Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

"In celebration of the release of the Liars and Cheats Pack for Red Dead Redemption this week, we're hosting our second Red Dead Redemption Double XP Weekend starting at 1PM Eastern today and lasting until 11:59 PM Eastern on Sunday." - ze stronki R*.

 

W ok 2h nabilem z 32 do 38 lvl grajac tylko w Twin Rocks. Zadowalajace tempo :)

Odnośnik do komentarza

"In celebration of the release of the Liars and Cheats Pack for Red Dead Redemption this week, we're hosting our second Red Dead Redemption Double XP Weekend starting at 1PM Eastern today and lasting until 11:59 PM Eastern on Sunday." - ze stronki R*.

 

W ok 2h nabilem z 32 do 38 lvl grajac tylko w Twin Rocks. Zadowalajace tempo :)

Mówisz, że tak szybko leci? Kurczę, muszę jutro spróbować w Twin Rocks...

Odnośnik do komentarza

"In celebration of the release of the Liars and Cheats Pack for Red Dead Redemption this week, we're hosting our second Red Dead Redemption Double XP Weekend starting at 1PM Eastern today and lasting until 11:59 PM Eastern on Sunday." - ze stronki R*.

 

W ok 2h nabilem z 32 do 38 lvl grajac tylko w Twin Rocks. Zadowalajace tempo :)

Mówisz, że tak szybko leci? Kurczę, muszę jutro spróbować w Twin Rocks...

 

Tak, jak sie nauczysz "czyscic dom" (cleaned house) to dostajesz dodatkowo 100exp co w sumie daje ok 640 exp za caly hideout, ktory ukanczam w 2min (razy dwa w weekend daje ok 1300exp w 2min!) ;):P

Odnośnik do komentarza

w 2 min to można zrobić tesoro azul i zgarnąć ponad 2k expa. nie mówiąc już o pike's basin. trwa to nieco dłużej ale ok. 3 tys expa wpada spokojnie. twin rocks było dobre przed kastracją expa, teraz to w sumie najgorsza miejscówka.

 

btw Yano, Słupek - uporaliście się z tym cholernym pokerem w 6 osób? dzisiaj był dobry dzień, wymęczyłem resztę i tylko to badziewie mi zostało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w 2 min to można zrobić tesoro azul i zgarnąć ponad 2k expa. nie mówiąc już o pike's basin. trwa to nieco dłużej ale ok. 3 tys expa wpada spokojnie. twin rocks było dobre przed kastracją expa, teraz to w sumie najgorsza miejscówka.

 

btw Yano, Słupek - uporaliście się z tym cholernym pokerem w 6 osób? dzisiaj był dobry dzień, wymęczyłem resztę i tylko to badziewie mi zostało.

 

Dzisiaj mam/mamy próbować.

 

A długo zajmuje zdobycie 50 tysięcy tych punktów posse?

Odnośnik do komentarza

wczoraj zdobylismy 50.000 , na 2x expie nie tak długo, nie wiem ile to bylo ale 1-2h tak na oko

policz sobie 2.5minuty x 3 x 2200 expa

w sumie gdyby posse mialo 8 osob i były by zestawy po 2-3 osoby robiace kazda inna miejscówke hurtem to by pewnie w 15 min wpadło;p

 

 

hej nie badzcie trophy whore , nie napalajcie sie na trofy z nastawieniem "yh tylko to bardziewie jeszcze musze zrobic" nie mozemy pograc dla przyjemnosc?

zreszta wczoraj sie zawiodlem bo takie bylo napalanie na exp a graly tylko 2 osoby i jedna poszla bo wolala sama expic a druga tez i w dodatku nie mialem HS ;p

Odnośnik do komentarza

wczoraj zdobylismy 50.000 , na 2x expie nie tak długo, nie wiem ile to bylo ale 1-2h tak na oko

policz sobie 2.5minuty x 3 x 2200 expa

w sumie gdyby posse mialo 8 osob i były by zestawy po 2-3 osoby robiace kazda inna miejscówke hurtem to by pewnie w 15 min wpadło;p

 

 

hej nie badzcie trophy whore , nie napalajcie sie na trofy z nastawieniem "yh tylko to bardziewie jeszcze musze zrobic" nie mozemy pograc dla przyjemnosc?

zreszta wczoraj sie zawiodlem bo takie bylo napalanie na exp a graly tylko 2 osoby i jedna poszla bo wolala sama expic a druga tez i w dodatku nie mialem HS ;p

Yano, zrozum to, że samemu wpada ok. 3800 pkt. Jak graliśmy w 3 to ledwo 2000 miałem. Chcę jak najszybciej nabić 3 legendę, a potem mogę grać z wami.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Panowie, mam problem. Gra po wybraniu Single, albo Multi zawiesza konsole. Przestaje się wczytywać (bębenek się zatrzymuje z kulami na ekranie) i dupa. Pierwszy raz mi się to przytrafiło. Był unisnstal 1.04 i ponowna instalacja, ale nie pomoglo. Płytka bez rysek. Czytnik ok, bo inne gry czyta. Miał ktoś podobnie i rozwiązał problem ?

Odnośnik do komentarza
Yano, zrozum to, że samemu wpada ok. 3800 pkt. Jak graliśmy w 3 to ledwo 2000 miałem

ja to rozumiem ale to nie zmienia faktu ze sie zawiodłem xD

 

dzwiwne ze tylko 2000, ja dostawalem 2400 prawie zawsze a miales wiecej punktów odemnie na liscie graczy

 

Poza tym ja tam tak samo dobrze się bawię przy ustawce i normalnej grze.

no w obu przypadkach mozna suie bawic, ale mam wrazenie ze sporo ludzi to wchodzi do rdr 2 dni po dlc , rucha trofea (dosłownie) a potem znowu olewa gre :P

a mialo byc tak pieknie, mielismy grac dla przyjemnosci w kosci i pokera, smiac sie, gadac, ah.. :P

 

A jeszcze inna sprawa, że trophy za pokera w sześciu nigdy nie zrobię bez ustawki bo to jest impossible.

jest bardzo trudne ale bez przesady ;p nie niemożliwe , najgorsze ze trzeba wygrac dopiero przy maksymalnych stawkach czyli trzeba dluuugo grać bo stawki zwiekszają sie co kilka rozdań

Witam.

Panowie, mam problem. Gra po wybraniu Single, albo Multi zawiesza konsole. Przestaje się wczytywać (bębenek się zatrzymuje z kulami na ekranie) i dupa. Pierwszy raz mi się to przytrafiło. Był unisnstal 1.04 i ponowna instalacja, ale nie pomoglo. Płytka bez rysek. Czytnik ok, bo inne gry czyta. Miał ktoś podobnie i rozwiązał problem ?

1-2 strony temu podawalem adresy pomocy technicznej R*

polecam tam napisac swoje żale bo oni napewno lepiej doradzą, tutaj nawet jesli ktos mial podobnie to pewnie nie zna jakiegos uniwersalnego rozwiazania

a R* serio odpowiada na takie pytania i pomaga (i nie mowie tego na zasadzie "USE GOOGLE MOTHERFUCKER" tylko serio R* pomaga i napewno najlepsze rozwiązanie zna

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Witam.

Panowie, mam problem. Gra po wybraniu Single, albo Multi zawiesza konsole. Przestaje się wczytywać (bębenek się zatrzymuje z kulami na ekranie) i dupa. Pierwszy raz mi się to przytrafiło. Był unisnstal 1.04 i ponowna instalacja, ale nie pomoglo. Płytka bez rysek. Czytnik ok, bo inne gry czyta. Miał ktoś podobnie i rozwiązał problem ?

Ja miałem tak kilka razy. Jest na to prosty sposób, a mianowicie przed uruchomieniem gry usuń plik Game Options i powinno działać.

Odnośnik do komentarza

@Yano - no w obu przypadkach mozna suie bawic, ale mam wrazenie ze sporo ludzi to wchodzi do rdr 2 dni po dlc , rucha trofea (dosłownie) a potem znowu olewa gre :P

a mialo byc tak pieknie, mielismy grac dla przyjemnosci w kosci i pokera, smiac sie, gadac, ah.. :P

 

Poker nie jest aż tak zaj.ebisty żeby spędzić przy nim nie wiadomo ile czasu z myślą, że kiedys tam po wielu godzinach gry uda się to zrobić.Bez przesady...

Edytowane przez zalef88
Odnośnik do komentarza

Nie no wiadomo, że trophy za pokera w sześciu jest do zrobienia ale powodzenia ;].

 

Tu się zgadzam z Jokerem mnie tam poker cholernie nudzi (co innego kości) nawet jak gram ze znajomymi blee. A co dopiero graj z randomami (dziś grałem, wtrzymałem dosłownie z 5 minut; chciałem trophy i weszło ;p) jak już samym problem w tym osiągnięciu jest znalezienie czy tam doczekanie się pełnego pokoju graczy.

 

W tym wypadku tylko i wyłącznie ustawka imo.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

kurde szkoda że jutro wyjeżdżam, wykorzystałbym 2xXP weekend i druga legenda by wpadła. gra po raz czwarty wymasterowana, teraz tylko czekać na kolejny dodatek. szczerze to nie wiem czy można zrobić tego po-po-poker ace grając normalnie. albo cholernie dużo farta albo dobra znajomość gry + pełne lobby równie ogarniętych ludzi i gra na poważnie z wysokim skillem. bez ustawki to istny hardcore. dzisiaj to zaliczyłem ze znajomymi. w sumie nie takie straszne, po prostu zarąbiście czasochłonne i nużące. aż sobie przed snem zapuszczę poker face w oryginale plus cover Cartmana :D

 

 

Mum mum mum mah :dance2:

 

Odnośnik do komentarza

Noooo Poker Face to zdecydowanie najnudniejsze i najbardziej "głupie" osiągnięcie w RDR. Ale Colin nie potrzeba sześciu osób to znaczy potrzeba ale tylko na samym początku i mogą być to randomi a potem można ich wywalić ;]. Tak robiliśmy...

 

Tak czy srak podtrzymuje a wręcz jeszcze bardziej się utwierdziłem, że te trophy bez ustawki to niemożliwy ogień ;]. Na szczęście mam/mamy je już z głowy jeszcze challenge za explosive i również po czwarty mastering ;p. A będzie i piaty bo przecież jesienią singlowe dlc (choć gdzieś czytałem, że ma być bez osiągnięć).

 

Ile Colin u Was jest już punktów z RDR?

Odnośnik do komentarza

też tak robiliśmy, start w 6, później 4 wypadało. gdyby wszyscy siedzieli przy stole to można by korzenie zapuścić. obecnie jest 1300 GS. myślę że wzorem GTA IV będą dobijać do 1500 więc to nowe, singlowe dlc musiałby mieć 200. chyba że szykują jeszcze jakąś niespodziankę i oba będą po 100.

btw pierwszy w kraju z "nowym" calakiem :D

Odnośnik do komentarza

O cholera no proszę; gratulacje ;].

 

No dokładnie 4 wypada choć my i tak tylko 3 osoby dzisiaj skończyliśmy bo jeszcze problemy z dołączaniem wystąpiły. No i Yano który uparcie chce zdobyć sam te trophy ;].

A jak te ekskluzywne achivy tylko na XO, ciężkie?

 

1300 eeeee to "mało" przecież na Xboxa może być maksymalnie 1750 nie? Kurde to jeszcze wiele zostało...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

tak, max to 1750, np. borderlands do tylu dobiło. nadal obstawiam że zrównają się z IV czyli 1500. zobaczymy. te "ekskluzywne" całkiem spoko. łatwe do zrobienia grając normalnie, w ustawce wręcz banalne niemniej jednak przyjemne.

 

Yano, jesteś hardcorem. powodzenia, serio, dużo go będziesz potrzebował. nie zdziwię się jak moje niespłodzone jeszcze dzieci wrócą do domu pochwalić się że zrobiły magistra a Ty nadał będziesz siedział przy stole kombinując z kartami niczym Rain Man :D

 

btw fajną graficzkę znalazłem. ile razy każdy z nas to przeżył

 

rdrx.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yano, jesteś hardcorem. powodzenia, serio, dużo go będziesz potrzebował. nie zdziwię się jak moje niespłodzone jeszcze dzieci wrócą do domu pochwalić się że zrobiły magistra a Ty nadał będziesz siedział przy stole kombinując z kartami niczym Rain Man :D

 

Nie no padłem ;p;p;p to jest nie fair. Wyobraziłem sobie biednego Yana rok 2025 grającego cały czas w RDR i próbującego zrobić trophy Poker Face ;] :P. "Ja pokażę tym ch.ujom, że zrobię to beż żadnej frajerskiej ustawki" hehehe. Kit, że mamy już PS10/Xboxa 1012320 i RDR 11 hehe.

 

Yano oczywiście bez obrazy ;] jak zrobisz te trophy padnę na kolana i pierwszy pogratuluję Ci ;].

 

W ogóle grając gadaliśmy dzisiaj o GOTY (no raczej, że RDR ;p) i Yano mnie rozwalił. Poszła gadka, że jak zwykle pewnie CoD albo Halo zgarnie (Halo zawsze się obrywa ;p) a Yano raptem "ale nie gadajmy o Halo" (pipi)a to było epickie coś odpowiednio użyte jak "Twoja stara" lub "(pipi)j" hehehe.

 

 

BTW jak obstawiacie Rockstar- ek wymyślając nazwę osiągnięcia "Pa-pa-pa-poker face" myślał o Lady Gaga czy o Cartmanie ? ;p

 

Dobra to tak na dobranoc, Cartman z dedykacją dla tych co walą w pokera bez ustawek ;].

 

http://www.youtube.com/watch?v=8WnCdf04ba0

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...