Skocz do zawartości

Need for Speed: Shift


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

@Bojan

aż tak źle z nimi to nie jest.

przecież w zeszły roku dostarczyli dwa kozackie zupełnie nowe tytuły - Dead Space i Mirror's Edge.

 

w serię NFS też już dawno przestałem wierzyć.

ile to już razy obiecywali poprawę, a wychodziło jak zawsze... może tym razem im się uda. chociaż dla mnie nowy NFS musi ustawić się w kolejce za FM3 i Dirt 2.

Odnośnik do komentarza

Bojan tylko że Shift odbiega od serii. nie będzie plastikowych zabawek wiejsko tuningowanych z niekończącym się nitro. w końcu zmienili kierunek i poszli w dobrą stronę. jak dla mnie ma to być odpowiedź EA na Grida. to już jest duży plus dający nadzieję na dobry tytuł. oczywiście wszystko się okaże po premierze jednak jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

a dla mnie jest dobrze. Widać że stawiają na jazdę i osiągnięcia w karierze.

 

Ja np. bym nie chciał acziwów w stylu "walnij każdego przeciwnika podczas wyścigu" albo "przekrocz linię mety na wstecznym", to głupie jest.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

tylko nie wiadomo z jakim poziomem trudności będzie się wiązał ten naturalny progres :) na złotko czy epica pewnie trzeba będzie się wykazać i wymasterować co nieco. pociesza to że achivy zapowiadają się na offline'owe. NFS'y nigdy nie grzeszyły osiągnięciami, szczególnie tym cholernym community day. z drugiej jednak strony taki racer aż się prosi o rywalizację online. może EA w końcu zmądżało i multi będzie tylko dla fun'u.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Myślę , że Elektronicy powinni skończyć z serią Need for Speed ! Bo to co się czyta , czy to w MAGAZYNACH O GRACH , czy internecie , im nowszy wychodzi NFS jest on jeszcze gorszy od poprzednika

 

Szczególnie widać to na przykładzie tej części.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Recenzja IGN UK:

 

http://xbox360.ign.com/articles/102/1023315p2.html

7.5 Presentation

While the art design is good there's simply too much going on, and the loading times can test the patience.

9.5 Graphics

With DiRT 2, Forza 3 and GT5 we're running out of superlatives for racing game's visuals, but this deserves some of its own. In a word, stunning.

9.0 Sound

Engine notes are wonderfully guttural, and the voiceover's nicely understated - while the music is typical Need for Speed fare.

8.5 Gameplay

On track it's superb, with handling that offers a nicely exaggerated take on a sim model - but it's sometimes lost under the myriad scoring systems.

8.5 Lasting Appeal

The single-player's meaty and the multiplayer is considered and well implemented, offering local leaderboards and eight-player races.

8.7

Great OVERALL

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...