Skocz do zawartości

Dead Rising 2


A.L.I

Rekomendowane odpowiedzi

I czy tylko ja mam wrazenie, ze grafika jest gorsza niz w jedynce?

Tutaj akurat tez mam takie wrażenie.

 

Jak juz gdzies pisałem DR > DR2 ,choc i tak "dwójeczka" bardzo mi się spodobała,ale ta miejscówka... bleee ,klimat poszedł je.bac sie w krzaki , no i zdecydowanie centrum handlowe gniotło jajca designem i całą otoczką ,a Fortune City nic soba nie oferuje ciekawego.

 

No i najgorsze - DR2 mimo że super zaczyna nużyc ,ze nawet nie moge dokonczyc przejsc 3 raz ;/ A "jedyneczka" słowa "nuda" nie znała i nie zna po dziś dzień ;<

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

No wreszcie jakaś negatywna opinia ;) Graficznie na moje oko DR2 jest ciutkę lepszy, soczyste kolory, ładne oświetlenie miejscami, ciuszki. Fabuła i bohaterowie moim zdaniem w porządku, nie oczekuję cudów po zombie story. Zresztą w jedynce historia też jakaś wybitna nie była. Podobały mi się

końcowe twisty i wydarzenia w Safe House

. Zgodzę się co do

wjazdu wojska do miasta. Z większym rozmachem to powinno być pokazane, bardziej pro. I tak by nie wygrali z chmarą zombie w gęstym dymie. Zakończenia też mogłyby być lepsze, dłuższe i ciekawsze.

 

 

Gra rzeczywiście jest prostsza, czasu więcej, ale to akurat mi pasuje bo lubię jak wszyscy są uratowani. Czy gra jest dla casuali to bym nie powiedział. Sam męczyłem się w kilku miejscach przy pierwszym przejściu. Za duży minus uważam brak Infinite Mode. Chyba że dojdzie jako DLC.

Odnośnik do komentarza

nie zagladam do tego watka forum, zanim nie skoncze gry przynajmniej raz, bo jak sie natne na spoilera, to bedzie w(pipi).

a ze sporo roboty, to nie skoncze za szybko, wiec tylko szybki post.

 

nie wiem czy juz ktos dawal, ale przyznam, ze figurka robi wrazenie.

cale 30 cm wysokosci i solidne wykonanie :)

37933_131721026879381_100001244541326_179716_1819308_n.jpg

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

dosc slaby to argument, bo dziwne, ze wiekszosc gier moge sciagnac i TYLKO z DR mialem problem.

wiem, ze jeszcze jakies mapki do GoW nie dawaly sie sciagnac.

wiec chyba nie rozumiem Twojego toku myslenia, bo skoro jedno dziala to czemu drugie nie?

 

dostaje komunikat, ze gra nie jest dostepna w mojej lokalizacji.

zaloze lipne polskie konto to sprawdze.

Odnośnik do komentarza

Case West objęto blokadą regionalną, więc do pobrania potrzebujesz konta zgodnego z Twoim IP (gra musi być też dostępna na polskim XBL), ewentualnie możesz bawić się z VPN. Tak to działa. Rzeczy, które nie są objęte blokadą (zdecydowana większość) ściągniesz bez problemu na koncie UK czy jakimkolwiek innym. Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś.

Odnośnik do komentarza

Dobrze że Case West pojawił się na polskim Live i to chyba równo ze światową premierą. Że jest blokada na zagranicznych kontach to mi nie przeszkadza bo w końcu wszyscy powinniśmy być na PL :) Ja problem widzę gdzie indziej - brakuje masy dodatków do znanych gier, brakuje również Case Zero. Wrog, ty chyba masz dużą wiedzę o Live, będą dochodzić starsze rzeczy na polski Live czy tylko nowe?

 

I czekam na wrażenia z Case West. Niestety zagram po nowym roku.

Odnośnik do komentarza

Case West objęto blokadą regionalną, (...). Rzeczy, które nie są objęte blokadą (zdecydowana większość) ściągniesz bez problemu na koncie UK czy jakimkolwiek innym. Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś.

faktycznie dziala jak mowisz zwracam nalezny szacunek.

 

chyba sie malo jasno wyrazilem, bo po prostu nie rozumiem tego, ze, jak sam wspomniales, wiekszosc produktow moge sciagnac, a taki DR2 nie. z tego co sie orientuje to taki precedens (blokada regionalna) obejmuje jakis maly promil produktow i nie chwytam celowosci.

 

a wracajac do tematu, gierka na dysku, czeka na chwile wolnego i odpalamy z kumplem multi. wrazenia po ograniu.

Odnośnik do komentarza

OK, dodatek zaliczony za jednym posiedzeniem. Dobry pomysł z tym Frankiem. Napisałbym w jakim kierunku poszła seria, ale oczywiście nie chcę nikomu psuć czaderskiej końcówki (napisy końcowe też miotą). Czad! Miejsce akcji Case Westa jest całkiem spoko, ale zdaje się że mieścina z Case Zero była fajniejsza. Z nowości pojawia się nowy typ przeciwnika, taki opancerzony typek rodem z Modern Warfare 2, tyle że łatwiejszy w ubiciu. Generalnie fajny dodatek i gdyby kosztował 400MS to bym powiedział że wart swojej ceny.

 

PS: Cudny easter egg jest w tunelu.

Odnośnik do komentarza

Case West zaliczony na 100%

to troche inne podejscie - bardziej nastawione na arcade - niz pelna gra czy Case Zero.

jest prosciej niz w pelnej grze. zaczynamy na poziomie 40, a i bardzo szybko przybywa nam exp'a. ocalalych nie trzeba eskortowac. wystarczy spelnic ich potrzeby i poradza sobie sami. nawet achievy jakies niewymagajace.

ale to ze jest latwiej nie znaczy, ze gorzej - tu jest arcade, a w co-op'ie jeszcze miodniej.

szkoda, ze nie kosztowal tyle co Case Zero, bo prawde mowiac do CW po przejsciu 4 razy i scalakowaniu, wroce tylko zeby pograc z kims w kooperacji. Case 0 byl dluzyszy i wracalem do niego wiecej razy, ale moze to tez dlatego, ze tam mamy tylko 5 lvl postaci i jest mimo wszystko trudniej.

 

 

Aux, jaki easter egg? bo ja nie zlapalem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...