Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli kolejna poleci Legenda 8) weekend już z góry miałem zarezerwowany dla RDR, a tu miła niespodzianka a tak swoja drogą achivy w dodatku same wpadają mam już cztery :) ale wczoraj nie mogłem znieść bliskiego do osiągnięcia Hold your own 2-0 utrzymywaliśmy dość długo wynik, gdy pod koniec dosłownie w ost. chwili dodał koleś jeden punkt do zera :angry2: .Ogólnie dodatek wciąga znaczy mapy są ciekawe, świetnie wypada wspomniana rozgrywka Hold your own w Gang match na HC na mapie Thieves' Landing :good: polecam :P

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

przez weekend, tj od dzisiaj do niedzieli wieczora, grając w multi dostaniemy podwójne XP. nie wiem czy hideouty we free roamie też się w to zaliczają ale na pewno co-opowe misje i pozostałe tryby multi dadzą podwójne punkty doświadczenia.

tak oto twierdzi R* we wpisie na Facebooku

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Ale mnie online w(pipi)ia ... Loguje sie na Server wygladam jak ten co chcial trupy dmuchac w singlu mam (pipi)anego osla i widze 4 czerwone punkciki galopujace w moja strone ... po czym dostaje pewnie z 3 Headshoty i z 5 x w klate ... ciezka sprawa -_- na dodatek ziomki spuszczaja sie przy tym jak by udalo im sie zabic niewiadomoco -_-

Odnośnik do komentarza

niestety to norma. kiedyś po załadowaniu się koleś mnie ściągnął na starcie więc w odwecie zasadziłem mu 5 headów pod rząd snajpą. później gonił mnie jak debil przez pół mapy. tego typu sytuacje to codzienność dlatego na publicu grałem tyle ile musiałem. dla zabawy, podbijania xp czy robienia czegoś ze znajomymi odpalam private, jedyne sensowne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Problem polega na tym ze ja mam tylko Rewolwer no nic bedzie sie trzeba podpinac pod jakies ustawki na private zeby porobic te Trophy

lepsze bronie odblokowują sie wraz z levelami ale dosyc wolno

 

ale mozesz łatwo zdobyć bronie tymczasowo - poprostu zbieraj bronie po graczach albo przeciwnikach komputerowych (i ze skrzynek) , raz podniesione nie znikną gdy umrzesz, dopiero jak wyjdziesz z multi

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie nad zakupem Red Dead Redemption tyle ze nie bardzo wiem na jaka konsole. :)

Wlasciciele X360/PS3 pewnie napisza ze lepiej wlasnie na ich konsole, ale chcialbym wiedziec czy ewentualne roznice pomiedzy obydwoma wersjami sa na tyle duze zeby trzeba bylo sie zastanawiac. :)

 

Z gory napisze ze interesuja mnie fakty typu framerate, ilosc detali itp., a nie filmiki na ktorych w zasadzie nic nie widac. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

hmmm tomahawk sredni

skiny fajne ale przez to ze uzywa ich 95% ludzi majacych dlc to wszyscy wygladaja tak samo:/

mapy nowe fajne ale ja jakos srednio sie podniecam deathmetchami

 

dodatek spoko, tylko cena naprawde przegięta, za 15zł kupil bym z radością, za 36 kupilem z myślą "dobra zrobiliscie cudowną gre, niech wam bedzie, zaplace wam w nagrode, ale nie podoba mi sie to ruchanie na kase"

 

ale za to jak po przerwie wrocilem do rdr to jednak musze powiedziec ze to cudowna gra!

 

juz nie moge sie doczekac dlc z kartami i kośćmi żeby sobie pograć i pogadac przez HS :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Liars & Cheaters to najbardziej wyczekiwany przeze mnie dodatek. Przebija nawet zombiaki. Oby wyszedł we wrześniu. A i o której zaczyna się Double XP Weekend?

 

"Weekend z podwójnym doświadczeniem zacznie się według naszego czasu w piątek, 13 sierpnia, o godzinie 19:00. Zakończy - o 6:00 rano w poniedziałek, 16 sierpnia. Będzie dostępny we wszystkich trybach gry, zarówno dla tych, którzy nowy dodatek kupili, jak i tych, którzy tego nie zrobili."

 

~poly

Odnośnik do komentarza

A te dlc z zombiakami to kiedy ma sie pojawić? I co konkretnie ma oferować?

 

Undead Nightmare Pack ("Fall" 2010; $10)

 

- Ghost towns and cemeteries come alive in a West gone horribly wrong

- Brand new single-player adventure, challenges and quests

- 8 new multiplayer zombie characters

- Additional animals unleashed in the world

- New dynamic events and more

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

KARTY I KOSTKI RDR znowu dostpene w sklepie R*!!!!

http://rockstarwarehouse.stores.yahoo.net/redderediand.html

 

rockstarwarehouse_2108_15108217.jpg

 

 

 

10$ ja na paypalu mam 7$:/

niech ktos kupi kilka i odsprzeda z zyskiem (dam 40zł)

Hmmm, co ja bym dał żeby mieć te karty. Może ktoś by kupił "hurtowo" hehe, na pewno było by kilka osób chętnych. Widziałem te karty na ebay'u ale ceny z kosmosu...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...