Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi, chodzi o to, że już nie raz były takie sytuacje i nie wpadały trophy z dlc za rzeczy które i tak mieliśmy już zrobione. Podam przykład mamy grę "xxx" nie ma w niej żadnego trophy za zabicie 50 przeciwników nożem. Ale my gramy cały czas nożem i zabiliśmy już te 50 przeciwników (w statystykach wszystko widnieje).

Denerwujace sa takie rzeczy. O ile takie 50 killi mozna przebolec, to czesto bywaja nieciekawe sytuacje.

 

Taka rzecz spotkala mnie w przypadku pierwszej czesci Bad Company - dodali do gry trofea, i o ile wszystkie trofea za multi odrazu mi ladnie zaliczylo, to z singla mi nie dalo ani jednego trophy (gre przeszedlem zanim wyszedl patch).

[a developer oczywiscie obiecywal przed patchem, ze gra zczyta z save'a dane i da odpowiednie trofea]

Odnośnik do komentarza

Macie jakieś problemy z multi? Gdy się łączę z Free Roam często wyskakuje mi komunikat, że wystąpił jakiś błąd z połączeniem innych użytkowników i mnie wywala (łączy z nowym FR). Powtarza się to często kilka razy. Później mogę normalnie grać, ale gdy chce pograć w jakimś innym trybie (wybieram np. FFA), już mnie z nim łączy, ale 'problem' ponownie się pojawia. Taki sam komunikat i wywala mnie do Free Roam, a z niego do następnego FR. Średnio muszę jakieś 3-5 razy próbować, aby zacząć normalne grać.

 

Teraz grałem 2h we Free Roam i przez 90% czasu grałem z 1-2 przeciwnikami. Czy to standard? Trudno będzie w tym przypadku zdobyć trofeo Posse Up! (może jacyś chętni do ustawki?). Podobnie mam w innych trybach. Często gram mecze drużynowe w góra 3-4 osoby.

 

Czy te nowe trofea, będą/są niezbędne do platyny? Pewnie nie, ale wole zapytać.

Odnośnik do komentarza

Czy te nowe trofea, będą/są niezbędne do platyny? Pewnie nie, ale wole zapytać.

NIE ;]

 

Platyne zdobywasz z podstawowych trophy, te z dlc nie liczą się do niej.

 

EDIT:

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-legends-red-dead/702548 Exclusive Legends and Killers DLC Trailer

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

eee tam przeżywacie :blum2: nie chcę byc zgryźliwy ale w moim przypadku levelowanie sprawiało czysta przyjemność i to w każdym trybie grając po trochę nie robiąc nic na siłę.Chętnie kolejne zdobęde na nowych mapach :greeting: No ale ok...

 

A odnośnie ustawek przytoczę tylko cytat Jillo W pełni z tym się zgadzając :devil:

 

"zdobywanie achievementów na ustawkach jest jak robienie sobie fotek z drogimi samochodami na ulicy.

dobrze wiesz, ze zdobycz jest poza twoim zasięgiem, ale zawsze można pochwalić się przed kolegami"

 

 

 

spadam, bo pewnie zaraz mnie pojedziecie :blum1: :bye2:

Odnośnik do komentarza

trailer z dlc

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-legends-red-dead/702549

 

 

A odnośnie ustawek przytoczę tylko cytat Jillo W pełni z tym się zgadzając :devil:

 

 

"zdobywanie achievementów na ustawkach jest jak robienie sobie fotek z drogimi samochodami na ulicy.

dobrze wiesz, ze zdobycz jest poza twoim zasięgiem, ale zawsze można pochwalić się przed kolegami"

 

wiecie co z nim zrobic!!!!

 

a na serio to ja tez sie zgadzam z tym

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

eee tam przeżywacie :blum2: nie chcę byc zgryźliwy ale w moim przypadku levelowanie sprawiało czysta przyjemność i to w każdym trybie grając po trochę nie robiąc nic na siłę.Chętnie kolejne zdobęde na nowych mapach :greeting: No ale ok...

 

A odnośnie ustawek przytoczę tylko cytat Jillo W pełni z tym się zgadzając :devil:

 

"zdobywanie achievementów na ustawkach jest jak robienie sobie fotek z drogimi samochodami na ulicy.

dobrze wiesz, ze zdobycz jest poza twoim zasięgiem, ale zawsze można pochwalić się przed kolegami"

 

 

 

spadam, bo pewnie zaraz mnie pojedziecie :blum1: :bye2:

Ziewaaaaaaaaaaaaaaaa.

 

A teraz pomyśl, że komuś może sprawiać przyjemność granie na ustawce lub wbijanie leveli na siłę. Tak samo jako Tobie sprawiało Twoje granie.

 

A porównanie z fotkami to raczej kiepskie imo porównanie. Bo do trophy na ustawce również musisz się wysilić a przy tym możesz lepiej się bawić bo bawisz się w gronie ze swoimi znajomymi.

A nie z przypadkowymi osobami na dodatek debilami.

 

Tak jak próbowałem co-opa poprzechodzić z jakimiś przypadkowymi osobami, powodzenia. Na 10, ośmiu trafiało sie debili którzy woleli strzelać do nas niż zaliczać co-opa.

Macie jakieś chore wyobrażenie o ustawkach. Dla mnie to przede wszystkim tak jak Colin napisał granie za znajomymi i wbijanie osiągnięć i to jest przyjemne.

O wiele bardziej przyjemne niż użeranie się i modlenie się czy trafi się na normalnych zawodników.

 

Zresztą dajmy na to ja zdobędę trophy na ustawce dobrze bawiąc się a Ty grając randomowo i co nas różni? NIC.

Ty i ja mamy osiągnięcie zdobyte przez dobrą zabawę......

 

Do tego dochodzi jeszcze coś takiego jak ustawki wynikające z braku ludzi na serwerach itd.

Trzeba spojrzeć na to z innej, szerszej strony a nie myśleć zaściankowo jak pis.

 

Ustawki na trophy ble, zło wcielone = zostawcie krzyż :whistling:

Odnośnik do komentarza

"zdobywanie achievementów na ustawkach jest jak robienie sobie fotek z drogimi samochodami na ulicy.

dobrze wiesz, ze zdobycz jest poza twoim zasięgiem, ale zawsze można pochwalić się przed kolegami"

 

robię drogim autkom fotki na ulicy ale nie pozuje przy nich, więc punkt dla mnie :potter: zresztą dobra ustawka nie jest zła, głównie z towarzyskiego punktu widzenia.

 

co do trailera to rewelka. fajnie że bohaterowie RDRevolver się pojawią. nie miałem okazji zagrać w ten tytuł ale postacie świetnie się prezentują i miło będzie nimi pokierować. byle do magicznego wtorku.

Odnośnik do komentarza

ej ej ej nastąpiło nieporozumienie - ja przez ustawki rozumiem zmawianie sie typu "dobra to ty mnie zabij 50 razy nożem, a potem je ciebie" i tego typu załatwianie trofeów zamiast normalnego ich wbicia na realnym wrogu

a nie umawianie sie poprostu by grać razem, granie razem i robienie razem trofeów to jak najabrdziej, jest super

 

ale wlasnie podkładanie sie zeby nie trzeba bylo walczyc z pradziwym przeciwnikiem to jest oznaka ułomności ;p

wiem ze sam tak zrobilem w rdr :P ale nie jestem dumny z tego powodu

Odnośnik do komentarza

to samo Yano miałem na myśli.A granie ze znajomymi w multi z headsetem na głowie to istna orgia przyp. BC2,GOW...

 

 

 

 

Nie no pewnie, że to jest Twoje zdanie (i przecież mówimy to pokojowo) ;].

 

Ja tylko chciałem pokazać inny punkt widzenia ustawek ;]

 

Broń Boże bez kłótni.

 

Też tak i to odebrałem, z wy-ziewem ;) a teraz odliczamy grzecznie dni do premiery ;)

 

p.s Mam za(pipi)isty humor :D

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Hurra!!! :D Moje modły zostały wysłuchane i dostanę swoje Blackwater! Szkoda, że nie pokazali wszystkich mapek, ale Thieves' Landing i Manzanita Post dają radę. Ciekawe czy tomahawki będą "jednostrzałowe", czy podobnie jak noże w podstawce.

Odnośnik do komentarza

bo wszystko się rozbija o rozwagę deweloperów przy projektowaniu trofeów online. Bo jesli mamy do czynienia z trofeum w takim np bf: bc2 , gdzie trzeba zabic 5 z friendlisty to...

albo te trofeum z rdr gdzie trzeba wygrac deadmatch 3 razy pod rząd... bez ustawki tona frustraci zapewniona. A gdybys np próował wbić te trofeum bez ustawki i grając spotkasz ustawione mecze....

dlatego takich trofew w multi być nie powinno

Odnośnik do komentarza

@Słupek, różnica pojawia się wtedy gdy przykładowo ja nie mogę zrobić danego osiągnięcia uczciwą walką bez wspomagaczy, a Tobie pomogli koledzy i potem na lewo i prawo rozdajesz: "muahahaha, ale Wy jesteście do bani! Ja trophy zrobiłem w 30s po odpaleniu gry, grałem jedną ręką i w ogóle to babcia moja grała. A wy się nieudolnie męczycie cieniasy!". Sam znam takich kilku.

Inna sprawa, że robiąc je faktycznie samemu ma się niebotycznie większa satysfakcję raczej. To trochę w moim odczuciu tak jak bogatymi rodzicami. Wolisz samemu sobie zapracować na dobre auto i kupić za własne pieniądze, czy dostać od bogatego tatusia na urodziny? ;)

 

Ogólnie to mnie wszelakie ustawki nie irytują, tak długo jak dana osoba nie ukrywa tego i chodzi naburmuszona - pewnie nikt takich nie lubi poza nimi samymi ;

 

 

albo te trofeum z rdr gdzie trzeba wygrac deadmatch 3 razy pod rząd... bez ustawki tona frustraci zapewniona (...) dlatego takich trofew w multi być nie powinno

No to już inna, oczywista chyba, sprawa. Czy przypadkiem Jaffe czegoś nie mówił ostatnio na ten temat?

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

ale wygrywanie czegoś 3 razy pod rząd to nie jest jakas tragedia, ostatnio w BC2 ekupia (ktorej jestem małą skromną cząstką i niewiele do niej wnosze) wygrywała wszystkie mecze pod rząd przez 4 godziny ;p

 

ju gorsze jest to z zabijaniem z friendlisty bo zwykle gra sie razem ze znajomymi a nie przeciwko nim, chyba ze ma sie ich na tyle duzo ze mozna ulepić 2 albo wiecej druzyny ktore graja przeciw sobie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

@Słupek, różnica pojawia się wtedy gdy przykładowo ja nie mogę zrobić danego osiągnięcia uczciwą walką bez wspomagaczy, a Tobie pomogli koledzy i potem na lewo i prawo rozdajesz: "muahahaha, ale Wy jesteście do bani! Ja trophy zrobiłem w 30s po odpaleniu gry, grałem jedną ręką i w ogóle to babcia moja grała. A wy się nieudolnie męczycie cieniasy!". Sam znam takich kilku.

Inna sprawa, że robiąc je faktycznie samemu ma się niebotycznie większa satysfakcję raczej. To trochę w moim odczuciu tak jak bogatymi rodzicami. Wolisz samemu sobie zapracować na dobre auto i kupić za własne pieniądze, czy dostać od bogatego tatusia na urodziny? ;)

 

Nie no to bez obrazy ale pozdrów kolegów. W życiu bym czegoś takiego nie powiedział zresztą jeżeli gadam ze znajomym o trophy to tylko na takiej zasadzie:

 

-udało ci się wbić trophy "hakuna matata"?

-nie nie mogę go zrobić

-a ja już je zrobiłem ;] wiesz jak najlepiej ....

 

I to wszystko a nie żadne muhahahaha itd. itp. Kazuun nie koloruj ;p bo w takie akcje ciężko mi uwierzyć trochę już się nagrałem w multi z różnymi osobami, na ustawkach itd. i jeszcze z czymś takim się nie spotkałem.

 

A co trophy robionych samemu, że jest większa satysfakcja itd. Bez dwóch zdań zgadzam się ALE tylko i wyłącznie jeżeli chodzi o osiągnięcia w singlu jeżeli o mnie chodzi. Multi często mnie ryra i jeżeli już biorę się za osiągnięcia multiplayerowe to tylko dlatego, że są łatwe (choć nie zawsze) a przy okazji mogę pograć z kumplami no i chcę mieć tego calaka.

 

Nie mam żadnej satysfakcji czy zdobędę trophy w multi sam czy na ustawce czy z pomocą. Mówię co innego singiel tam nigdy nikomu nie dałem wbić sobie trophy/achiva wolę się poddać niż ktoś za mnie by je miał zrobić.

Bo jaki wtedy sens i wtedy sprawdza się powiedzenie Jillo.

 

Wyjątek Girsy bo to nieliczne multi które uwielbiałem i robiłem achivy sam z satysfakcją. A w RDR multi szybko mi się znudził i nie miałbym ochoty się męczyć z randomami.

 

PS. Nie mam bogatego tatusia i muszę za własne pieniądze ale jeżeli bym miał to wolałbym dostać ;p ... chyba. Po co się męczyć jak można mieć coś łatwiejszą drogą :whistling::whistling:

 

PS2. A 3 czy 4 mecze wygrać pod rząd w RDR zrobiłem akurat sam bez ustawki ... ;p i chyba większą satysfakcję miałbym jakbym wbił ze znajomymi :turned:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ju gorsze jest to z zabijaniem z friendlisty bo zwykle gra sie razem ze znajomymi a nie przeciwko nim, chyba ze ma sie ich na tyle duzo ze mozna ulepić 2 albo wiecej druzyny ktore graja przeciw sobie

To by było hardcore achie - stworzyć w BF grę na 24 graczy gdzie każdego masz na FL xD

 

 

Kazuun nie koloruj ;p bo w takie akcje ciężko mi uwierzyć trochę już się nagrałem w multi z różnymi osobami, na ustawkach itd. i jeszcze z czymś takim się nie spotkałem.

To ja chyba mam pecha bo kilka razy jak najbardziej.

 

PS:

A co do 'pozdrów kolegów' - to w sumie nie kolega, bardziej znajomy kolegi. Ot osoba którą znam ("znamy się tyyylko z widzenia" xD).

 

 

PS2. A 3 czy 4 mecze wygrać pod rząd w RDR zrobiłem akurat sam bez ustawki ... ;p i chyba większą satysfakcję miałbym jakbym wbił ze znajomymi :turned:

To gratuluję skilla, a stwierdzenie..... dla mnie na tyle dziwne i zaskakujące, że go nie rozumiem ^^

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...