Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba te DLC wniosło jakiś bug do gry. Jestem pod koniec fabuły, wykonanych 55 misji i kiedy chcę ostatnią od syna wyskakuje napis żebym wrócił w godzinach od 5am do 6pm, a właśnie w tych się pojawiam. Chyba, że miał ktoś tak?

 

 

Ja miałem tak, że przyszedłem w odpowiednich godzinach to misji nie mogłem wykonać, bo go nie było - musiałem przyjść kiedy indziej ( czekanie na niego jak przyszedł nic nie daje, jak przyjdzie to i tak nie mogłem wykonać misji - musiałem odejść albo zapisać i  wtedy jak był to mogłem misję zacząć ).

 

 

Odnośnik do komentarza

Zabrałem się wczoraj za multi, licząc na rozgrywkę w stylu gta4, a dostałem grę w kampienie i randomowe strzelaniny. Wszystkie trofea za multi będą naprawdę ciężką przeprawą ;f

 

Jak w kazdej grze gdzie jest multi, no ale od czego sa ustawki :diablo:

no tak, ale mamy multi przyjemne: battlefield, killzone i gta (bo grało się dobrze, chociaż zdobycie wszystkiego zajmowało bardzo dużo czasu), i nieprzyjemne, takie jak w rdr, gdzie pomimo że wymaga dużo czasu, gra się po prostu do du.py

Odnośnik do komentarza

Powiem ci, ze jak juz czlowiek sie przyzwyczai do tego multi, nauczy sie lepiej celowac, to gra sie przyjemnie.

[na poczatku mialem identyczne odczucia jak ty]

W szczegolnosci polecam tobie obadac Casual Games w multi - jest tam casual targeting mode (dziala podobnie jak namierzanie w GTA IV) a jesli chodzi o tryby rozgrywki to jest mieszanka wszystkich mozliwych (co jest mega sprawa, bo dzieki temu mozna zagrac 16 osobowego deathmatcha :D).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Powiem ci, ze jak juz czlowiek sie przyzwyczai do tego multi, nauczy sie lepiej celowac, to gra sie przyjemnie.

[na poczatku mialem identyczne odczucia jak ty]

W szczegolnosci polecam tobie obadac Casual Games w multi - jest tam casual targeting mode (dziala podobnie jak namierzanie w GTA IV) a jesli chodzi o tryby rozgrywki to jest mieszanka wszystkich mozliwych (co jest mega sprawa, bo dzieki temu mozna zagrac 16 osobowego deathmatcha :D).

Ty byś tylko grał w Casuale :D. My, doświadczeni gracze powinniśmy grać w normale, albo experty 8). DLC całkiem przyjemne, ale zdobywanie 1000$ gamblingu na pokerze potrafi wku.rwić gracza.

Odnośnik do komentarza

 

no tak, ale mamy multi przyjemne: gta i nieprzyjemne, takie jak w rdr,

 

nie bluznij, multi w rdr jest lepsze niz w gta4, deatchmatche mnie nie zachwycaja ale inne opcje fajnie sie robi

 

albo poczekaj na dlc ktore wyjdzie za 3 tygodnie, doda sporo rzeczy do multi i uatrakcyjni cała zabawe

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Kudłaty może na Xbox Live nie ma właśnie dlatego, że te stroje zawierają buga a na psn wypuścili je szybciej.

No ale my też ich już nie mamy, ci co nie zdążyli ściągnąć w tym i ja.

 

A tak bardzo chciałem zobaczyć królika z czymś tam od jelenia ;p.

 

Z drugiej strony cały czas, od tego newsa ze strojami próbuję sobie przypomnieć jak R* pierwszy raz napisało o tych strojach, że je wypuszczą i czy przypadkiem one nie miały być ekskluzywne ;].

Mam przed oczami tego newsa, oczywiście tutaj też był wklejony ale ... dziury na bani ;p.

 

Musimy czekać.

 

Ale na pocieszenie dobry news:

 

http://www.joystiq.com/2010/09/02/red-dead-redemption-has-shipped-6-9-million-units/ Red Dead Redemption has shipped 6.9 million units and counting

 

Viva la Rockstar-Revolution ;p. Ciekaw jestem kiedy zobaczymy coś nowego od San Diego (w ogóle od R* ;p) na razie pewnie przepuszczają miliony.

No i dobrze należy im się ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

dopiero co zaczalem grac w RDR i mam pytanie - czy w momencie, gdy wzywam konia (gora na padzie) to przyjedzie zawsze ten sam kon, niezaleznie gdzie go zostawilem, czy jakis przypadkowy, inny a ten oryginalnie moj przepada? chodzi np. o taka sytuacje: zostawiam konia gdzies uwiazanego, na piechote udaje sie na drugi koniec mapy, w tym czasie nie korzytam z zadnego innego i wzywam konia. po chwili sie pojawia, ale czy to jest ten moj przywiazany czy jakis inny?

Odnośnik do komentarza

dopiero co zaczalem grac w RDR i mam pytanie - czy w momencie, gdy wzywam konia (gora na padzie) to przyjedzie zawsze ten sam kon, niezaleznie gdzie go zostawilem, czy jakis przypadkowy, inny a ten oryginalnie moj przepada? chodzi np. o taka sytuacje: zostawiam konia gdzies uwiazanego, na piechote udaje sie na drugi koniec mapy, w tym czasie nie korzytam z zadnego innego i wzywam konia. po chwili sie pojawia, ale czy to jest ten moj przywiazany czy jakis inny?

 

Pojawi się Twój przywiązany konik :yes:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dopiero co zaczalem grac w RDR i mam pytanie - czy w momencie, gdy wzywam konia (gora na padzie) to przyjedzie zawsze ten sam kon, niezaleznie gdzie go zostawilem, czy jakis przypadkowy, inny a ten oryginalnie moj przepada? chodzi np. o taka sytuacje: zostawiam konia gdzies uwiazanego, na piechote udaje sie na drugi koniec mapy, w tym czasie nie korzytam z zadnego innego i wzywam konia. po chwili sie pojawia, ale czy to jest ten moj przywiazany czy jakis inny?

a rozwijajac odp powyżej to jest tak:

po przywiązaniu jakiegoś konia do słupka(PL) rejestruje sie on jako twój, i od tej pory zawsze bedzie przybiegał po zagwizdaniu, nawet jeśli w danym momencie jedziesz na innym koniu i zaczniesz gwizdać

może nie przybiec tylko jeśli umrze, czasem umiera pod tobą (zabija go bandzior albo dziki zwierz) , ale czasem umiera tak że tego nie widzisz, np respawnuje sie w glupim miejscu i jak probuje do ciebie dobiec to spada zurwiska albo sie topi , wtedy przez chwile nie wiadomo o co chodzi

po smierci konia musisz odczekać chwile (ok minute) i po zagwizdaniu przybiegnie nowy automatycznie zarejestrowany jako twoj

 

majac zarejestrowanego konia możesz jezdzic na kazdym innym (kradzionym, dzikim, cokolwiek) i dopóki nie przywiążesz go na postoju bedzie to "tymczasowy koń" ktory ma mniej staminy niż twoj, i jak pisalem wyzej mozna jechać na kradzonym i gwizdac na swojego wtedy caly czas goni gracza xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

po przywiązaniu jakiegoś konia do słupka(PL)

 

:hi:

 

Ja ostatnio ujarzmilem bialgo ogiera. Glupie te konie jak osly, ale za to jest czasami dobry polew- wczoraj szukajac bobrow zeskoczylem z konia na pelnej pycie przy skarpie, gdzie na dole jest rzeka (Grait Plains). Ja zostalem na gorze, kon spadl w pizdu :)

Odnośnik do komentarza

Chciałem pograć w multi i zdobyć 3 srebrne pucharki ale jak widzę to co się wyprawia to nie wiem czy się śmiać czy płakać...

Akcje gdzie typ dostaje 3 strzały z długiej broni i nic sobie z tego nie robi po czym rozwala mnie z high power pistol lub mausera przez połowę mapy są na porządku dziennym.

Po fajnym dodatku z misjami co-op które z bananem na ryju przechodziłem, tak na klasycznych rozgrywkach bardzo się zawiodłem.

Szkoda że multi jest tak niedopracowane.

Odnośnik do komentarza

to zalezy z jakiej broni waliłeś, wiekeszosc broni potrzbuje wlasnie 3-4 strzały do zabicia (chyba że w głowe)

dlatego warto używać bolt action rifle ktore jest sper i zabija 1-2 pociskami

 

a wlasnie mauser i high power pistol są super, i bardzo szybko zabijają, chyba że serio masz na mysli "polowe mapy" to troche dziwne bo az takiego zasiegu nie powinyn mieć, ale nawet z daleka mozna zabic tylko trzeba troszke wiecej pociskow

Odnośnik do komentarza

jak się używa dead eye i dobrze celuje to pistoletem można zdjąć z połowy mapy. kwestia wprawy. naucz się sadzić headshoty serią to nie będzie problemu. na klatę to i czasami 2 kulki z buffalo rifle nie wystarczają. a headzik nawet podstawowym rewolwerem potrafi być szybki i skuteczny. nabij levele, odblokuj lepsze bronie to będziesz wymiatał.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...