Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że wszystko, co "dostajemy za darmo" jest już na płycie z grą i DICE łaskawie nam tylko odblokowuje ten content. Wolałbym brak tego durnego VIPa i wszystkie mapki dostępne od razu we wszystkich trybach + ewentualnie kolejne paczki nowych, które byłbym w stanie nawet kupić za MSP. A tak przez durną "walkę z rynkiem wtórnym" co parę tygodni odblokowuje mi się to, co mam już na płycie. Może nawet BF:Vietnam już tam jest :potter:

Odnośnik do komentarza
Przecież dostajesz to za darmo...
To nawet nie chodzi o to o czym wspomniał qb3k, że jest już na płycie. Dlaczego nie ma innych map, tylko w kółko to samo? Nie wiem, ja nie uważam "przekolorowanych" tekstur broni i "kamuflaży" również za "kawał dobrej roboty". Póki co - płatne, nie płatne, ale robione na "odwal się". Dopiero tryb rzeźni uważam za dobry dodatek. Pamiętam jeszcze jak wchodziło się do menu sklepu, a tam multum pozycji "zostanie ogłoszone" i robiłem "wow", bo myślałem, że wyplują tyle dobrych dodatków. Jeden na dziesięć ze wszystkich jest dobry. Owszem fajnie jak jest coś za darmo, ale wolę jakąś alternatywę, żeby zapłacić za coś, co będzie warte wydania pieniędzy. Jakby Microsoft zamiast wydać nową konsolę wciskałby Ci co jakiś event te same koszulki, to też byś się w końcu zaczął niecierpliwić. No chyba, że jesteś fanboyem... Jakoś z jedynką nie było problemów, dawali zupełnie nowe mapy za darmo, jak i również dodatkowy tryb gry. Czekam na Vietnam, ale sytuacja powtórzy się zapewne jak z 1943. Wydadzą 4 mapy na krzyż.
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem onslaught mode (po polsku przetłumaczono jako rzeźnia). Powiem tak - szkoda kasy, tryb na hardcorze trudny ale jak się złapie średniokumatą drużynę, można przejść każdą mapkę w naście minut. Są cztery mapy (zmienione porami doby z wcześniejszymi wersjami, np. valparaiso i atacama w nocy), więc wywaliłem kilkadziesiąt złotych na godzinę zabawy. Nie powiem, że porażka ale drugi raz nie mam motywacji by to przejść - gdyby chociażby punkty tej "rzeźni" liczyły się do rangi ale nie, nie ma żadnej motywacji.

Jedyny "plus" to 120 dodatkowych GS :confused:

Odnośnik do komentarza

Bad Company 2 to pierwsza gra od niepamietnych czasow, ktorej nawet nie ukonczylem, tak daremna byla. w porownaniu ze wspaniala jedynka, ta sprawia wrazenie gierki dla dzieci, szczegolnie te nedzne dialogi i teksty. sama rozgrywka tez wydaje sie zdziecinniala w porownaniu do czesci pierwszej. jak dla mnie - totalny crap

Edytowane przez IslandClaws
Odnośnik do komentarza

Singiel autentycznie bez powera, ale żeby od razu crap? Chyba nie oczekiwaliście fabuły na miarę MGS'a? Zresztą DICE od początku zapowiadało skupienie się na multi i mnie osobiście na tym tylko zależało. Niestety również i tu pokpili sprawę, a liczne dodatki mało reperują i powodują nowe błędy. Nie jestem również zachwycony płatnym DLC, ale o tym już pisałem.

Odnośnik do komentarza

singiel w BC2 jest tak nudny że trzeba się naprawdę zmusic żeby go ukończyć ,multi dla mnie zresztą też ale rozumiem ludzi którym się podoba .Nie miałem przyjemności w zabijaniu a to chyba w strzelaninie najważniejsze ,do MW2 najmniejszych szans , ostatnio gram w BORDERLANDS i tutaj ten element też wypada o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem single jest całkiem fajny, polski dubbing i taki klimat z przymrużeniem oka jest dla mnie bardziej strawny od przesadnie pompatycznego MW2. Niemniej CoD 4 wypada lepiej od Battlefielda. Co do multi to nie ma co porównywać, MW2 jest bardziej dynamiczny i nastawiony na fragowanie (i bardziej strawny dla Amerykanów), BC2 bardziej taktyczny i nastawiony na wypełnianie konkretnych celów. Nie ma po co się sprzeczać co jest lepsze, niech każdy gra w to co lubi :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...