Skocz do zawartości

Dead Rising 2


A.L.I

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem czegoś jak mają poprawić mechanikę gry skoro na niej opiera się cały trzon rozgrywki. Tzn. czas przecież on tutaj pełni cholernie ważną rolę w fabule jak i samej rozgrywce i na prawdę nie wiem w czym on wam przeszkadza. Bo ja np. mimo "upływającego czasu" miałem czas na psychopatów, na zadania i na konkretną wyrzynkę zombich, nie wiem co wy marudzicie. Ok zgodzę się czas stawał się problemem jak chcieliśmy robić 1000 to znaczy konkretne achivy za uratowanie osób itd. to wtedy trzeba było się spieszyć.

 

A sory wiem że są gusta i guściki bla bla ale zarzucić DR nudę jak dla mnie jest śmieszne. Sama gra może komuś nie podpasować ale nuda to ostatnia rzecz o której bym powiedział w DR.

Odnośnik do komentarza

Czytaj ze zrozumieniem, napisalem ze jak olewam zaania i skupiam sie na bieganiu i eksterminacji, to mimo tych wszytskich broni i fajniusio sweetasnych truposzy nudzi sie ten sposob rozgrywki. Chore jest juz robienie Genocidera jezdzac samochodami w podziemiach i trzaskajac zombie az wpadnie te 53k z czym, sick!

Odnośnik do komentarza
A sory wiem że są gusta i guściki bla bla ale zarzucić DR nudę jak dla mnie jest śmieszne. Sama gra może komuś nie podpasować ale nuda to ostatnia rzecz o której bym powiedział w DR.

Czytaj ze zrozumieniem, napisalem ze jak olewam zaania i skupiam sie na bieganiu i eksterminacji, to mimo tych wszytskich broni i fajniusio sweetasnych truposzy nudzi sie ten sposob rozgrywki.

no bo DR wlasnie cala sytuacja i dziwna chec Franka do ratowania ocalalych stanowia klimat.

nie raz slyszalem od ludzi, ktorzy tylko w demo grali (tam nie ma zadan, tylko wyrzynka), ze sie akcja szybko nudzi.

no i sie nie dziwie. gre trzeba zaakceptowac z calym dziwnym bieganiem z zegarkiem w reku, bo inaczej szybko zbrzydnie.

 

nie oczekuje wiec od nastepcy nic innego jak tylko wiecej dobrego :)

nareszcie (od czasu) jakas gra na XO ktora w moich oczas zasluguje na pre-order.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja tak samo, mam nadzieje, że te wszystkie archaizmy dzięki którym jedynka okazała się genialna, zostaną zachowane. Dla mnie jedynka to najlepszy exclusive na Xboxa360 i jedna z najlepszych gier ten generacji.

 

TGS09 Trailer, dosyć dziwny :)

 

 

Przydałby się w końcu kawałek gameplaya, mam wrażenie że gierka jest we wczesnej fazie i prędko nie wyjdzie.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Ha czyli będzie łączenie przedmiotów co pokazuje 3 filmik; shotgun z widłami.

 

Wózek inwalidzki wymiękłem, a co do multi super. Idealnie tutaj pasuje do tej gry, masowa wyrzynka zombii na punkty. Fuck, fuck szkoda że, premiera dopiero w 2010.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

hm najwyraźniej oglądaliśmy inne filmiki.

rozjeżdżanie wózkiem wygląda kompromitująco nieefektownie, podobnie jak rzut wózkiem.

motyw z kijem do hokeja (?) również słabo, nawet w porównaniu do kosy z pierwszej części.

jedyne co mi się spodobało to combo widły + obrzyn. wygląda sycąco.

 

Capcom musi się jeszcze sporo napracować, by wyszła z tego gra dobra.

Odnośnik do komentarza

Takiego wysypu materiałów z gry się nie spodziewałem. Wow! Nie gram w multi, ale ten w DR2 strasznie mi się podoba. Dobrze że nie pokazują na razie story tylko multi i jakieś dodatkowe tryby single. Najbardziej jednak liczę na długie i urozmaicone chorymi bossami story i ratowanie ocalałych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...