Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo możliwe że tak w koncu jest online (było tak w przypadku bety kz2 i u2 chyba rowniez) także jest duże prawdopodobienstwo tego ze i w tym przypadku też tak będzie.

A jeżeli chodzi o betke to zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie,grafikaładna,sterowanie bardzo wygodne (do czego przyzwyczaiła nas juz poprzedniczka) no i ta grywalnosc o tak :) to jest to.

Odnośnik do komentarza

Rozgrywka z grubsza taka jak w BC. Grafika już zdecydowanie lepsza, ba jest nawet bardziej sugestywna i rzeczywista niż w MW2. Wymaga szlifów bo czasem znikają obiekty lub pokazują si kilka metrów przed graczem ale to beta i mam nadzieję że posłuży do wyciągnięcia odpowiednich wniosków przez ekipę DICE. Czołg też mógłby jechać po wrakach aut jak po maśle ale niestety blokuje się na pozostałości jakiegoś potomka Cinquecento.

Poza tym zauważyłem dziwny błąd w ustawieniach pada: southpaw i alt-southpaw u mnie działa tak samo, wtf?

Nie wiecie czy mapy z jedynki powrócą? Szczególnie ta pustynna, z dema. była extra!

Odnośnik do komentarza

Można zmienić na southpaw, przed chwilą specjalnie sprawdziłem

Dzieki za info stary...strasznie sie nacialem na kupnie pierwszego BF:BC...mimo iz gra byla interesujaca, nie moglem pozbyc sie nawykow wyuczonych przez lata grania i nie moglem sie normalnie poruszac/celowac wiec gra poszla na allegro...az dziw bierze ze niektorzy developerzy zapominaja ze niektorzy gracze preferuja wlasnie soutphaw....zwlaszcza byli posiadacze dreamcasta ktory posiadal tylko lewa galke analogowa ktora sluzyla do celowania. Wiem ze po premierze BC poszla petycja do developera poruszajaca wlasnie ten temat. Cieszy mnie ze w dwojce jest taka mozliwosc. Mam nadzieje ze w sequelu Bioshocka rowniez to naprawia.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym dać ściągnąć ziomkowi betę.Czy ma ona 24h blokadę?

Ja udostępniłem bratu swoje konto żeby sobie ściągnął bete i od trzech dni wspólnie młócimy. Klucz mam EU i jak narazie bana nie było.

Co do gry, to mam MW2, które przy BF:BC2 wypada słabo. Rozgrywka, grafika, destrukcja to mi się podoba w BF. Tylko do sterowania trzeba się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem kod z tej strony http://www.esl.eu/sprubuj może jeszcze mają tylko pamiętaj podaj w swoim profilu wiek przynajmniej 18 lat.

 

Gram już w BF 2 i muszę powiedzieć jest Super żadnych lagów :teehee: Grafika rewelacyjna

Tylko niestety od paru dni gram dopiero na konsoli i moja sprawność posługiwania się padem odbiega od innych ale do premiery jeszcz trochę więc się podszkolę :potter:

Odnośnik do komentarza

Ludzie pomozcie mam kod sciagnolem bete zainstalowalem. Wlanczam i tak niebieski ekran , pozniej sciaga mi sie aktualizacja i znowu niebieski ekran !! i stoi w miejscu caly czas niebieski ekran !!. 2 razy sciagalem i to samo 2 razy !!. Mial ktos tak samo ?? niech mi ktos pomoze help bo starsznie napalony na gre jestem ! .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...