

tak sobie rozkminilem, ze moze oragnac amerukanska wersje na PS3.

nie ma blokady regionalnej :)

Odnośnik do komentarza

no to ladnie mnie zrobiles w kambuko, a w zasadzie ja sam ;)

a ja grzebie po sieci i szukam info :/

 

dla mnie jest tak, ze DR2 musowo na X'o. chocby z tego powodu, ze bedzie Case Zero.

 

a na PS3 to tak dla samej amerykanskiej wersji kolekcjonerskiej, ale jak juz pisalem - jak troche z ceny spadnie, bo w GameStop licza sobie $60 za wysylke do polski :D co daje 140 baksow, a przy takiej cenie napewno celny sie tez upomni. musze ogarnac temat przez znajmomka z USA.

 

----------------------

a z innej beczki.

juz jutro na XBL pierwszy odcinek serialu "Zombrex: Dead Rising Sun"

 

dla tych co nie wiedza o co kaman, trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=upeJnYoBpR8&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...