Skocz do zawartości

Need for Speed: Shift


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

O znalazł się na forum Nostradamus. Jak by 4 gry robiły 4 rózne studia ( jest tak może, nie czytałem tego news'a) to może by coś dobrego mogło wyjśc.

Znasz EA - gra bedzie slaba ale oni dalej ja beda robic bo kasa z tego jest - simsy, spore, nfsy

Jak ma być dzięki temu kasa na jakąś kolejną nowość od EA(Dead Space albo choćby Mirror's Edge), to mogą dla mnie wydać naraz nawet pierdylion NFSów.

Zgadzam się, ogólnie fajnie, że inwestują w no ip czy jak to tam się nazywa, przynajmniej odczegos nowego bedą odcinac kupony.

Tutaj sie zgodze - Dead Space oraz ME sprzedawalo sie ponizej oczekiwan - wiec czesc zyskow z NFS pomoze rozwijac te gry oraz Army of Two/Battlefield/Merce

Odnośnik do komentarza
Panowie chyba zapominacie ze ostatnią (choć niezbyt udaną) prawdziwą częścią NFS był Hot Pursuit 2. Reszta to tylko mniejsze lub większe karpie (no może poza UG1) które marką NFS wycierają sobie du.pę.

 

Dla mnie Most Wanted byl najlepszy w serii np. wiec nie rob sie na guru, m'kay?

 

Przygladam sie poczynaniom nowych NFS, moze cos z tego bedzie. ;]

 

 

Tak tylko że MW to nie jest prawdziwy NFS! Może to być oczywiście dla kogoś dobra gra, nie twierdze że nie ale jeśli popatrzy się na całą serię to łatwo można zauważyć że NFS to dwie różne gry!

 

Prawdziwy NFS to: najdroższe, najszybsze wozy na świecie; dobre wyważenie modelu jazdy między arcade a sim; efektowne wyścigi i najładniejsze pejzaże zebrane do kupy.

 

Obecny NFS to tuning, miasto, nitro, model jazdy mocno arcadowy.

 

Dla mnie stary NFS był wspaniały, pamietam że przy Porshe2000 nieraz łapałem się na tym że zamiast skupić się na jeździe - podziwiałem trasę. To samo było przy NFS4 i 3HP.

EA spieprzyło sprawę. Myślałem że UG to będzie taka odskocznia od schematu, to była dobra część ale co za dużo to nie zdrowo! Moim zdaniem zamiast robić kolejnego racera dla 12-latków powinni wrócić do korzeni i dać nam wyścigi na najwyższym poziomie w starym stylu, a jak chca robić kolorowe arcadówki to niech przynajmniej nie psują i tak już wymęczonej marki NFS.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście do NfSów mam sentyment, mimo iż seria stacza się rokrocznie w dół. Świetnie bawiłem się przy HP, Porshe2k, UG1. Miło spędziłem czas przy UG2, MW i nie najgorzej przy Carbonie. Niestety po zetknięciu z Pro Street odrzucilo mnie na tyle daleko, ze Undercover'a nie tknąłem jeszcze. Ale mimo wszystko kolejnego NfSa sprawdze. Choć cudów się nie spodziewam, najwyżej mnie miło zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Screeny wygladaja bardzo sympatycznie, gdyby z tego zrobili symulator ludzi ustawialiby sie po ten tytol w kolejkach. Ale nie zrobia i lepiej podchodzic do wszystkeigo bez emocji, pograc w demo( gdy wyjdzie), lub na standzie w media markt, cokolwiek. Biezcie sobie poprawke na to, ze macie do czynienia z seria NFS, seria ktora zawodzi od High Stakes. No i to tyle ;P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

hmmm... trochę podobne zapowiedzi i przechwałki były przed ProStreet, że będzie sim, że zamknięte trasy, że fizyka najlepsza... a wyszło średnio. Choć gdyby poszli śladem właśnie ProStreet i poprawili tu i ówdzie to może w końcu trafili by w gusta co niektórych. Albo mogli iść śladem Most Wanted, bo był nie zły i ludziom się podobał nawet. Kurde, gdyby tak ulepszali pozycję, która choć raz im się prawie udała (a były takie) i z uporem maniaka dążyli do doskonałości (heh) to dziś był by może jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów. A tak... seria stara się być nie wiadomo czym. Eeee... Panowie wpadli w poślizg po fajnej serii Underground i już sami nie wiedzą w jakim kierunku podążać. No ale przynajmniej jest "ciekawie".

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję że ten 4 tajemniczy projekt to będzie coś na styl Underground 2. Tak to jest coś ,te neony ,dziwczyny rozpoczynające wyścig , odkrywanie nowych sklepów .... To było to a nie to co teraz <_<

oj broń Boż.... Szatanie! O dziwo U2 bardzo lubiłem jednak neony to najwieksza wies jaka może byc. Tu nie chodzi o nawet gust - tylko smak. Dalej system giwadkowy w u2 był zrabany - trzeba bło kupowac najdrozsze czescie [ z reguły straszliwie wiejskie] by odblokowac następną partie wyścigów. ProStreet tez mi sie podobał, acz motyw płacenia za uszkodzenia samochodu przy resecie wyscigu był denerwujący.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...