Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

wyłapac gdy rpzy stole siedzi duzo ludzi , bo im wiecej ludzi tym wieksza szansa na duży zakład bo kazdy sie dokłada

no i w 1-2 rozdaniu gdy ma sie jakies sensowne karty to podbijać (niekonieznie odrazy baaardzo duzo bo jak die walnie 2000 odrazu to zwykle reszta pasuje, ale sporo, i po trochu sporo zeby rpzekroczyc 2000)

a jak sie nie uda i sie rpzegra to wychodzimy z gry i zaczynamy od nowa póki siedzą wszyscy

to sposob powodujacy utrate kasy w momencie wyjścia z gry po nieudanej probie (ew można zrobil load jak sie juz ma trofeum a prób bylo wiele), ale i tak latwiej to zrobić niż grajac normalnie i czekajac na dobrą ręke 20 rozdań (bo wtedy mozemy miec juz malo kasy albo cos, a jak te 20 rozdan jest na poczatku gry to wieksza szansa ze sie uda)

najgorsze jest to ze jak mamy dobre karty i chcemy podbijać to przeciwnicy tez musza miec dobre, bo jesli akurat wszyscy mają złe to spasują i (pipi) wygramy ;p

musi byc niezły fuks zebysmy akurat my i oni mieli dobre tak zeby wszyscy podbijali a nie pasowali

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W takim razie jest to trophy brązowe a powinno być co najmniej srebrne...

Jest na to trofeum bardzo łatwy sposób. Włącz misję "Lucky in Love" i zagraj od razu all-in. Jeśli Ci się poszczęści, to pozostali (czasami sam Rickett's) również wejdą all-in, a rozdanie na pewno wygrasz (chyba wiesz dlaczego :)). Suma żetonów spokojnie przekroczy 2000. W razie niepowodzenia powtarzaj misję, aż do skutku.

Odnośnik do komentarza

To ja rezerwuję pierwszego typka, co się zwie Hank Sutter.

 

Ladies and Gentlemen... ZOMBIE COUGARS http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/9441/ladies_and_gentlemen..._zombie_cougars

undead_zombiecougar1.jpg

rdr_undead_cougars03.jpg

undead_zombiecougar2.jpg

rdr_undead_bears01.jpg

Hehe, super, będzie na co polować :rolleyes:. Na pierwszym screenie John ma garłacz na plecach. I fajnie, że pochodnia odegra dużą rolę. Pewnie będziemy nią odstraszać umarlaków. Spójrzcie na oczy pumy na 3 sreenie... SICK!

Odnośnik do komentarza

ciekawe co z tą pochodnią, czy to bedzie item jak bandana , odstraszajacy np zombiaki, czy coś bardziej jak nóż, czyli broń meele , ktorą mozna pomachac zeby podpalac rzeczy (w tej opcji dostrzegam malutki szkopuł - pomijajac podpalanie wrogow kroe pewnie bedzie spoko, to ogolnie podpalanie otoczenia w RDR jest dosyć srednie, ogien pali sie kilka sekund, nie przechodzi na inne przedmioty itp, mam na mysli mołotowa, wiec ciekawe co z pochodnia)

Odnośnik do komentarza

Jeśli R* będzie nas raczył nowinkami z Undead Nightmare codziennie, to spokojnie będę mógł czekać do premiery i być coraz bardziej "napalany". BTW, jak macie ustawiony brightness w opcjach, bo w moim przypadku suwak jest w połowie paska, co daje mało nocną noc.

 

EDIT: Ustawilibyśmy się jutro na trophy za pokera i przy okazji pograli w kości, czy Strongholdy. Co wy na to?

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

wyszło na to że zaczalem sie bawic fotoszopem ;p

ale zaraz wchodze, tyle ze nie planuje nic konkretnego, moze jakiś gang zabije, ale raczej 1-2, nie zadne expienie ;p

pewnie skocze na partyjke pokera albo pokosci żeby przyszpanować marshalem (ale jak bylem wczesniej w grze 10 min to widzialem ze juz polowa nimi lata i jest atak klonow)

no i moze wkoncu stronghold z raz zagram bo jeszcze nie sprawdzalem

ogolnie mialem prze(pipi)any tydzien w pracy, codzinnie do nocy robilem, w koncu mam chwile wolnego i chce sie poluzować, ale nie mam konkretnych planow

 

 

 

btw poker za 100$ wydaje sie bardzo dużo - ale w koncu tylko jesli sie przegrywa i ma sie 200$ "dziennie" , ale jak sie wygrywa i sie nie wyzeruje do kasa nie dochodzi, ja np od kilku dni mam 350$ wygranych kiedyś tam (na stronie R* pisali że kasa sie odnawia tylko jak sie ma zero)

jak sie jeszcze troche uzbiera to spoko bedzie mozna grać na farmie marstona za 100$ ;) no i wtedy wieksze emocje ;)

Odnośnik do komentarza

a ja wlasnie wygralem 400$ na farmie marstona, niestety trofeum nie wpadło bo gra trwala za krotko i stawki nie wzrosły, ale i tak bylo fajnie :D

i pwnie tez dlatego ze nie bylo 6 graczy tylko 5

 

lol scigalem sie na koniach i byl calkowity remis - wszystkie osoby miały na koncu tyle samo punktow (kazdy byl raz 1, 2, 3)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

kurde wcziraj okolo 1:30 wszedlem do rdr na "jedną partyjke pokera" ... grałem do 5 nad ranem! (poker i wyscigi)

 

co do samochodów to hmm mam mieszane uczucia, w grze są tylko 2 i raczej szału nie robią wiec nie jest to jakis wielki brak, ale gdyby w singlu chociaz mozna bylo sobie nim pojezdzic (wolniej niz koniem) to mysle ze byl by to miły bajer, chociaz pewnie na 10 min zabawy

 

za to w multi mogli by porozstawiac wiecej dylizansów i innych powozów zeby mozna bylo sie nimi wizic, bo są niby ale jakos malo sie je widuje

 

 

edit, jeszcze nie wiadomo kiedys wyjdzie dlc z zombiakami ale mi sie jakis czas temu udalo zrobić ciekawą fotke :>

2010-09-21%2000.45.20.jpg

 

ładny zombiak?

 

 

nie, to facet ktory dostał z shotguna w pysk

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...