Skocz do zawartości

Dead Rising 2


A.L.I

Rekomendowane odpowiedzi

Super, uwielbiam jedynkę którą przeszedłem sześć razy. Może i japończycy nie radzą sobie w obecnej generacji tak jak w poprzedniej, ale DR wyszedł super, RE5 też się zapowiada świetnie, więc o DR2 jestem spokojny. Fajnie też że będzie nowy Lost Planet. No nic, czekamy na więcej informacji.

Odnośnik do komentarza
L4d daje rade . Zeby nie ten smieszny klimat zombich , niemoglbym sie doczekac na DR2 molti . A tak to ja zaczekam jak to recenzenci obczaja .

 

Niezrozumcie mnie zle Klimat zombie to wypas ale jak jest to juze wole 100% GORE al'a Resi KLIMAT..

Tylko, że w DR w przeciwieństwie do L4D nie chodziło o mordowanie zombich.

Odnośnik do komentarza
L4d daje rade . Zeby nie ten smieszny klimat zombich , niemoglbym sie doczekac na DR2 molti . A tak to ja zaczekam jak to recenzenci obczaja .

 

Niezrozumcie mnie zle Klimat zombie to wypas ale jak jest to juze wole 100% GORE al'a Resi KLIMAT..

Tylko, że w DR w przeciwieństwie do L4D nie chodziło o mordowanie zombich.

 

 

No stary nie rozumiem ( mordowanie zombich???) o cio chodzi jakby?????

tu do cholery zawsze chodzi o mordowanie zombich , ale wole w bardziej horror klimatach kolego a'la resi lub L4d .

czyli masz kolesi, energie, chodzi o przetrwanie i mordowanie zombie......

(dlatego to jest nazwane dead rising czyli wzrost smierci)

a nie wzrost komedjii.........to ma byc GORE , a nie walisz manekinem w zdechlego..............

Odnośnik do komentarza

Owszem, same domysły, do tego chyba wypowiedź tłumaczona z japońskiego; ja nie chce nic mówić ale pecetowcy się już raz tak przejechali bodajże na Final Fantasy XIII :)

 

"(dlatego to jest nazwane dead rising czyli wzrost smierci)"

to nie jest żaden "wzrost śmierci" tylko "powstający zmarli" w dosłownym tłumaczeniu

 

Mi klimat czarnej komedii odpowiadał w DR, w sumie to wizytówka tego tytułu, dlatego lepiej będzie jak takie podejście zostanie. Za to nie pasiły mi dziwne tryby, ograniczenia czasowe itp. tego mogli by się pozbyć.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Ja również nie lubię ograniczeń czasowych i to nie tylko w tej grze. W sumie jakby się dłużej zastanowić to jest to główny powód nieukończenia przeze mnie tego tytułu. Co do jajcarskiego klimatu - jestem za. Wbijanie słuchawki od prysznica w głowę zombie? przywalenie mu rozgrzaną patelnią? chmara zimbie z twarzami misiów na głowe? czekam na nowe równie pokręcone patenty w DR2 :D

 

 

P.S. o grach to uwielbiam rozmawiać bo nie ma co ukrywać jest to moje główne hobby (choć na żywo za bardzo nie mam z kim :P Zanudzam tym ludzi. Albo ktoś nie gra i się nie zna albo jest graczem typu "Gram sobie godzinkę w niedziele. Ty to jesteś maniaczka" albo "mam pościągane wszystkie nowości ale widziałem tylko intra z tych gier" >_>). Może kiedyś wybiore sie do wrocka, kto wie, kto wie... póki co się na to nie zanosi.

Odnośnik do komentarza
Dokładnie. Ja również nie lubię ograniczeń czasowych i to nie tylko w tej grze. W sumie jakby się dłużej zastanowić to jest to główny powód nieukończenia przeze mnie tego tytułu. Co do jajcarskiego klimatu - jestem za. Wbijanie słuchawki od prysznica w głowę zombie? przywalenie mu rozgrzaną patelnią? chmara zimbie z twarzami misiów na głowe? czekam na nowe równie pokręcone patenty w DR2 :D

 

Właśnie ograniczenia czasowe trochę psują grę, bo tych psycholi można by jakoś inaczej "odblokowywać" w stylu robisz coś i dostajesz telefon że jakiś się pokazał. Ale jeśli w drugiej części dadzą nam miasteczko pełne zombie, kupę nowych broni itd. to mogę nawet znieść ograniczenia czasowe. ;)

 

Co do tego, że nie ma oficjalnego info.(ponoć) to jak na razie nie zdementowali tego, więc jest nadzieja. :)

Odnośnik do komentarza

Ja to samo, i nawet jak nie lubię w grach żadnych czasówek, ani ograniczeń czasowych to w DR kompletnie mi to nie przeszkadzało. Pierwsza część, była dla mnie prawie idealna, i pod względem grafiki, achivmentów, fabuły, rozwiązań i gameplayu. Więc w końcu czekam na jakieś cholerne porządne info.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.