Skocz do zawartości

Need for Speed: Shift


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Need_fo...rld_Online.aspx

Electronic Arts szykuje się do poważnej zmiany podejścia do serii Need for Speed. Elektroniczny gigant przygotowuje oto nie jedną, ale trzy nowe gry, każda dla odrobinę innego odbiorcy. Po kolei to NfS: Shift, NfS: Nitro oraz NfS: World Online.

 

Need for Speed: Shift ukaże się na PC, Xboksie 360, PS3 i PSP jeszcze tej jesieni, podobnie jak Need for Speed: Nitro na Wii oraz DS-a. Need for Speed: World Online to zaś produkt wpierw na komputerowy rynek azjatycki (tam premiera latem), który być może zimą zawita i w innych rejonach świata.

 

Za NfS: Shift stoi Slightly Mad Studios odpowiedzialne m.in. za gry GT Legends czy GTR 2. Wspomoże ich Michael Mann z EA Black Box wraz z Patrickiem Soderlundem z EA Games Europe. Tytuł ma być symulatorem, nie tylko jazdy, ale i zachowania kierowcy (!). Czyli np. widokiem będzie w sposób niezwykle realistyczny rzucać na boki przy zakrętach. Ciekawe.

 

Teraz już nie jedna, ale 2 (3?) gry rocznie? :wacko:

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

NFS jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć

Wczoraj Shift, jutro Online

NFS jest nowelą, raz do strawienia a raz crapem

Czasem chcesz się pożalić, ale EA ma to w düpie

lalalalalaa

 

Dżijzys fakin krajst. No ja pie.... to co się robi z tą serią. Powinni dać jej umrzeć póki nazwa Need For Speed jeszcze (w miarę) coś znaczy. Niech wymyślą nowy tytuł i na nim eksperymentują takie wynalazki.

Odnośnik do komentarza

To brakuje jeszcze tylko RPGa z NFS w tytule. Ale szczerze mówiąc ta seria nigdy mnie nie jarała (może poza Porsche), zawsze wolałem Burnouty i Midnigght Cluby(które IMO zjadają wszystkie Undergroundy i Most Wantedy na śniadanie).

 

Ale bez kitu, pamiętam, że gdzieś widziałem newsa, że to Criterion miał robić następnego NFSa... No ale, może faktycznie lepiej, żeby zostali przy Burnoutach.

Odnośnik do komentarza

To ciekawe... Goście mają problem, ze zrobieniem jednego porządnego NFSa na rok (najnowsza część jest względnie dobra, bo to xero Most Wanted, ale i tak niedopracowana). A tu wyskakują z czterema. Coż... Krzyżyk na drogę. A małolaty zacinające na standach w hipermarketach będą miały więcej frajdy :S

 

Swoją drogą co sie przejmujecie - jak będzie crap to będziecie omijać szerokim łukiem. A jak nie, to będzie w co grać :P

Odnośnik do komentarza

Bueehehehehe :lol:

 

Most Wanted był ostatnią częścią serii, która sprawiła mi podczas gry przyjemność. Pro Street to jużtylko sprawdzenie wersji demo. Andercałwer nawet kijkiem nie tknąłem.

 

A tutaj beka na maksa widzę ze strony EA - aż cztery (!!!) kupy dostaniemy. No uczta na całego ! :twisted: Weźcie schówcie...

Odnośnik do komentarza
O znalazł się na forum Nostradamus. Jak by 4 gry robiły 4 rózne studia ( jest tak może, nie czytałem tego news'a) to może by coś dobrego mogło wyjśc.

Znasz EA - gra bedzie slaba ale oni dalej ja beda robic bo kasa z tego jest - simsy, spore, nfsy

Jak ma być dzięki temu kasa na jakąś kolejną nowość od EA(Dead Space albo choćby Mirror's Edge), to mogą dla mnie wydać naraz nawet pierdylion NFSów.

Odnośnik do komentarza
O znalazł się na forum Nostradamus. Jak by 4 gry robiły 4 rózne studia ( jest tak może, nie czytałem tego news'a) to może by coś dobrego mogło wyjśc.

Znasz EA - gra bedzie slaba ale oni dalej ja beda robic bo kasa z tego jest - simsy, spore, nfsy

Jak ma być dzięki temu kasa na jakąś kolejną nowość od EA(Dead Space albo choćby Mirror's Edge), to mogą dla mnie wydać naraz nawet pierdylion NFSów.

Zgadzam się, ogólnie fajnie, że inwestują w no ip czy jak to tam się nazywa, przynajmniej odczegos nowego bedą odcinac kupony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...