Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem, przenosi cię do najbliższego twojego domu, nic nie tracisz, po prostu "budzisz" się w "mieszkaniu"

 

wprowadziles w ogormny błąd

 

po śmierci loaduje sie ostatni save , albo w emisjcu gdzie zapisywales jesli byl to zwykly save (czyli dom albo obóz) albo w najbliższym domu jesli byl to autosave

 

i traci sie wszystko co sie dzialo od tego save, przedmioty, statsy itp

 

 

 

 

 

 

No chyba nie bardzo.Jak zarżnąłem jedną pumę a następnie druga załatwiła dla odmiany Mnie, to przy ponownym spotkaniu zaliczyło Mi "chelenga" związanego z zabiciem dwóch nożem, a wedle tego co piszesz to powinienem znowu zaciukać dwie bo ta wcześniejsza powinna zniknąć od wcześniejszego sejwa jeżeli w tym czasie gra się nie zapisywała.

Odnośnik do komentarza

No chyba nie bardzo.Jak zarżnąłem jedną pumę a następnie druga załatwiła dla odmiany Mnie, to przy ponownym spotkaniu zaliczyło Mi "chelenga" związanego z zabiciem dwóch nożem, a wedle tego co piszesz to powinienem znowu zaciukać dwie bo ta wcześniejsza powinna zniknąć od wcześniejszego sejwa jeżeli w tym czasie gra się nie zapisywała.

Hmm......... wydawało mi się, że postęp Challenge się nie zapisuje, ale mogę się mylić. Jestem za to pewien że nie pozostał Ci się item po ewentualnym skinningu tej pierwszej.

 

 

 

PS:

WTF is "chelenga"? Ni to po polsku, ni po angielsku.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dziś dostałem grę i jestem zachwycony. Mam już do was pierwsze pytanie. Co się dzieje po śmierci? Traci się coś, czy po prostu automatycznie wczytuje się ostatni save? Już 2 razy zginąłem przez przypadek. Najpierw ni z stąd ni zowąd wyskoczył mi jakiś wielki kot, albo grupka przestępców. :rolleyes:

A jeszcze jedno. Czy są jakieś statystyki odnośnie śmierci gracza? Ja nie mogłem takich znaleźć.

Gdzie zakupiłeś???

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No chyba nie bardzo.Jak zarżnąłem jedną pumę a następnie druga załatwiła dla odmiany Mnie, to przy ponownym spotkaniu zaliczyło Mi "chelenga" związanego z zabiciem dwóch nożem, a wedle tego co piszesz to powinienem znowu zaciukać dwie bo ta wcześniejsza powinna zniknąć od wcześniejszego sejwa jeżeli w tym czasie gra się nie zapisywała.

no nie wiem, jak ja umieralem to tracilem wszystko od porpzedniego save'a

Odnośnik do komentarza

I pomysleć jak RDR poszerza horyzonty, Meksyk istniał tylko na mapie, od tej pory jako priorytet na liście udania się w podróż to tego zakątka świata :nyam1:

Yhyy powodzenia ;].

 

Jak Cie hmm rozdziewiczy jakiś stary Meksykaniec. Co jest bardzo popularne w Meksyku; cwelenie. Od razu uprzedzam nie, nie znam tego z własnej autopsji ;p

Zostaniesz okradziony, pobity. Piękny kraj.

Schron dla szumowin świata.

 

Zresztą Meksyk z RDR to Meksyk z przed 100 lat. Który pewnie już dawno nie istnieje.

Odnośnik do komentarza

Co za profesjonalna opinia. Jakby Meksykaniec powiedział, że w Polsce od razu na granicy zwiną Ci samochód, potem okradną z reszty a na ulicach syf, pijaństwo a rolnictwo opiera się na koniu i drewnianym pługu to pewnie byś się obraził?!

Każdy kraj ma swoje problemy ale uogólnianie niczemu dobremu nie służy.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Nie no , wiadomo, że Mexico City jest niebezpiecnym miejscem. Może nie tak jak johanesburg (wczoraj okradli chińskich dziennikarzy...mimo iż obecnie zagęśzczenie policjantów na m kwadratowy przekracza wszelkie wyobrażenia). Ale jeśliby było cię stać , jeśli byś wbił tam jako bogaty gringo- taki którego stać na noclegi w bogatych hotelach (a nie motelach a la z filmów grozy) to luz.

 

 

Wczoraj zbliżyłem się do konca gry, zaliczając 50 misję. Muzyka gdy Marston odnajduję...wiadomo kogo XD i wraca do ...wiadomo kogo XD rozwala. Tak na marginesie to ten kawałem muzyczny, który aktywuje się przy wjździe do Meksyku mi umknął ;-( jesli był tak dobry jak tn- to żałuję. Da ktoś link do yt ? Obejrzałbym ten moment...

 

 

Spojler- serious

 

 

 

Końcówka jest kapitlna. Mimo, że misje są teoretycznie nudne (bo prowadzimy zycie farmera, z pozoru nudne) to R* zastosowało ciekawy trik. Czuć wytchnienie, czuć, że dokonało się odkupienie...

 

 

Szkoda, że skończy się tak jak się skończy. Chociaż pewny nie jestem bo spojlerująca k.rwa nuie powiedziała wprost ale się domyślam :/ zreszta już Abigail mówi do marstona czy sądzi , ze naprawdę zostawią ich w spokoju...ale nie mówcie mi, chce żyć w niepewności i łudzić się że Marston nie zginie i nie będę jeździł po mapie tym młokosem

 

 

koniec spojlera

 

 

wczoraj wbiłem do multi. Jest o niebolepiej niż w GTA (te multi uważałem za beznadziejne)ale mimo wszystko nie jest to gra stworzona do multi. R8 musi zrozumieć , że aby multi było świetne musi zaprojektowąć pod niego specjalne mapy. Te z gry się nie nadają, toż to raj dla kamperów. Wlezą do salonu, zaczają sie w oknie i czatują....

Edytowane przez Grigori
po to jest funkcja spoiler, żeby jej używać
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

wczoraj wbiłem do multi. Jest o niebolepiej niż w GTA (te multi uważałem za beznadziejne)ale mimo wszystko nie jest to gra stworzona do multi. R8 musi zrozumieć , że aby multi było świetne musi zaprojektowąć pod niego specjalne mapy. Te z gry się nie nadają, toż to raj dla kamperów. Wlezą do salonu, zaczają sie w oknie i czatują....

Niedawno wbilem na kilka deathmatchy ffa i gang ffa i powiem, ze dawno nie odczulem takiego zawodu. Jedno wielkie kampienie. Trudno przebiec kilka metrow bo za jakimis murkami, skalami, w stodolach, na dachach sie cwele chowaja. Multi zawsze rujnowane jest przez ludzi, ale w RDR to naprawde przesada. (pipi).ani idioci. Nie potrafia czerpac prawdziwej frajdy z gry. Poza tym zeby przezyc, non stop trzeba chodzic z wlaczonym kucnieciem. :|

Odnośnik do komentarza

ja też chyba nawet nie mam 1.01 a prawie codzinnie gralem multi itp, i nie widzialem zadnych informacji o paczu

 

 

a co do multi... hmm kamperzy rzeczywiscie są, ale czy to wina gry czy ludzi? ja obstawiam ludzi

praktycznie kazdy budynek ma wiecej niż jedno wejść wiec mozna zajść kampera od tyłu

nie trzeba biegac (trzymajac X) przez srodek mapy)

 

gra rzeczywiscie troche sprzyja kamperom przez system osłon (ktorego zwykle nie ma w FPP) , wiec hmm.. no poprostu sami kampujcie :D

 

to że znajda sie wkurzajacy gracze to niestety nie wina rockstar, nawet w tak popularnym MW2 można bylo grać we "wkurzający sposób"

 

 

ja osobiscie malo gram deatchmeczy ale wkurzaja mnie ludzie ktorzy we freeroamie podjezdzaja i bez powodu zabijają

z jednej strony takie są "uroki" multi, ale szkoda ze nie mozna miec np nad glowa napisu "spadaj nie chce sie zabijać expuje"

jedyne pocieszenie to że jak już mnie ktoś (zwykle jakis noob i lamus) zabije bez ostrzeżenia to potem go gnębie i zabijam aż wyjdzie z gry :P a najczescie bardzo latwo jest ich gnębić, a poczatkowy kill jest dlatego bo zawsze chowam bron przy innych graczach i nie okazuje agresji (bo zwykle expie a nie szukam ludzi do zabijania) , wiec gdy bezbronnie dam sie zabic to potem .. zemsta :>

ale mimo to to wkurza, bo zemsta daje troche satysfakcji , ale tak czy siak to przeskadza w expieniu, najgorsze jest jak sie robi gangi i jakis debil wjeżdza i przeszkadza :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Też żadnego patcha nie pobrałem...

 

 

Multi...grałem dużo w MW 2. Było spooro kamperów, sam czasem kampiłem ;-) (ulubiona lokacja- ta na lotnisku, zaraz przy wejściu do terminalu) ale to co się dieje w RDR to nie ma porównania. Jasne, to wina ludzi ale bardziej map- które do tego zachęcają. W MW 2 były 2-3 miejsca na mapie (góra) gdzie można było kampić. Tu sa dziesiątki. W MW 2 po ograniu kilku meczy wiedziałes gdzie uważać, tu musisz mieć oczy w doopie i poruszać się niczym lampart XD

 

sorry za "ręczne" otagowanie spojlera, nie działa mi ta funkcja w internet explorer, nie chciało mi się włączać fire foxa. Poprawię się I promise XD

Odnośnik do komentarza

Jak Cie hmm rozdziewiczy jakiś stary Meksykaniec. Co jest bardzo popularne w Meksyku; cwelenie. Od razu uprzedzam nie, nie znam tego z własnej autopsji ;p

Oj Słupku, Słupku - we wszystkim jest ziarnko prawdy. Możesz powiedzieć prawdę xD

 

 

Tak na marginesie to ten kawałem muzyczny, który aktywuje się przy wjździe do Meksyku mi umknął ;-( jesli był tak dobry jak tn- to żałuję. Da ktoś link do yt ? Obejrzałbym ten moment..

Orsonku, mówisz i masz!

 

 

 

Nie chce tutaj nikogo urazić, nie mam na myśli nikogo konkretnego a jedynie pewną cechę ludzką.

Za każdym razem jak ktoś zaczyna narzekać na camperów to mi się robi słabo i chce wymiotować. Ja zawsze w każdej strzelance multi patrze na to w taki sposób: jak bym się zachowywał gdybym to ja tam był na tym polu walki. Biegał bym jak wariat środkiem lokacji z okrzykiem na ustach "ZABIĆ DRANI!" czekając na kulkę? Nie sądzę.Raczej chował moją dupę w taki sposób żeby mieć możliwie jak największe pole widzenia. Już szczytem szczytów jest wyzywanie snajperów od camperów. No po prostu ręce opadają. Jak ktoś oczekuje ze wezmę swoje M24 czy choćby Carcano Rifle i pójdę z nim na duel to chyba ma coś z głowa i powinien się leczyć.

Irytują Cię camperzy? Then stop whining and go get 'em! Naprawdę każdego można zdjąć. Wrzuć mu dynamit a będzie zwiewał. Zajdź go z innej strony niż przeważnie obserwuje itp. Chcieć to móc. Ja nigdy nie miałem problemu z takimi ludźmi.

 

 

 

Co do patchy, ja tez nigdy nic nie ściągałem O.o

Odnośnik do komentarza

tak nieco z innej beczki

 

ostatnio we freeroamie krecilo sie obok mnie 2 gosci, najwyrazniej znajomi bo gadali ze sobą

tylko ze jeden z nich mial glos jak 12 latek albo mniej, no i sie krecili aż w koncu zaczeli do mnie strzelać, ogolnie to wyszlo na to ze jak raz ich zabijalem a raz oni mnie (albo w tym samym czasie co sie dosyc czeto trafia)

tyle że głos tego dzieciaka (kurna jak justin bieber!!) byl serio wkurzajacy... :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Kazuun -dzięki, fajna nuta, żałuję , że mi się nie załączyła :huh:

 

 

Ale z tym kampieniem nie masz racji. Bo wchodzimy do multi by się BAWIC. Pomyśl sobie co by było gdyby WSZYSCY przykampowali w krzaczorach/ w domach. Nie byłoby gry bo...nie byłoby do kogo strzelać. Realne pole walki to co innego, tam nie ma respawnów a i nie uczestniczy się w wlce dla zabawy...

Odnośnik do komentarza

nie no, pomyslcie ze wiekszosc ludzi jednak stara sie poprostu zdobyc jak najwiecej killi, i jesli znajdzie dobrą metode to je jej trzyma

ja sam raz z mauzerem zaczailem sie w ciemnym budynku (tzn takim że z zewnątrz jego wnętrze jest czarne) i załapałem 17 kill streak :P zapewne bylo to kapmienie ale w momencie gdy sie wygrywa to i tak sie czlwoiek cieszy, a mauzer pistol daje czadu :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...