Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Podnosi czasem tez adrenaline...

Dopadłem pięknego czarnego wierzchowca, pełnokrwisty rasowy rumak do którego wykonałem aż 4 podejścia.Za każdym razem się wyrywał, tyle miał siły i wigoru, przez to jeszcze bardziej chciałem jego pojmać.Agresywność odbierała nam energie.Spojrzałem jemu w oczy, wyczuł że tak łatwo się nie poddam.Ten moment obudził we mnie dziwne zaklęcia.Ze Spokojem i harmonią poddał się oddając w moje ręce tak to zaklinacz koni obudził się teraz we mnie.Pełen dumy i podziwu jak piękny okaz udało sie do mnie przywiązać i odjeżdżając na spoczynek napotkałem pewnego przyjacielskiego gościa. Podchodząc, w dobrych zapewne stosunkach, okazał się nie tym kim mógłbym przypuszczać. Strącił mnie perfidnym uściskiem, wskoczył na zdobycz odbierając to co było dla mnie najlepsze.Oddalając się nie byłem wstanie opanować nerwów i zrobić cokolwiek, trzymając lasso w reku zacisnąłem zęby, po czym nacisnąłem power w Xboxie :)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

trzeba bylo go zastrzelić zanim uciekł!! xD

 

btw jesli ktoś nam ukradnie zarejestrowanego konia to można go potem przywołac po jakims czasie

 

 

swoją drogą nigdy nie spotkalem czarnego konia;/ a szukam czesto, ale zwykle widuje prawie czarne tylko..

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Yano nic dodać nic ująć.

 

Dobre przedstawienie, spostrzeżenia.

 

Tylko odnośnie tego multi. Jeżeli mówimy o freeroamie to cała mapa jest odsłonięta tak? No ale chyba w poszczególnych trybach multi rankingowych wybieramy dane tereny tak jak w GTAIV. A nie, że mamy całą mapę odsłoniętą. Bo to by byłoby rzeczywiście bezsensu.

 

Zresztą Ty nie marudź tylko szykuj się na wtorek ;p

 

I jeszcze pisałeś coś o dodatkowym stroju do odblokowania w Social Clubie; "Gentlemans Attire". Zresztą na końcu instrukcji też o tym pisze. Pytanie, gdzie na SC jestem zarejestrowany, wchodzę szukam i nic nie widzę. Jakiś kod powinien być czy co? Jak to odblokować?

 

PS. Ja odkąd mam RDR to jakiś pech piep.rzony. Chyba mój szef (i nie tylko on) po złości mi robi...Praktycznie zero wolnego. Ja też chcę nockę z RDR ;p;p;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

wielkie dzięki za info gdzie wpisywać kody, aż wstyd się przyznać że o tym nie pomyślałem.

 

gra jest przegenialna.dodam jeszcze że nawet 4 latek znajdzie coś dla siebie - czekając na spokojne pogranie wieczorem wraz z 4 letnią córką uganialiśmy się wczoraj za "koniczkami, jelońkami i królickami" przez dobra godzinę... w chwilach dekoncentracji córki zły tatuś "oprawiał" zwierzynę :diablo: generalnie RDR może być jednak edukacyjną grą familijną :)

 

jeszcze jedno pytanko przy dead eye mamy wpływ na zaznaczanie konkretnych punktów na przeciwniku? bo mam wrażenie, że przesuwając celownik te punkty zaznaczają się same, a niekoniecznie chcę strzelić gostkowi w stopę i po chwili w pskudn facjatę.

Odnośnik do komentarza

I jeszcze pisałeś coś o dodatkowym stroju do odblokowania w Social Clubie; "Gentlemans Attire". Zresztą na końcu instrukcji też o tym pisze. Pytanie, gdzie na SC jestem zarejestrowany, wchodzę szukam i nic nie widzę. Jakiś kod powinien być czy co? Jak to odblokować?

Ja kiedy wszedłem w menu w zakładkę SC, pojawił mi się komunikat, że został odblokowany Outfit Gentelmans Attire. To strój drugi z piętnastu ;)

Odnośnik do komentarza
Tylko odnośnie tego multi. Jeżeli mówimy o freeroamie to cała mapa jest odsłonięta tak? No ale chyba w poszczególnych trybach multi rankingowych wybieramy dane tereny tak jak w GTAIV. A nie, że mamy całą mapę odsłoniętą. Bo to by byłoby rzeczywiście bezsensu.

nie sprawdzalem ale deathmache zapewne sa w jakichs konkretnych miejscach, ale mialem na mysli freeroam i czestotliwosc przypadkowego sptoykania graczy na tak wielkiej mapie (i koniecznosc sprawdzania na mapie gdzie są i szukania ich;p)

 

I jeszcze pisałeś coś o dodatkowym stroju do odblokowania w Social Clubie; "Gentlemans Attire". Zresztą na końcu instrukcji też o tym pisze. Pytanie, gdzie na SC jestem zarejestrowany, wchodzę szukam i nic nie widzę. Jakiś kod powinien być czy co? Jak to odblokować?

a wchodziles na Sc z menu gry ? logowales sie w grze itp? ja nie znam sie na tym, zalozylem konto z poziomu gry i odrazu dostalem strój

ale na gamefaqs czytalem ze nie zawsze sie dostaje odrazu bo sa przeladowane serwery itp, nie wiem dokladnie, ale ogolnie jesli z poziomu gry ejstes zalogowany to powinienes dostac w koncu

 

 

 

jeszcze jedno pytanko przy dead eye mamy wpływ na zaznaczanie konkretnych punktów na przeciwniku? bo mam wrażenie, że przesuwając celownik te punkty zaznaczają się same, a niekoniecznie chcę strzelić gostkowi w stopę i po chwili w pskudn facjatę.

z tego co obczailem to najpierw w dead eye cele same sie zaznaczają jak przejedziemy celownikiem , ale potem w dalszej czesci gry odblokowuje sie nową zdolnosc i wtedy samemu sie zaznacza cele naciskajac R1 (a potem strzela w nie normalnie R2), szczerze mowiac wygodniej bylo gdy sie same zaznaczały;p nawet jesli czasem zaznaczyła sie noga :P

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytania z innej beczki, bo gierke będe miał gdzieś w piątek jak dobrze pójdzie także chciałbym już się dowiedzieć czy..

 

1. Możemy zakładać tylko gotowe stroje na siebie czy osobno spodnie, osobno koszule itp ?

2.Czy mieć przy sobie bandane [ lub coś takiego ] która mozemy zakładać i ściągac w dowolnej chwili? Jeśli nie to czy w ogóle są takie " bandyckie " bandany?

3.Jak rozkładam obóz to przy nim jest tylko ognisko czy też namiot?

4.Jak mają się sprawy z walką na pięści?

5.Można zmieniać fryzury? tongue.gif

6. Jak np. dostaniemy w nogę ze strzelby to kutykamy albo coś w tym stylu?

7.Czy obrażenia po strzale/pobiciu są widoczne na ciele przeciwnika i na naszym?

 

 

Z góry dzięki za odpowiedź tongue.gif

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

1. Są tylko i wyłącznie gotowe stroje.

2. Jest bandana do kupienia, która hamuje wzrost lub ubytek Fame i Honor.

3. Tylko ognisko.

4. Tylko atak i obrona w walce wręcz, nic więcej.

5. Nie można.

6. My nie, ale przeciwnicy za to już tak.

7. Krew jest widoczna tylko na ciałach przeciwników i towarzyszy (oraz koni).

Odnośnik do komentarza

1.Gotowce - Ciuchów jest ok 15 I je odblokowujesz.

2.Jest jak najbardziej, i można ściągać - Za jej pomocą jesteś anonimowy i nie tracisz dobrej sławy.

3.Ognisko

4.Machasz triggerem ile wlezie

5.Nie ;p

6.Nie - ale pare kul i nie żyjesz więc nie warto strzygać rambo przeciw większej liczbie kolesi

7.Tak (po pobiciu nie jestem pewien).

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytania z innej beczki, bo gierke będe miał gdzieś w piątek jak dobrze pójdzie także chciałbym już się dowiedzieć czy..

 

1. Możemy zakładać tylko gotowe stroje na siebie czy osobno spodnie, osobno koszule itp ?

2.Czy mieć przy sobie bandane [ lub coś takiego ] która mozemy zakładać i ściągac w dowolnej chwili? Jeśli nie to czy w ogóle są takie " bandyckie " bandany?

3.Jak rozkładam obóz to przy nim jest tylko ognisko czy też namiot?

4.Jak mają się sprawy z walką na pięści?

5.Można zmieniać fryzury? tongue.gif

6. Jak np. dostaniemy w nogę ze strzelby to kutykamy albo coś w tym stylu?

7.Czy obrażenia po strzale/pobiciu są widoczne na ciele przeciwnika i na naszym?

 

 

Z góry dzięki za odpowiedź tongue.gif

1. Tylko gotowe stroje.

2. Tak, kupuje się taką i można ją dowolnie zakładać w każdej chwili. Dzięki niej nie tracimy honoru popełniając przestępstwa.

3. Zwykły obóz ma tylko ognisko, rozszerzony to i namiot. Drugi kupuje się ekstra w sklepie i dzięki niemu można dodatkowo uzupełnić zapas amunicji.

4. Normalnie, walimy R2 i John wali ile wlezie. R1 to obrona. Oprócz tego gdy zmiękczymy przeciwnika można wykonać ruch typowy dla MMA rzucając gościa na ziemię i go okładając pięściami. Dodatkowo można kopać kury, psy, walnąć z pięści konia, kopnąć wilka, klepnąć niedźwiedzia. Popychać ludzi z mostów, pod tory etc. i co nam się żywnie spodoba.

5. Stroje o których mowa w pierwszym punkcie dodatkowo zmieniają wygląd. Przykładowo w garniturze jesteśmy bardziej ogoleni, a w stroju bandyty zapuszczeni.

6. Nie, działa to tylko na przeciwników. Dwa strzały w obie stopy przeciwnika powodują, że ten klęka i próbuje do nas strzelać z tej pozycji. Postrzelony w rękę łapie się za nią, po chwili szuka broni na ziemi i próbuje strzelać z drugiej (nie jestem pewien czy nie z tej samej ręki - muszę to sprawdzić). Strefy trafień całkiem nieźle się udały i nie ma porównania do żadnej innej gry.

7. Postrzały tak zarówno u nas jak i u przeciwników, pobicia... chyba nie.

Odnośnik do komentarza

Witam uprzejmie

 

Zakup tej gry graniczy z cudem :)

Cenega oczywiście rozkłada pośladki - kolejny raz pokazując nam, gdzie jest miejsce klientów.

Powiem krótko, zazdroszczę Wam! :)

Mam nadzieję, że niebawem będzie jakaś dostawa, ale z tego Cenega powiedziała mi przed momentem, to do 14 dni, ale to nie jest pewne.

Masakra...

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza

odpowiem na to samo bo widze ze kazdy ma inna wersje:p

1. Możemy zakładać tylko gotowe stroje na siebie czy osobno spodnie, osobno koszule itp ?

2.Czy mieć przy sobie bandane [ lub coś takiego ] która mozemy zakładać i ściągac w dowolnej chwili? Jeśli nie to czy w ogóle są takie " bandyckie " bandany?

3.Jak rozkładam obóz to przy nim jest tylko ognisko czy też namiot?

4.Jak mają się sprawy z walką na pięści?

5.Można zmieniać fryzury? Dołączona grafika

6. Jak np. dostaniemy w nogę ze strzelby to kutykamy albo coś w tym stylu?

7.Czy obrażenia po strzale/pobiciu są widoczne na ciele przeciwnika i na naszym?

 

1. tylko gotowe, ale niektóre z nich to nie są calkowicie nowe stroje tylko np założenie ponczo (szmaty) albo czapsów i chustki na wierzch typowego stroju , itp

2. można kupic w sklepie i zakładac kiedy sie chce, dzieki niej mozna bezpieczniej robic przestepcze rzeczy, ale nie opłaca sie nosic przy dobrych uczynkach

3. normalnie tylko ognisko, ale mozna kupic "lepszy obóz" i jest mini namiocik (dostaje sie wtedy wiecej ammo przy odpoczynku)

4. podobnie jak w GTA4, chociaz chyba nie ma typowych uników, tylko blok (chociaż mozna troszke skakac (dashowac) we wszystkich kierunkach, a podczas walki nożem mozna sie turlać

5. nie mozna, zwykle mamy na sobie czapke i tak, chociaz niektore stroje zmieniają troszke wygląd głowy (zarost itp)

6. nie kuśtykamy, chociaz w roznych sytuacjach sa animacje "bólu" np gdy spadniemy z konia albo z wysokosci to zanim bedzie mozna biegac mija sekunda az postac sie "rozmasuje"

7. widać obrażenia na każdym, krew i dzury po kulach, a po strzele w głowe rozwalona czacha:p na naszej postaci tez widac

Odnośnik do komentarza

Witam uprzejmie

 

Zakup tej gry graniczy z cudem :)

Cenega oczywiście rozkłada pośladki - kolejny raz pokazując nam, gdzie jest miejsce klientów.

Powiem krótko, zazdroszczę Wam! :)

Mam nadzieję, że niebawem będzie jakaś dostawa, ale z tego Cenega powiedziała mi przed momentem, to do 14 dni, ale to nie jest pewne.

Masakra...

 

Z poważaniem

A ja nadal nie mam swojego,RDR preorder w sklepie PSXa był pomyłką. Od czwartku słyszałem zapewnienia: "dziś wysyłamy,na jutro powinna być dostarczona". Dziś usłyszałem że będzie dostawa i wyślą na środę.Więc anulowałem zamówienie,i raczej więcej nic u nich nie zamówie.A niemożna było powiedzieć że nie mają i niewiedzą kiedy będzie?????

0

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Witam uprzejmie

 

Na Allegro? Dzwoniłem do tych ludzi, co dają RDR - niektórzy po 100 sztuk, odpowiedź?

Nie mają na miejscu i czekają na dostawę... Także, po prostu nikt nie ma w sklepach.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Nie mają ale nie ściemiają że już mają i wysyłają.A w sklepie PSX w żywe oczy kity wciskają że tak powiem

Odnośnik do komentarza

Witam uprzejmie

 

Witam uprzejmie

 

Na Allegro? Dzwoniłem do tych ludzi, co dają RDR - niektórzy po 100 sztuk, odpowiedź?

Nie mają na miejscu i czekają na dostawę... Także, po prostu nikt nie ma w sklepach.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Nie mają ale nie ściemiają że już mają i wysyłają.A w sklepie PSX w żywe oczy kity wciskają że tak powiem

 

...ale żeby się o tym dowiedzieć, trzeba zadzwonić? Także ściemy walą, bo według Regulaminu Allegro, nie można sprzedawać towaru, którego się nie ma.

Także na dzień dobry walą ściemy, przyciągają ceną 179 PLN, a towaru nie ma, a potem jak zrezygnujesz, to Ci negatywa wpierdzielą.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza

troche tego zjawiska nie rozumiem, liczylem ze po premierze pojawi sie więcej ofert na alle. Tymczasem, doopa, jest nawet mniej niz bylo :confused: w tym tyg i tak bym nie pogral, ale w przyszlym to juz by sie przydalo zakupić, mysle ze sytuacja sie jeszcze odmieni.

 

ed: ma na myśli nówke, nie spodziewam sie ze ludzie opchną RDR po kilku dniach ;)

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

troche tego zjawiska nie rozumiem, liczylem ze po premierze pojawi sie więcej ofert na alle. Tymczasem, doopa, jest nawet mniej niz bylo :confused: w tym tyg i tak bym nie pogral, ale w przyszlym to juz by sie przydalo zakupić, mysle ze sytuacja sie ejszcze odmieni.

Co może świadczyć o tym, że gra rzeczywiście jest wypasiona (a że sandbox to ludzie dłużej grają) :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...