Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

dlatego główną winę za kampienie ponoszą TWÓRCY GRY bo ich zadaniem jest takie zaprojektowanie mapy by kamperzy mieli pod górę. A np w takim MW 2 kamperstwo jest SZCZEGÓLNIE premiowane bo za serię killów bez zgonu przyzywa się wsparcie- hariera który rozpi.e.rdla noobków z powietrza.

Odnośnik do komentarza

Przebywanie w jednym miejscu wiecej niz 15 sekund - zgon :D

 

Kamperzy niszczą każdy multi, trzeba sie do nich przywyczaic albo w multiplayer nie grac. Mialem pecha z 2 frajerami 2 stodole na farmie (akurat swietnie sciagali, ok. 30-40 lvl mieli) ale jak dluzej sie pogra i mapy lepiej pozna to z kamperami mozna sobie poradzic ;)

Odnośnik do komentarza

wczoraj wbiłem do multi. Jest o niebolepiej niż w GTA (te multi uważałem za beznadziejne)ale mimo wszystko nie jest to gra stworzona do multi. R8 musi zrozumieć , że aby multi było świetne musi zaprojektowąć pod niego specjalne mapy. Te z gry się nie nadają, toż to raj dla kamperów. Wlezą do salonu, zaczają sie w oknie i czatują....

Niedawno wbilem na kilka deathmatchy ffa i gang ffa i powiem, ze dawno nie odczulem takiego zawodu. Jedno wielkie kampienie. Trudno przebiec kilka metrow bo za jakimis murkami, skalami, w stodolach, na dachach sie cwele chowaja. Multi zawsze rujnowane jest przez ludzi, ale w RDR to naprawde przesada. (pipi).ani idioci. Nie potrafia czerpac prawdziwej frajdy z gry. Poza tym zeby przezyc, non stop trzeba chodzic z wlaczonym kucnieciem. :|

Dlatego gra się ze znajomymi. Wtedy robi się polowania na kamperów ;]

 

Btw tak gadacie o tym multi, może dzisiaj jakaś ustawka? Co by podbić expa?

Odnośnik do komentarza

Jak można oczekiwać że mając grę TPP z systemem osłon w multi każdy będzie biegł na 'hurra'. To jest głupota. Gra się tak jak przeciwnik pozwala. Jeżeli masz jakiegoś kolesia w grze który siedzi od 10 minut w jednym miejscu to to oznacza ni mniej ni więcej że reszta graczy to pipy i nie umie go zdjąć. Z KAŻDYM można sobie poradzić przy użyciu odrobiny sprytu.

Mówisz Orson, że grasz w multi dla zabawy i frajdy. Ja też. Walka przeciw żywemu człowiekowi zawsze przebije fun z gry przeciw AI. A zwycięstwo nad żywym przeciwnikiem to dla niektórych jest orgazm wręcz. I zrobią wszystko żeby go osiągnąć.

Voytec dobrze napisał. W KAŻDYM praktycznie shooterze znajdą się kamperzy i to jest normalna rzecz. Z tym się trzeba pogodzić i nauczyć radzić, albo nie grać w multi skoro miast funu kończymy z irytacją.

 

 

Może niekoniecznie RDR, ale sytuacja z dziś:

Battlefield: BC2, Squad Deathmatch, Arica Harbor. Jeden koleś z jednego squadu ciągla brał czołg. Po prostu NON STOP. z 90% czasu w nim przesiedział w każdej rundzie. Ludzie narzekali ze nie umie grac bo tylko czołgiem i jest noob, lama i w ogóle to jego stara ssie. Ale jakoś nikt przez bite 6 rund nie próbował go zdejmować. A wystarczą dwie dobrze wymierzone rakiety i po sprawie. Tak długo jak nikt nie chciał zmienić na chwilę klasy na Engi żeby załatwić sprawę tak długo koleś robił pożogę na polu bitwy. Dlaczego? Bo nikt mu nie próbował przeszkadzać. To samo macie z camperami waszymi. W chwili gdy kazałem (bo widać nie każdy o tym myśli) swojemu squadowi żeby niszczyc czołg C4/Mortarem jak tylko się zrespi, nie czekając aż ktoś wsiądzie, jego squad zaczął być najgorszy. Po 2 rundach koleś dał leave. To się nazywa ZWYCIĘSTWO. A nie narzekanie przez pół gry na czacie i uprzykrzanie życia innym.

Odnośnik do komentarza

Siemka.

tak się zastanawiałem dziś w pracy, jak by to było, gdyby w "Główna Role" omawianej gry wcielił sie, ktoś zupełnie inny.

oczywiście to tylko moja sugestia, aczkolwiek wydaje mi sie, ze osoba ta jest wręcz Stworzona do tego pokroju Kina ;P

mowa oczywiście o Clint'cie Eastwood'zie znanym wam dobrze, jako Brudny Hary.

w sumie może troszkę przesadziłem z jego obsada... ale swój głos mógłby podkładać.

była by Rewalka... zgadzacie sie ze mną ?

 

fotka dla przypomnienia twarzy aktora:

clinteastwoodw.jpg

 

co prawda czas go "Posunął" zaś głos wciąż ma ten sam.

troszkę mi go brakuje w tej roli :/

Cześć.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Kazuum - mi te bronie zaktualizowało dopiero po jakimś tygodniu. z misjami mam to samo. ciekawe kiedy w końcu to naprawią.

Na stronce RDR jest info niby o patchu 1.02. Ale nie wiem czy coming soon czy już leży na serwerach - nie wczytywałem się. Ponoć on naprawia już ten Social Club.

 

 

 

Na ile godzin starcza Single ? (Podstawowy wątek)

Ja napisy obejrzałem po 75h gry (ofc zbaczałem z drogi na duperele).

Odnośnik do komentarza

Na ile godzin starcza Single ? (Podstawowy wątek)

jesli lecisz na pałe od misji do misji to pewnie poniżej 20h, jesli ogolnie czerpiesz frajde z mozliwosci gry to spoko moze potrwac 50h

 

Ja gram wątek główny + poboczne atrakcji (myślę, że ok 50 % wszystkich), podróżuję bez "szybkich podróży" do będą prawie pod koniec gry (5 misji do końca), mam ugrane 30 h), więc robiąc grę na 100 % delektowanie widokami to tak jak pisze Yano 50 h może spokojnie pęknąć.

Odnośnik do komentarza

właściwości automatycznego patcha 1.02:

 

  • Resolved various NAT incompatibility issues (Click here for tips on how to optimize your firewall settings)
  • Improved connectivity to multiplayer for users with slower connections
  • Improved reporting for Shootout and Gang Shootout games
  • Fixed instance where Mo Van Barr would not appear as a bounty
  • Fixed multiplayer titles not appearing for some users in the outfitter
  • Fixed instance where lawmen stopped responding even though the player was wanted
  • Fixed Issue with hogtied victims disappearing when ragdolled
  • Fixed crash in Free Mode when cooking dynamite and going into the water
  • Fixed audible glitch at the end of some cutscenes
  • Fixed Solomon's Folly Action Area not ending after posse leader teleports in late
  • Corrected Social Club 100% Tracker so stats update properly
  • Various multiplayer issues addressed including load screen hang-ups and UI glitches
  • Eliminated miscellaneous game crashes

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Noo walić tego patcha w d.upsko.

 

Zresztą wejdźcie na stronę RDR albo R*. (pipi)a graliśmy teraz z 2 godziny i co rzuciło się w oczy.

Obniżyli o ponad połowę expa za rozbijanie gangów we freeroamie.

 

.........porażka totalna. Zresztą mówię, ładną burzę to wywołało.

A najlepsze jest, że nic nie napisali w oficjalnych właściwościach patcha.

 

Teraz trzeba poświęcić prawie 3 razy więcej czasu na 50 level; trophy.

Odnośnik do komentarza

Niestety w dalszym ciągu (mimo ptcha 1.02- dziś się pojawił) strona Social Clubu funkcjonuje niepoprawnie - nie da się sprawdzić ile się ma % ukończenia gry (nie zlicza tego- np mam trofeum za STRANGERSÓW , tu mi pize , że mam 0 )

Odnośnik do komentarza

tia, musieli zbalansować coś tam bla bla. pięknie, jeszcze dłużej zejdzie mi do 50 lvl. tak wiem, multi gra się dla funu itd ale kurna ile czasu teraz zajmie boostowanie. kurna mogłem jednak napierniczać tego xp na pałę a później zrobić dlc na spokojnie :/

A ja powiem wprost.

 

Freeroam z kumplami - rozbijanie gangów robiłem dla trophy. A, że dodatkowo to sprawiało przyjemność to tylko dobrze.

 

Ehhh daj spokój nawet nie wiesz jak sobie pluję w twarz czemu nie wbiłem tego 50 levelu. Podobno było można (nawet samemu) szybciutko go wbić.

Zresztą mnóstwo jest osób co już gra po restarcie 50 lvl. Jak prestige w MW. Tu się chyba Legends to nazywa.

 

......................................

 

Jedyna nadzieja, że co-op będzie dawał dużo expa.

Albo, że R* przywróci poprzednią punktację (tak jak mówiłem; mnóstwo osób się pruje na stronie).

Choć w to nie za bardzo wierzę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Rewelacja ! ... dobrnąłem do końca

pozostał tylko żal,smutek wraz zemstą w której mogłem się udzielić.Zakończenie godne nie jednego wspaniałego westernu.Ciekawi mnie czy każdy z Was miał przy egzekucji Edgara burze wraz z ulewą ? Podkręciło to niesamowicie klimat zaszczucia i to co się we mnie gotowało nie pozwalało uwolnić z spustu palca.Z żyłem się z główną postacią traktując jak żywą istotę, sprytny i udany zabieg, uraz pozostał i wbił się na amen

 

 

:good2:ROCKSTAR jest WIELKI :good2:

 

 

Czas teraz na multi 8)

 

 

Siemka.

tak się zastanawiałem dziś w pracy, jak by to było, gdyby w "Główna Role" omawianej gry wcielił sie, ktoś zupełnie inny.

oczywiście to tylko moja sugestia, aczkolwiek wydaje mi sie, ze osoba ta jest wręcz Stworzona do tego pokroju Kina ;P

mowa oczywiście o Clint'cie Eastwood'zie znanym wam dobrze, jako Brudny Hary.

w sumie może troszkę przesadziłem z jego obsada... ale swój głos mógłby podkładać.

była by Rewalka... zgadzacie sie ze mną ?

 

fotka dla przypomnienia twarzy aktora:

clinteastwoodw.jpg

 

co prawda czas go "Posunął" zaś głos wciąż ma ten sam.

troszkę mi go brakuje w tej roli :/

Cześć.

 

To jedyna osoba której użyczenie głosu mógłbym prócz oryginału sobie wyobrazić.Jutro zamierzam sam to sprawdzić Dobry, zły i brzydki :dance:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Zacznij od dwóch pierwszych części.

Chyba, że już widziałeś.

 

A o których mówisz ?

http://www.filmweb.pl/Za.Garsc.Dolarow Za garść dolarów

 

http://www.filmweb.pl/Za.Kilka.Dolarow.Wiecej Za kilka dolarów więcej

 

W takiej kolejności i na końcu Dobrego.....

Z tym, że nie są to jakoś ściśle ze sobą powiązane filmy. "Swoiste kontynuacje".


Edit: Haha na Ps3 jest sposób żeby wrócić do starego naliczania expa tyle, że offline :thumbsup:

Dobrze, że nadziałem się na post z linkiem przed usunięciem.

 

 

 

Superrr

 

Tak się R* tłumaczy

 

"@10207686 @Jefferson_NL @Jor-El and others, thanks for taking the time to give us all of your thoughts on some of the tweaks included in the title update, it was only after much consideration that we decided to balance out the amount of experience that's earned for completing Gang Hideouts in Red Dead's multiplayer Free Roam. We know this is a disappointment for those of you who've been grinding up lots of XP over the past couple weeks, but it's all necessary for proper balancing and tuning of the game variables. We hope you understand, and we've got some cool new Social Club challenges to look forward to that we'll be unlocking within the next week or so."

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...