Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z deed'ami na Konie Apokalipsy? Czy jak użyję któregoś raz, to potem nie będę mógł zmienić i ponownie przywołać tego samego Konia?

 

dzialają jak deedy w normalnej grze, mozesz zmieniac konia co sekunde w te i nazad, a dzieki temu robic quick save ;)

 

ale zeby je dostac trzeba zrobic challenge dla koni

Odnośnik do komentarza

Tip: wejdzcie sobie w nocy do opustoszalego, wielkiego domu w Tumbleweed- pochodzcie troszke, idzcie na gore a potem do piwnicy, polecam :)

Daras jeszcze raz się spytam co tam do cholery jest ;p

 

Bo właśnie tam jestem chodzę jak głupi po tym domu z góry na dół i do piwnicy i nic nie widzę ;/. Jakiś easter egg, niespodzianka czy co ????????????????????????????

 

Ale czy ja napisalem, ze "cos tam jest"? :)

 

Ano sa po prostu zombiaki poukrywane w piwinicy czy gdzies za rogiem na pietrze. Jesli wszedles tam w nocy (w realu i w grze) to nie mow, ze Cie ciary nie przeszly. Pianino na srodku glownego holu z zapalona swieczka rzadzi.

Odnośnik do komentarza

dobra wczoraj czasu napisać odnośnie buga nie miałem.... Jestem w meksyku i po 60% gry w dodatek w jednej z misji mam wrócić później do pewnej bogobojnej pani ale zrobiłem wszystko i dalej jej nie ma(minęły jakieś 10 dni w grze) jakieś wskazówki??czy niestety bug i powrót do singla w rdr za jakiś czas (nie chce mi się tych 7,5 godziny od nowa robić....)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Ten chellenge ze snajperką można zrobić jeszcze łatwiej:

 

po prostu wbiegam w grupkę zombiaków ze snajperką w łapach i napylam na pałe bez celowania.

John albo walnie zdechlaka z kolby w łeb albo załączy sie egzekucja,łatwo i przyjemnie :thumbsup:

 

A challenge z zabijaniem zwierząt pochodnią najlepiej zrobić siedzą na koniu WAR i naparzać pochodnią po łbach.

Nawet dwa niedźwiedzie jednocześnie nie zabiją konia. Po zachodzie słońca w Great Plains aż się roi od wilków pum i niedźwiedzi :yes:

 

 

 

BTW gdzie złapaliście konia śmierci przed skończeniem fabuły?? Nigdzie nie mogę na niego trafić. :confused:

Odnośnik do komentarza

zrobuiłem własnie 100% , zajelo mi to 12h

 

 

jedno nie daje mi spokoju - sekretny teren

niby jest coś zwiazane z fabułą

ale inna rzecz mnie ciekawi - zobaczcie na fragment mapy pomiędzy aurora basin a dzikiem , czyli gragment wzdółż rzeki dochodzący do jeziora w tall trees

wczesniej mapa był przecielona kreskami na rzece i fragment po drugiej stronie rzeki był "na szaro" czyli niedostepny, ale teraz kreski idą inaczej i fragment mapy wygląda jak by coś tam bylo, a anwet jest obrazek zombiaka że niby tam wystepują, probowalem sie tam dostać ale nei znalazłem drogi, nie wiem czy to ich pomyła czy coś tam serio jest?

przez rzeka mozna przejść jak sie pojdzie na skraj mapy za jeziorem (obok aurora basin) , ale fragment mapki dostpeny po drugiej stornie jest malutki, taki jak kiedyś, ale tym razem wielki fragment zaznaczony jest na mapie jako "aktywny" ... ciekawe o co chodzi

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

zrobuiłem własnie 100% , zajelo mi to 12h

 

Gratulacje.


 

Nie chcę siać fermentu ;] ale wiecie, że na Gamespocie też piszą o poprawionej grafice w dodatku. To znaczy piszą o konkretnych elementach o dodaniu mgły (to chyba każdy zauważył) i o zmianie czy tam dodaniu "nowego oświetlenia" które daje lepszy efekt. Mniej więcej coś takiego, trzeba by było przejrzeć tą stronę w której maniacy porównują i rozkładają każdą grę na części pierwszy od strony technicznej. Interesujące i może stąd właśnie (z oświetlenia) wydaje się, że poprawiono grafikę.

 

Stamtąd z tej stronki też wyszły porównania RDR jeszcze przed premierą. Tylko cholera na śmierć zapomniałem jak ta strona się nazywa ;/.


 

Pamiętacie jak Ural tutaj pisał, że R* się wypalił w RDR itd.? Jestem ciekaw czy tak dalej myśli po ograniu dlc (o ile ograł); bo w dodatku (jestem gdzieś mniej więcej w połowie) zarzucają i wyśmiewają "problemy USA" prawie w takim stopniu jak w GTAIV. Jestem w szoku jak ostro R* jedzie w dlc i skąd w ogóle pomysł na ten kierunek, "inspiracja GTAIV". Przez połowę misji fabularnych widziałem - miałem już scenki poruszające problem imigrantów, żydów, rasizm, zaściankowość, zdrada no zupełnie jak w czwórce. Jestem w szoku jak Rockstar przemycił to wszystko do dodatku o zombi w westernie ;].


 

Wczoraj miałem scenkę fabularną (znowu cholera zapomniałem jaką - dziuryyy) w której bodajże Marston (ale też nie jestem pewien) powiedział ""Well since you put it that way". I nie jestem pewien czy nie dodał "I'm in" tak czy siak jestem ciekaw czy to zwykły przypadek czy mały uśmiech do czwórki ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Flaming undead kurde to rzeczywiście chodzi o płonące myślałem, że takich nie ma w ogóle i wziąłem je za plujące wOw (nie skojarzyłem flaming) <faceplam>. W takim bądź układzie nie mam ich jeszcze a co do mołotova (przeczytałem Waszą rozmowę) to jak pierwszy raz je dostałem za którąś tam miejscówkę. To pojawił się napis, że jeżeli będę ich potrzebował to mam ich szukać w Meksyku to tak nawiasem mówiąc.

 

W podstawce też pierwszy raz dostawało się je właśnie w Meksyku.

 

PS.

 

 

No chyba żartujecie, że jest Chupacabra? Hahahaha ale trafiłem ;p i Yano chyba zresztą o tym też pisał. A mówią, że marzenia się nie spełniają ;] (no tak jakby się nie spełniały to nigdy by nie wyszła taka gra jak RDR ;p).

 

 

wiesz Słupek, ja przed chwilą to zrobiłem i myślę że jest to najciekawszy pomysł.

 

Niedaleko za ranczem Bonnie, przy głównej drodze spotkałem typka, który ostrzeliwał z rifle'a zombiaki. Jako że mam płonącego konia to wjechałem na pełnej pi.ździe w grupkę zombiaków (około 10ciu) i udało mi się podpalić większość z nich. Odwróciłem się, wyjąłem pistola i na 1 deadeyu ubiłem 6ciu.

 

Te DLC to na płytce wychodzi ,ta? To zastanawiam się czy z tyłu instrukcji będzie jakieś wspomnienie o nowym GTA...

 

oby, bo od czasu instrukcji do EFLC nie ma wzmianki :(

Odnośnik do komentarza

Też właśnie miałem tego randoma wczoraj tyle, że gdzie indziej i dwóch typów ostrzeliwało zombiaki ;]. W okół nich zebrała się pokaźna liczba umarlaków więc wjechałem w nich dokładnie tak jak mówisz tyle, że 4 ubiłem na Dead Eyu, zabrakło mi jednego ;/. Ale spoko nie jest to takie trudno kręcę się koło Tumbleweed tam ich jest pełno i tam próbuję. Btw właśnie tam zebrałem wczoraj randomowo 2 mołotovy.

 

Bardziej przerażają mnie te późniejsze challenge żeby ubić zombiaka z każdego rodzaju na DE czy ubić pumę pochodnią. WTF...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

zrobuiłem własnie 100% , zajelo mi to 12h

 

 

jedno nie daje mi spokoju - sekretny teren

niby jest coś zwiazane z fabułą

ale inna rzecz mnie ciekawi - zobaczcie na fragment mapy pomiędzy aurora basin a dzikiem , czyli gragment wzdółż rzeki dochodzący do jeziora w tall trees

wczesniej mapa był przecielona kreskami na rzece i fragment po drugiej stronie rzeki był "na szaro" czyli niedostepny, ale teraz kreski idą inaczej i fragment mapy wygląda jak by coś tam bylo, a anwet jest obrazek zombiaka że niby tam wystepują, probowalem sie tam dostać ale nei znalazłem drogi, nie wiem czy to ich pomyła czy coś tam serio jest?

przez rzeka mozna przejść jak sie pojdzie na skraj mapy za jeziorem (obok aurora basin) , ale fragment mapki dostpeny po drugiej stornie jest malutki, taki jak kiedyś, ale tym razem wielki fragment zaznaczony jest na mapie jako "aktywny" ... ciekawe o co chodzi

Tą sekretną lokacją jest najprawdopodobniej

krypta, w której wykonujemy ostatnią misję.

 

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie, bo złapałem właśnie Głoda, a jako że już przywiązałem się do ognistego rumaka to nie chcę go zmieniać :/

 

Czy te konie apokalipsy mogę w każdym momencie zmienić? Czy jak już zejdę z jednego to poprzednie nigdy więcej się nie pojawią?

Odnośnik do komentarza

zrobuiłem własnie 100% , zajelo mi to 12h

 

 

jedno nie daje mi spokoju - sekretny teren

niby jest coś zwiazane z fabułą

ale inna rzecz mnie ciekawi - zobaczcie na fragment mapy pomiędzy aurora basin a dzikiem , czyli gragment wzdółż rzeki dochodzący do jeziora w tall trees

wczesniej mapa był przecielona kreskami na rzece i fragment po drugiej stronie rzeki był "na szaro" czyli niedostepny, ale teraz kreski idą inaczej i fragment mapy wygląda jak by coś tam bylo, a anwet jest obrazek zombiaka że niby tam wystepują, probowalem sie tam dostać ale nei znalazłem drogi, nie wiem czy to ich pomyła czy coś tam serio jest?

przez rzeka mozna przejść jak sie pojdzie na skraj mapy za jeziorem (obok aurora basin) , ale fragment mapki dostpeny po drugiej stornie jest malutki, taki jak kiedyś, ale tym razem wielki fragment zaznaczony jest na mapie jako "aktywny" ... ciekawe o co chodzi

 

 

 

 

Ja też własnie zrobiłem na 100% 12godzin 4 minuty 53 sekundy dużo grania :thumbsup:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Znalazłem banalny sposób na zabicie 5 płonących zombiaków. Wystarczy nazbierać kilka kwiatków i znaleźć grupkę zombie, potem w menu pod "selectem" wybieramy Phosphorus i zaznaczamy 5 głów. Trzeba szybko zrobić bo tylko przez chwilę to działa.

 

Sorry Joker ale kompletnie nie wiem o co chodzi ;]. Nazbierałem kwiatów wciskam select i nie mam żadnej opcji Phosphorus, nawet nie mam zielonego pojęcia co to jest, pierwsze słyszę. Jak zaznaczamy? Co wybieramy?

 

Próbuje od godziny rożnymi sposobami w tym sposobem Mazzeo i dupa, chyba będę musiał poczekać aż w Meksyku nazbieram Mołotvy. Ale mam jeszcze większy zonk od wczoraj szukam plującego zombie dla tego filmowca (misja) haha i nie mogę znaleźć no po prostu zapadły się pod ziemię ;/. Pisze żeby szukać w Gaptooth Ridge no to szukam ..........


 

Ale miałem akcję szukam kwiatków w Tall Tres dla Dickensa. Raptem wyskoczył Sasquatch (już dawno po tej misji jestem), szok :blink: myślałem, że wszystkie już

wybiłem o czym przecież była misja

no ale jednak nie. Ale to nie koniec za nim biegła sfora wilków 3-4, Sasquatch uciekał a co parę metrów jakiś wilk go atakował a ten nimi tylko rzucał - zabijając je. Zszedłem z konia i zacząłem biec za nimi, chciałem zabić wilka pomóc Stopie niestety ostatni wilk zabił "futrzaka".

 

Wow co za akcja, zatkało mnie a to wszystko to random :o.


 

Wiecie co zmienili w dodatku? W podstawce jak wyjmowaliśmy broń i nie używaliśmy jej to Marston po chwili sam ją chował a teraz nie, dopóki sami jej nie schowamy to Marston też tego nie zrobi ;]. Ciekaw czemu taką pier.dołe zmienili/ulepszyli ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...