Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

NICZYM niby czemu miał by się różnić? to do samo DLC dla wszystkich.

Ja kupiłem na koncie USA i jest w pełni po PL .

Co do samego DLC mega dobre .Pograłem troszeczkę i jestem zadowolony , poprawili odrzut broni już nie" kopią " jak koń .

Mapki mniejsze i dobzre ,akcji nie brakuje, klimat genialny . W weekend ostre łupanie .

Odnośnik do komentarza

Najlepszy dodatek roku:D Vietnam rządzi wczoraj pograłem 2h i już byłem pierwszy na koniec gry :) Zajefajne mapki (przynajmniej 3 na których już grałem) dla ludzi lubiących bieganie i strzelanie. Za to koszmar dla snajperów :P Może to wina tego iż te kampy jeszcze nie rozkminiły mapek ale wątpię. Dla mnie wielki plus właśnie za zaognienie akcji. Tutaj cholernie często się zdarza iż rzucę od niechcenia granatem nad murkiem a za murkiem 3 typków :D W każdej grze miałem jak na razie przynajmniej raz podwójny kill.

 

Do tego ta wspaniała muzyka :) Ehh prawie jak prawdziwy BF: Vietnam. Brakuje mi tylko lotu helikopterem z muzyką Wagnera (tak aby cała mapa słyszała iż nadlatuje).

Odnośnik do komentarza

Dorwalem battlefielda teraz, wczesniej nie bylem nim w ogole zainteresowany, moj blad. gra jest swietna, nawet singiel daje rade. Gra sie sporo przyjemniej niz w Halo, choc ustepuje CoDowi. Multi to bajka, ogromna skala, choc graficznie kluje aliasing troche w oczy, ale mozna to wybaczyc patrzac na zniszczalne calkowicie otoczenie i teren dzialan. Mam tez Vietnam, choc jak na razie nie przypadl mi do gustu, smigam po mapach podstawki. Fajne jest to uczucie bycia tylko trybikiem gdy obok przewala sie masa zolnierzy, sprzet, bydynki sypia sie w drobny mak. MASA!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Za to koszmar dla snajperów :P Może to wina tego iż te kampy jeszcze nie rozkminiły mapek ale wątpię.

 

Niestety na mapie Hill 137 kampią aż miło.. Ale da się grać rolleyes.gif

 

Mam jeszcze pyanie czy levele w Vientam się nabija niezależnie od podstawki czy to się jakoś sumuje?

Bo dziwią mnie ludzie z 30/40 levelem. Ja grałem jakieś parę godzin i mam 5 chyba..

Odnośnik do komentarza

Jak to wystarczy komus dupe podpalic kawalek i sam juz dalej splonie to wiesz :/ Nie podoba mi sie na Hill drugie AB w Rushu, atakujacy sa na kompletny odstrzal jak biegna pod gore.

 

Wtedy bierze się łódź i maksymalnie na wschód się płynie, tam brzeg jest stromy i amerykańce mają osłonę a dalej jest sporo skał które też chronią. Najlepszy sposób na podłożenie bomby w punkcie A.

 

Ewentualnie z buta można iść tam dołem, a potem brzegiem, rzadko kiedy ktoś zwraca szczególną uwagę, poza tym jako że nie ma żadnych celowników optycznych to wietnamy mają problem z trafieniem.

 

BTW. jak na tej mapie właśnie kiedy jest się po stronie broniących uwielbiam ustawiać pułapkę, mianowicie na pierwszym etapie wietnamy odradzają się w takiej jamie/tunelu, jak amerykanie niszczą oba punkty to idąc na następny etap praktycznie cała masa wali tą drogą. Ja rozkładam TNT, wbijam się na górę do tej dziury/przejścia i wyczekuje, zawsze aż hołota wbiegnie, zawsze przynajmniej jeden frag wpada (dzisiaj udało mi się 3 na raz :potter: )

 

BTW2. bardzo się cieszę że na krótkie dystanse snajpa zabija jednym strzałem, tak zawsze powinno być.

Odnośnik do komentarza

zaczyna mnie powoli wkur.wiać w vietnamie jeszcze bardziej to co mnie irytowało w podstawce BC2. Wszechobecna randomowość.

 

To że pociski w trakcie ognia ciągłego znikają/rozpływają się w powietrzu już się przyzwyczaiłem, ale niezmiernie mnie irytuje jak czasem do ubicia gościa wystarczą 3-4 pociski a raz cały magazynek muszę wy(pipi)ć żeby go położyć. Co to ma być? Nie wiem z czego to wynika, z laga, z tego jak zje.banym silnikiem jest Frostbite, nie interesuje mnie to, jest to po prostu źle zrobione. W takim CoD czy Halo wiadomo ile pocisków trzeba żeby kogoś położyć, tutaj jest to totalny random zależny od pierdyliarda czynników. To samo z czołgami. Często sobie walę na oślep w okół mcomów po to by robić zamieszanie wśród obrońców i takimi strzałami z dupy zabijam kogoś. Natomiast zawsze się jakaś menda w okienku drewnianego domku znajdzie z RPGiem, wtedy walę centralnie w ten domek, ściana poszła f pisdu a gościu sobie lata dalej z 10-20hp :F w BC2 taki kolo to by już wąchał kwiatki od spodu. To samo z kimś kto biega w okół czołgu, czasem pocisk trafiony 3 metry od niego nie ubija go. Granatnik również jest spjerdolony, w BC2 wszystko jest z nim w porządku, w Vietnamie natomiast naprawdę często pocisk nie potrafi rozwalić ściany w jakimś wietnamskim domku kur.wa z bambusów czy innych dykt. O sytuacjach gdzie strzelam metr od gościa a on mnie ubija z 10-15hp na koncie nie wspominam.

 

Ewidentnie DICE zje.bało geometrię na niektórych mapach, no już kur.wica mnie czasami strzela jak chcę kogoś dogonić albo wyjść na pozycję a tu jakiś kur.wa kamyk mnie blokuje, albo chcę się wbić gdzieś wyżej i naglę się okazuje że podłoże jest tak krzywe że musze skakać po parę razy żeby dostać się raptem pół metra wyżej.

 

Z mapami ogólnie też pokpili w tym Vietnamie, owszem, Phu Bai i Hill 137 IMO to BARDZO DOBRE MAPY, ale już punkt obserwacyjny to jakaś kpina, szczególnie na pierwszy etapie. No ku.rwa BF to ma być BF a co oni zrobili? Droga do MCOMów prowadzi przez rzekę, pi razy drzwi 8-10 metrów szerokości, WTF ja się pytam. Na dodatek amerykańce mogą się wbić na skałki i strzelać z góry, balans zaje.bisty, normalnie jak tylko jestem w atakujących na tym pierwszym etapie to od razu wychodzę z servera by się nie wkur.wiać.

 

Będe grać nadal, ale już coraz bardziej jest to dla mnie widocznie jak ta gra, a raczej silnik Frostbite jest spie.rdolony. Czekam na betę Battlefield 3 i Frostbite 2.0, może będzie lepiej.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję ze wyjdzie w końcu jakiś patch który poprawi błedy i bugi BC2 i Vietnamu bo naprawdę gra traci bardzo dużo na tym .

Nie wspomnę już o nie przyznawaniu punktów za dostarczenie paczek z drużynie ,zdobyciu flagi na podboju .

Jednym słowem gra potrzebuje solidnego patcha i tyle ,no chyba ze już położyli lachę na BC2 i zajeli się w 100% BF3 to nie ma co liczyć na łatkę .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...