Skocz do zawartości

Need for Speed: Shift


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gametrailers.com/video/preview-need-for/55817 zapowiedź

 

Nie powiem jestem konkretnie napalony na nowego Nfs-a. Wszędzie głośno tylko o F3 i GT5 a po pierwszej recenzji IGN czy po zapowiedziach widać że, Shift również prezentuje się smakowicie. Premiera za tydzień, nowe filmiki nakręcają aż nie chce się wierzyć że, to naprawdę Nfs. Przydałoby się demko jak nic dla 100 % pewności bo jak nie było czkawka nadal jest po most wanted innych późniejszych wynalazkach. Ale raczej na demko się nie zanosi więc zostaje wypatrywać kolejnych recek.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Będzie w każdym wydaniu. Wrzucam listę utworów:

* Buraka Som Sistema feat. Pongolove - Kalemba (Wegue-Wegue)

* Chase And Status feat. Plan B - Pieces

* Deadmau5 - Ghosts N Stuff

* Eagles Of Death Metal - Anything 'Cept the Truth

* Fort Knox 5 feat. Asheru - Insight (The Nextmen Remix)

* Gallows - I Dread The Night

* In Case Of Fire - This Time We Stand

* Jamal - Pull Up

* Kanye West - Paranoid (Part 2)

* Kasabian - Underdog

* The King Blues - The Streets Are Ours

* Mala Rodriguez - Te Convierto

* Mando Diao - Mean Street

* MSTRKRFT feat. E-40 - Click Click

* N.A.S.A. (Feat. Spank Rock, MIA, Santigold and Nick Zinner) - Whachadoin?

* The Prodigy - Run With The Wolves

* The Qemists feat Mike Patton - Lost Weekend

* Regular John - Transmitter

* Rootbeer - Under Control

* Shinichi Osawa - Electro 411 (Lies In Disguise Mix)

* Spoon Harris & Obernik - Baditude

* TOKIO - Dogonim

* Twisted Wheel - Oh What Have You Done

* Two Fingers feat. Sway - High Life

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48202

 

Jak dla mnie tragedia.

Edytowane przez jarken
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jezeli shift jest "tylko o +" lepszy od forzy 3 to ja sie boje o nia :( Jak dla mnie NFS na torze to nie NFS moze dlatego mi sie nie podoba. Model jazdy zostal dalej taki "nidforspidowy", moze jakby ta gra nosila inna nazwe... ogolnie brakuje szlifu (grafiki w menu to jakas pomylka, "skaczace odbicia na samochodach", niektore muzyczki z soundtracku nie pasuja do gry, samo menu in -, zniszczenia samochodu jak w demolition racer ;] ) najwiekszy plus za to za kamere wewnatrz samochodu. Dla mnie gra na 7/7+

Odnośnik do komentarza

lepiej zainwestować w rocznego już GRIDa ?

przyznam, że planuję zakup wyścigów szosowych i waham się pomiędzy GRIDem a nowym NFS właśnie.

grałem dosyć sporo w GRIDa na PieCu i bardzo mi się podobał, aczkolwiek w pewnym momencie zrobił się dla mnie nieco zbyt frustrujący. nie to żebym sobie nie radził z trudnymi grami, ale nie lubię nagłych skoków trudności. to mnie bardzo zniechęca. tak czy srak rozważam zakup tej gry na X360.

 

możesz cokolwiek więcej powiedzieć ?

 

przyznam, że FM mnie jakoś nie ciągnie przez zbytni nacisk na tzw. telemetrie czyli tonę wykresów i cyferek, których nie rozumiem.

chyba, że mam złe wrażenie... nota bene wyrobione na demie.

Odnośnik do komentarza

Doczepili się do zniszczeń chociaż konkretnie nic nie napisali. Grafika ponoć kapitalna. Są poziomy kierowcy. Dotarcie do maksymalnego trwa około 20 godzin czyli z długością nie za krótko nie za długo jak na NFS. Model jazdy podobno niezły, czuć różnicę między napędami na przód, tył, 4WD. Ogółem mówiąc kupiłem gazetę dla recek DiRT2, Shifa i Fify, ale nie jestem zawodolony. Jakieś słabe te artykuły. Playtesty z PE lepsze o niebo.

Odnośnik do komentarza

wkurzajaca jest tez ta linia ktora powinna niby pomagac :P wchodze w zakret jest caly czas zielona a mimo tego wypadam z trasy. Druga sytuacja zblizam sie do zakretu widze, ze musze zwolnic, no to zwalniam a tu obok mnie przelatuje przeciwnik na pelnym gazie i tyle go widzialem :/. Model jazdy rowniez zaliczam na minus, grafika wcale taka kapitalna nie jest, bugi typu niechciana trawa na asfalcie troche smiesza. Troszkie przydlugie loadingi i "muzyka" w menu po dluzszym czasie denerwuje i jak juz predzej pisalem, niektore grafiki w menu sa nie do przyjecia - wygladaja jakby ktos je w paincie robil. Tak jak juz pisalem wyzej, imo zabraklo ostatecznego szlifu...

Odnośnik do komentarza

wkurzajaca jest tez ta linia ktora powinna niby pomagac :P wchodze w zakret jest caly czas zielona a mimo tego wypadam z trasy. Druga sytuacja zblizam sie do zakretu widze, ze musze zwolnic, no to zwalniam a tu obok mnie przelatuje przeciwnik na pelnym gazie i tyle go widzialem :/. Model jazdy rowniez zaliczam na minus, grafika wcale taka kapitalna nie jest, bugi typu niechciana trawa na asfalcie troche smiesza. Troszkie przydlugie loadingi i "muzyka" w menu po dluzszym czasie denerwuje i jak juz predzej pisalem, niektore grafiki w menu sa nie do przyjecia - wygladaja jakby ktos je w paincie robil. Tak jak juz pisalem wyzej, imo zabraklo ostatecznego szlifu...

Aż tak źle jest? Kurcze a już myślałem, że Shift ma niezły model jazdy. ROzumiem bercik, że grasz na tym logitechu FX. Napisz coś więcej jak on się sprawuje po tych kilku tygoldniach. Jakieś wady może są?

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

nie wyobrazam sobie grac teraz w nfsa/dirta2 na padzie ;] mimo, ze kiera tylko za 99zl to jednak frajda z jazdy jest nieporownywalna, jednak mimo to takie sytuacj jak napisalem sa czeste, bardzo czeste. Jak dla mnie to gra troche przehajpowana, moze i jest to najlepszy z ostatnich nfsow ale nie jest na tyle dobry by porownywac go z forza/ dawac mu tylko o + gorsza ocene (wedlug playtestu). Tylko pamietajcie to jest tylko moja ocena.

 

Co do samej kierownicy, jest ok. Moim zdanem dobrze zainwestowane 99zl. Dirt 2/forza2/pgr4 teraz tylko na kierownicy ;]. Z minusow to za maly kat skretu kierownicy i to, ze nie moge zamontoac ja do mojego stolu (za gruby blat)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...