Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

No w sumie racja zapomniałem o Revolverze... Ale te gry łączy prawie tyle co nic chyba jedynie to, że skórki z postaciami z Revolvera dostał Redemption do multi ;].

Wątpię żeby nawet 1/1000 tego sukcesu Redemption zawdzięczał Revolverowi. Moim zdaniem śmiało można nazywać RDR (ten wspólczesny) nowym IP.

 

A słusznie Nemesis zauważył, że RDR nawet na pc nie wyszedł zresztą L.A. Noire chyba też idzie tym tropem.

 

PS. Jeżeli chodzi o PS2: RD Revolver < Total Overdose < GUN

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Panowie zapetliłem sie, tak jest jak sie nie konczy gier od razu, wracajac do nic po czasie...

 

 

skonczylem UN, watek fabularny. Musze grac tym harczącym pomiotem, bo sobie sejwa nie zrobiłem innego. Powiedzcie mi czy 1 jest opcja by grac na powrót marstonem (bez zaczynania od nowa...pewnie nie ale...) 2 czy ja moge grajac tym zombim skonczyc ten dodatek na 100 ? Bo np do zdobycia mam dwa ubranka...nie pamietam ile było na poczatku, teraz mam dwa...były dwa czy wiecej- wydaje mi sie ze wiecej albo mi sie wkreciło...to jak, jest mozliwe skonczyc na 100 czy trzeba od nowa?

 

Odnośnik do komentarza

dzieki ale...ta harczaca pokraka zabija mi klimat :P

 

ja w RDR lubie przystanąc na koniku na wzgórzu, spojrzec w niebo, na ksiezyc, na słonce...a ten harczy wtedy :teehee:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

A ja mimo wszystko dalej podtrzymuje i uważam, że RDR to nie GTA na Dzikim Zachodzie. RDR to RDR, GTA to GTA oczywiście obydwie serie (w wypadku GTA) dużo łączy ale to jednak dwie odrębne produkcje będące osobnymi tworami. Baa każde GTA w zasadzie jest tak inne od poprzedników (choć czwórce strasznie blisko z trójką), że różnice są dość duże żeby mówić o kopiach czy coś w ten deseń. I to jest właśnie piękne w tej serii a RDR to jeszcze inna bajka.

 

Pewnie, że są wspólne schematy, podobieństwa ale w każdej grze można takie znaleźć. To nie CoD-zik, że każda część to to samo tyle, że w innym środowisku. Ale życzyłbym sobie żeby nowe GTA zaciągnęło parę patentów właśnie z RDR.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

@Slupek

Tyle, ze caly schemat gry jest taki sam. Jedziemy do "zleceniodawcy", filmik, jedziemy do wyznaczonego miejsca, zabijamy przeciwnikow, wracamy / jedziemy w drugie miejsce, a na koniec misji filmik.

Dodatkowo tak samo jak w GTA podczas przejazdzki prowadzona jest rozmowa z pasazerem.

 

Przekroj typow misji tez jest taki sam - pojedz zabij, wygraj wyscig itd.

 

Wieksze roznice gameplay'owe tak naprawde ujawniaja sie w otoczce pozafabularnej - zbieranie ziolek, polowanie na zwierzeta, szukanie skarbow, randomowe zdarzenia z NPCami (nie chodzi mi o strangers missions), klimatyczne minigierki. Samo osadzenie akcji rowniez robi duza roznice - przy zwiedzaniu swiata jest bardzo inny klimat niz w GTA.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Jak większość komentarzy pod newsem nie widzę nic w tym "strasznego". Norma pewnie na dodatek wyolbrzymiona, ale mało tego jeżeli to w 100 % prawda to uważam, że w każdej firmie tworzącej gry (oprócz ND) powinni stosować taki rygor może wtedy nie dostawalibyśmy "perełek" pokroju The Force Unleashed 2, niedorobionych wersji na daną konsolę - Mafia 2 na Ps3 czy kampanii 4 godzinnych - MoH.

 

Brawo R*

 

;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ehh, nie wierzę co mi się przytrafiło ;/ Kupiłem Undead Nightmare (dodatek zacny), lecz nie mogę rozpocząć kolejnej misji. A mianowicie jak dojeżdżam do Las Hermanas gra się zacina (zazwyczaj jak dojeżdżam do klasztoru). Już nawet przeinstalowałem całą grę i jeszcze raz dodatek pobrałem-nie pomogło. Jakaś rada dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...