Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Mówicie o przywiązaniu do konia itp. - wszystko fajnie pięknie ale dostrzegam tu pewna niekonsekwencje, o ile sie nie myle to juz wy mi powiedzcie bo jeszcze nie mam gry, czekam na special edition w pon. Kiedy znajdziemy nowego konia jeżdzimy na nim stamina sie umacnia i kon robi sie "lepszy" - mam racje? Natomiast z byle gówna koń nam zdycha i cala "praca" poszła sie (pipi) bo wzywamy nowego konia który jest "nieujeżdzony" lub takiego lapiemy i znów trzeba go "trenować"??

Jak to jest z tym war horse z dodatku, kiedy nam zginie to przepada na zawsze czy trzeba cos zrobic i bedzie z powrotem? Czy rzeczywiście jest on taki za(pipi)isty jak go reklamują czyli taki dobry ze w grze nie ma szybszego ani bardziej wytrzymałego itp?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Takie pytanie jeszcze. Jakie mięliście bugi w grze? U mnie pojawiły się dwa przez które nie mogłem ukończyć misji. Jeden związany z ujeżdżaniem konia, gdy go łapałem na lasso i wskakiwałem był już ujeżdżony, a gra nie chciała poruszyć fabuły do przodu tym sposobem. Drugi związany z

walką w kanionie z Szeryfem, zaraz na początku zaczął się kręcić w kółko i nie chciał wejść na konia, dopiero po którymś razie wskoczył i misję można było przechodzić normalnie

 

Dziwne te niedoróbki. Na patche nie liczę, ale mogli grę troszkę dłużej przetestować bo co jakiś czas coś się dziwnego dzieje.

edit: szukałem skarbu w pewnej miejscówce ( nie znalazłem XD ), a tu nagle z dala zbliża się jakiś koleś; Przedstawił się, witam, witam, mam problem, czy możesz mnie podwieźć do miasta? Stanąłem jak wryty, myślę.. pomogę gościowi. A ten się okazał *#&)$# złodziejem i powiedział: albo mam lepszy pomysł. Wskoczył na mojego konia i pognał w siną dal. Nawet gwizdanie nie pomogło.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

złodzieje koni to normalka, i nie ma co gwizdac, trzeba im strzelać w plecy jak uciekają :D

 

co do straty konia to sam nie wiem, bo po dostatniu nowego chwile pozniej mial duzą stamine, z drugiej strony przez chwile wydawalo sie ze ma mniejszą

tak czy siak roznica w staminie nie jest ogormna, a pozatym szybko sie ją nabija , wystarczy chwile pojezdzic,a wkoncu caly czas sie jezdzi wiec to nie problem

 

btw jak mi ukradli konia kiedys to udalo mi sie go przygwizdac po jakims czasie, ale zwykle udaje sie zestrzelić złodzieja

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

(pipi). Od kiedy przyszła paczka z grą (ok 14.00) dopiero teraz odeszłem (z przerwami na siusiu i jedzenie).

Gra ogólnie majstersztykiem graficznym nie jest, początkowo strasznie po gałach walą ząbki i ogólna "plastikowość", ale pierwsze wrażenie znika po dłuższym posiedzeniu i eksploracji otwartej dziczy, efekty pogodowe jak np deszcz wyglądają ślicznie.

W RDR naprawdę dużo się dzieje, podoba mi się też zwrócenie uwagi na takie szczegóły jak strach koni przed strzałami, burzą, drapieżnikami.

Jak na tytuł sandboxowy jednak muszę przyznać że gra cierpi na sporą liczbę bugów i glitchy - ja sam padłem ofiarą np tego, że podniosłem związanego kolesia i nie mogłem go położyć/wsąść na konia - Zwyczajnie nic, a save robiłem dawno temu - -

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Hehehe ale szał, ale szał. Patrząc na temat "gry na premierę"... choć zagrywki typu 240 czy 270 zł to gruba przesada... dziękujmy srenedze.

 

http://www.gram.pl/news_8Q3gJ,u4_Red_Dead_Redemption_najlepszy_start_tego_roku.html Red Dead Redemption - najlepszy start tego roku

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/5771/red_dead_redemption_now_available_throughout_europe_australia_and_asia_pacific Red Dead Redemption Now Available Throughout Europe, Australia and Asia Pacific

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/5791/join_us_friday_&_saturday_for_official_red_dead_redemption_social_club_multiplayer_kickoff_weekend_events Join Us Friday & Saturday for Official Red Dead Redemption Social Club Multiplayer Kickoff Weekend Events

 

Tak czytam, czytam opinie. Nie chodzi o te forum nawet. Ale coraz więcej pojawia się opinii, że wersja na Ps3 chodzi i wygląda lepiej. Ciekawe, ciekawe...zresztą walić to.

I jak tam nocki zarwane? ;p

 

PS. Póki nie wpisałem jak ktoś chciałby się zamienić dlc to piszcie na pw. Chętnie przygarnę strój w zamian mam/dam konia wojennego ;]

 

Ludzie kupujcie ten tytuł i błagajcie by R* robił więcej takich hitów.

Noo Pan to ma ode mnie piwo i plusa ;]

 

Agent się robi plus fakt, że to ex...

 

A jak dobrze pójdzie to na E3 dostaniemy zapowiedź Bully 2 i Next GTA albo jedno z dwojga chociaż.

Ave R* ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale wczoraj po ok 8 godzinach grania mialem dziwnego glitcha. Wchodze zagrac w pokera i wszyscy przy stole wygladali gorzej niz z ery PSX. Glowa stworzona ze szescianow, tak samo rece, itd. Tekstury niezaladowane i wygladalo to po prostu strasznie. Mowie sobie, cholera chyba za dlugo gram. Wychodze przed bar i zadne tekstury nie chcialy sie wczytac. Tylko Marston wygladal normalnie. Trwalo to przez ok 2 minuty. Jak na razie najwiekszy babol na jaki natrafilem.

Odnośnik do komentarza

Dopiero odszedłem od konsoli , ta gra jest fenomenalna a bugi które widziałem to też ekstraklasa , można "z konia spaść" hehe . Podobnie jak u góry nie polecam od razu multi bo może cię wywalić w rejony mapy których jeszcze w singlu nie widziałeś ale sam free-roaming to będzie hit nad hity . Do oprawy trzeba chwilę się przyzwyczaić ale widać że ta cała nagonka była śmiechu warta , gra na ps3 prezentuję się wspaniale i dla mnie już zdystansowała gta4, takiej przyrody (rewelacyjnie oddane zwierzęta) to się nie spodziewałem .Musiałem gdzieś wylać jak bardzo podoba mi się ten tytuł heh , pozdrówki dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

Mam 2 pytania odnosnie multi ale w temacie o RDR w dziale online raczej o czym innym tam sie gada wiec tu jest lepiej :P

Jak to jest z free-roam'em?To jest jedno wielkie lobby gdzie jak dolacze to moge spotkac innych graczy?Czy po prostu wchodze do single'a ale moge zaprosic znajomego i razem sie przechadzac?Jeszcze te gang hide-out'sy.Co to jest?Cos jak w stylu fortecy w Lineage2 ze mozna ze swoim party isc i przejac i tam sie np respic czy po prostu atakuje sie je zeby dostac jakies bonusy/kase/cokolwiek?One sa pod "kontrola" komputera czy gangi/klany moga je przejac?

Odnośnik do komentarza

Mam 2 pytania odnosnie multi ale w temacie o RDR w dziale online raczej o czym innym tam sie gada wiec tu jest lepiej :P

Jak to jest z free-roam'em?To jest jedno wielkie lobby gdzie jak dolacze to moge spotkac innych graczy?Czy po prostu wchodze do single'a ale moge zaprosic znajomego i razem sie przechadzac?J

Tak freeraom to takie lobby dla 16 graczy. Możesz zaprosić znajomych, możecie biegać bez celu, polować itd.

 

W każdej chwili możecie przejść na rankingowe mecze, tryby. Nie wiem właśnie czy na prywaty też. Tzn. czy np. masz 16 znajomych w lobby i chcecie pograć między sobą (po 8) w konkretnych trybach.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale wczoraj po ok 8 godzinach grania mialem dziwnego glitcha. Wchodze zagrac w pokera i wszyscy przy stole wygladali gorzej niz z ery PSX. Glowa stworzona ze szescianow, tak samo rece, itd. Tekstury niezaladowane i wygladalo to po prostu strasznie. Mowie sobie, cholera chyba za dlugo gram. Wychodze przed bar i zadne tekstury nie chcialy sie wczytac. Tylko Marston wygladal normalnie. Trwalo to przez ok 2 minuty. Jak na razie najwiekszy babol na jaki natrafilem.

 

Też miałem podobną sytuację. Po wyjściu jednego z budynków zniknęły tekstury i świat stał się kartonowy. Ogólnie gra nie wyzbyła się kilku bugów i glitchy. Ale i tak czy tak jest przekooozacka :teehee:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

gliche oczywiscie nie cieszą ale nie są aż takie tragiczne żeby tu płakać

 

ja gralem z 15 godizn i nie mialem nic poważnego typu znikniecie grafiki

mialem tylko drobne rzeczy typu

- pudła wiszące w powietrzu, upadły jak ich dotknąłem

- koń sie zrespawnował po drugiej stronie rzeki i nie mógł wrócic do mnie (musialem odbiec kawalek zeby sie zrespawnowal gdzie indziej)

- koń sie zrespawnował w budynku i łaził po meblach ;p

- po otwarciu skrzyni nie dokonczyla sie animacja a postac nie chciała sie ruszać, ale po kilka sekundach naciskania roznych rzeczy w koncu zaczął łazic

 

wiecej nie pamietam, raczej są to drobiazgi jak na 15h za(pipi)istej gry!

 

w sumie nie pamietam czy mialem dokoladnie 15 ale coś około

i dopiero teraz zbliżam sie do odblokowania 2 "wyspy"

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ostatni raz wszedłem do tego tematu bo zaraz mnie (pipi) strzeli. Wszyscy zadowoleni, podnieceni, wszystko fajnie a ja jak taka pipa gry nie mam bo ze sklepu psx zamówiłem. Co do tych bugów to faktycznie skandal. Może przez weekend większość wyeliminują.

 

 

Jak to możliwe (pipi) ze w te (pipi)ane soboty nie jeździ (pipi)ony kurier? Skoro towar był wy(pipi)any w piątek to w sobote mógłby ruszyć osraną dupe i mi to przywieść.

 

Odnośnik do komentarza

Jestem fps whore i nie wstydze sie do tego przyznac. Piszcie wiec jak tam z frameratem. Wiem, ze powtarzam sie ale na ostatnie takie pytanie jakis kolega stad mi odpowiedział, ze framerate jest calkiem ok a potem dodał, ze porownywalny z gta 4. Wiec nadal nic nie wiem. Jest ok czy taki jak w gta 4? :D

Odnośnik do komentarza

Pomoc odnośnie mini gier, kto już gra może śmiało wchodzić

 

Ktoś mi może opisać jak się gra w tego poker, bo za uja nie mogę wykminić (wydawało mi się, że umiem jakoś tam w pokera grać), tak samo rzut podkową wale takie ajugety, że szok.

 

Odnośnik do komentarza

mój sklep osiedlowy ma ten sam problem co ty schab... miał być wczoraj kurier do 16 ale wogóle zaspał chyba przez co gra dopiero w poniedziałek bedzie....i mnie strzeliło(zresztą sprzedawcę w sklepie też) ponieważ zamówił 20 sztuk ps3 i 20 x360 i już ma wszystko zarezerwowane dla stałych klientów...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Heh śmieszne, że na bugi narzekają najwięcej osoby które jeszcze nie grały...

Jakoś Ci grający nie mają z tym problemu. Albo w ogóle nie mają bugów...Tylko teraz widzę, że modne jest nazywanie wszystkiego bugiem... bo to RDR!?

 

Trawka nie tak się ułoży OMFG ale bug co za syf, co za gra... :dry:

 

Sorry ale jak widzę tekst "nawet w GTAIV nie było tylu bugów" to mnie #$%#%. Przez ponad setkę godzin spędzonych w GTAIV nie uświadczyłem NIGDY jakiegoś buga który zniszczyłby mi przyjemność z grania. Żadnego większego !!! Może jakieś pierdoły jak w każdej praktycznie grze.

 

Trudno w takiej masywnej grze, uniknąć bugów. Były, są i raczej będą. Pytanie na ile są uciążliwe. Pytanie jak bardzo chcecie się dowalić. RDR nie jest pierwszy i ostatni w tej kwestii, w kwestii bugów i buczków.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po około 4 godzinach gry.

- GTA na Dzikim Zachodzie

- mechanika rozgrywki identyczna jak w GTA

- graficznie jak w GTA IV

- gra chodzi płynnie

- misje jak na razie są dość ciekawe

- w multi zagrałem tylko dwa mecze, po których twierdzę, że jest tak samo beznadziejne jak w GTA IV. Do Uncharted 2 pod tym względem tej grze baaardzo daleko.

Odnośnik do komentarza

Jedyny feler RDR jak na razie to taka se grafika no ale kogo to.

bez przesady, może "taka" se w porównaniu z GOW3 albo U2, ale jak na sandboxa jest świetnie i nie powinno sie mowic złego słowa , ogromny swiat bez loadingow itp, jak ktos nazeka na grafe to rpzypominam że gra nie wyszła na PS5 tylko PS3 wiec kurfa bez przesady <_<

jesli ostatni miesiac ktos gral w tzw "killery graficzne" ktore swoj poziom osiagnely dzieki zmaknietym malym pomieszczeniom ktore łatwo uciagnac to serio tutaj zobaczy gorsża grafe, ale serio trzeba wziac poprawke na ogormny swiat i widocznosc po horyzont

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie sprostować to co napisałeś.

 

- GTA na Dzikim Zachodzie

Zgadza się.

 

- mechanika rozgrywki identyczna jak w GTA

Nieprawda. Widać, a raczej czuć różnicę. Ciężar postaci jest wyrazniejszy i z racji tego, że gra ma miejsce na Dzikim Zachodzie, jest wiele innowacji, których w GTA IV nie było.

 

- graficznie jak w GTA IV

Nie. Same cutscenki stoją naprawdę dużo wyżej poziomem od GTA IV. Zakres widoczności jest ogromny. Stań sobie na jakimś wzniesieniu i spójrz na otaczający świat gry. It's HUDGE. Graficznie gra jest bogata w detale, np. Marston jest wykonany bardzo pieczałowicie.

 

- gra chodzi płynnie

To prawda, lecz zdarzyły mi się spadki płynności, lecz nie w trakcie większych zadym, tylko swobodnego galopu na koniu.

 

- misje jak na razie są dość ciekawe

Jak na razie, owszem, są ciekawe.

 

- w multi zagrałem tylko dwa mecze, po których twierdzę, że jest tak samo beznadziejne jak w GTA IV. Do Uncharted 2 pod tym względem tej grze baaardzo daleko.

Nie grałem w multi, tylko raz wszedłem do Free Roamu i pojeździłem na osiołku (swoją drogą kapitalny jest ;))

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...