Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

A ja ciągle ssę spaghetti westerny całymi pakietami, wkręciłem się klimatem niczym biedna rybka w śrubę dużego tankowca. Szukałem w sklepach w okolicy czegoś konkretnego, ale oprócz trzeciego filmu z serii o dolarach z Clintem nic nie znalazłem. Jakoś do piątku dociągnę.

Tak troche poza tematem. Chce obejrzeć Bez przebaczenia Clinta i Bezprawie Costnera. Jaki poziom? Widziałeś może?

Bezprawia nie widziałem ale Bez Przebaczenia oglądać koniecznie.Rządzi:)

Odnośnik do komentarza

Eurogamer jak zwykle kontrowersyjnie. :]

Bo nie wystawiają każdej grze napompowanej hypem 10/10? To jedyny magazyn, który wystawia jeszcze oceny, które o czymś w ogóle świadczą.

 

chłopie, oni wystawili 9/10 Earth Defense Force 2017, prowokacje poprzez oceny to dla nich norma

już dawno wywaliłem kichę na ich oceny, czytam reckę, potem komenty (ubaw po pachy)

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi przykro, że niektórzy zdążyli się naciąć na spoiler umieszczony tutaj przez jakiegoś cwela. Ja zresztą również.

 

Już skasowałem. Pozdrawiam i radzę uważać, a tym czasem wznieśmy modły, by wszyscy tacy ludzie umarli ma raka mózgu w ogromnych męczarniach. Amen.

 

Gry video. Poważna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie chłopaki. Wątpię, żeby ten pan miał dostęp do informacji odnośnie zakończenia gry, szczególnie że wyciekła stosunkowo niedawno i pewnie tylko jakieś nolife'y ją pokończyły. A jak powszechnie wiadomo tacy ludzie nie udzielają się na forach tylko grają w WoWa ;)

 

Innymi słowy - chillout. To zakończenie jest bardzo mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

Eurogamer jako jedyni jak na razie wystawili najniższa ocenę 8/10 stwierdzając jeden boski fakt jako nieliczni, który wywołał kolejny ślinotok i hype przed burzliwym gorącym dzikim weekendem :yahoo:

 

"Pomimo pokusy do zmiany rumaków (różne maści oferują inne poziomy posłuszeństwa, szybkości i wytrzymałości) są korzyści z wybrania ulubieńca. Budowana z czasem zażyłość zaowocuje bonusami do wytrzymałości, pozwalając galopować dłużej zanim zwierzę się zmęczy. Przy wspólnym przemierzaniu kolejnych mil przez wzgórza, kaniony i strumienie zacznie tworzyć się więź. Ten związek pomiędzy protagonistą, a jego środkiem transportu, który pojawia się w wielkich westernach jest niewątpliwie jednym z największych sukcesów Red Dead Redemption"

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
Przy wspólnym przemierzaniu kolejnych mil przez wzgórza, kaniony i strumienie zacznie tworzyć się więź. Ten związek pomiędzy protagonistą, a jego środkiem transportu, który pojawia się w wielkich westernach jest niewątpliwie jednym z największych sukcesów Red Dead Redemption"

 

Bardzo fajny motyw z tym zaprzyjaźnianiem się z koniem. Kolejny miły smaczek od R* :thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajnie byłoby, gdyby te wszystkie ciekawe postacie które będziemy spotykać w grze nie wyrastały spod ziemi na czas misji jak w to ma miejsce w GTA, tylko żyły sobie w tym wirtualnym świecie i były możliwe do spotkania podczas swobodnego zwiedzania (jak np. w Oblivionie). W przeciwnym razie to jeszcze nie jest ten sandbox na który czekam, bo schemat z GTA i innych jego klonów - pusty świat i respawn ludzi i pojazdów dookoła gracza, oraz spawn kluczowych postaci tylko na czas misji zupełnie mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza

Temat z porównaniem obu wersji.

 

Na razie nie ma jeszcze konkretów, ale sytuacja podobna jak w GTAIV PS3: Wybiórczy Anty Aliasing, 640p i gorszy framerate w porównaniu do wersji x360. Standard. Kto strawił GTAIV na PS3, to i strawi RDR.

 

red_dead_redemption_rek764.jpg

red_dead_redemption_ren9bz.jpg

Red_Dead_Redemption_Review_Xbox_360_5.jpg

red_dead_redemption_rec5el.jpg

red_dead_redemption_rey5dd.jpg

red_dead_redemption_recu59.jpg

 

Teraz wiemy czemu ani razu R* nie pokazało wersji na PS3. :lol:

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

No ja nadal nie wiem, dla mnie wszystko wyglada tak samo. Widzialem filmiki na youtube z wersji na PS3 i nie widze roznic.

 

W ruchu wersja na PS3 wyglada swietnie, graficznie bardzo mi sie podoba, zreszta GTA IV tez bylo ok, przekonam sie jak sam wlacze to na swoim TV. Wszystkie screeny z internetu to o kant tylka mozna rozbic, ocenie to jak bede mial gre w piatek.

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

http://www.justin.tv...usei#r=y77QFkA~

 

Koleś gra już ze 3h wersja PS3....nie widzę żadnej różnicy ale to tylko stream wideo wiec trudno ocenić :)

 

polecam. można kolesiowi wrzucić co ma robić :rolleyes: a grafa wygląda elegancko

 

ps. koleś właśnie położył panienkę na torach kolejowych i boom :teehee:

ps2. polowania wyglądają kozacko - zdejmowanie skóry itp. można nawet w ptaki strzelać

ps3. podczas biegania luźno po stepie koleś został ukąszony przez węża...

ps4. świetna miejscówka - kopalnia

ps5. multiplayer leży, próbował łączyć się dwa razy i narazie cały czas error

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...