Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Yeah, radość wypełnia serce me, wlasnie ogralem demo i jest ten sam dreszczyk podeksctowania co przy becie. Troche gubię sie narazie, ze wzgledu na to ze mapa jest duża i i jeszcze nieobeznana [taki sam syndrom mialem przy becie] i rozgrywaka rózni sie od tego do czego przyzwyczaiło mnie MW2, eeh, jak to dobrze ze wychodzi takie BC2 i czlowiek moze zobaczyc jaka lipa byla w MW... :wink: Widze to tak, ogranie mapek i przestawienie sie na inny charakter rozgrywki i mnie nie ma :) bedzie sie działo.

 

@marekjw2523 odgłosy rządzą, juz wczesniej pisalem - dzwiek wystrzałów jest rewelka, miłe dla ucha są tez krzyki żołnierzy. Mozna to uslyszec w glosach chlopców z US, emocje i naturalnosc, nie brzmią jak dziecko Rambo i GI.Jane...

 

"Jesus Christ sniper fire!" :biggrin:

 

ps. motyw - sciągnął mnie sniper i ogladam pośmiertną kamere mojego oprawcy i widze jak do kolesia siedzącego w krzaczorach nadbiega z tył z jakis 20m moj teammate i w momencie respawnu slychac tylko cięcie kosy. I gęba sie cieszy, ta gra ma wiele smaczków. <entuzjazm>

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Ciekawy wywiad z którego możemy się dowiedzieć o dedykowanych serwerach i możliwości wykupienia serwera dla klanu o_O coś na wzór z CS-a :)

Ciekawy wywiad,zastanawiam się ile będą kosztować serwery dedykowane i czy będą tylko na pc czy tez na konsolach

 

A co do porownania beta vs demo :

 

- Obie mapy przypadły mi do gustu.Podoba mi się zróżnicowanie terenu.

- Odgłosy,grafika,zniszczenia są na wysokim poziomie.

- W beta dużo łatwiej się strzelało i dużo szybciej przeciwnicy ginęli.

- Helikopterem lata się bardzo trudno oba moje loty skończyły się katastrofa.

- Sterowanie pojazdami moim zdaniem było lepsze w becie,to z dema jest dziwne ale pewnie kwestia przyzwyczajenia.

- Porównywać BF do MW 2 nie będę bo to są dwie rożne gry.

- Jedyne co mnie drażni to goście którzy biegną na ta górkę gdzie siedzą snajperzy i ich wybijają.

 

To chyba wszystkie moje spostrzeżenia

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

 

Ciekawy wywiad z którego możemy się dowiedzieć o dedykowanych serwerach i możliwości wykupienia serwera dla klanu o_O coś na wzór z CS-a :)

Ciekawy wywiad,zastanawiam się ile będą kosztować serwery dedykowane i czy będą tylko na pc czy tez na konsolach

 

A co do porownania beta vs demo :

 

- Obie mapy przypadły mi do gustu.Podoba mi się zróżnicowanie terenu.

- Odgłosy,grafika,zniszczenia są na wysokim poziomie.

- W beta dużo łatwiej się strzelało i dużo szybciej przeciwnicy ginęli.

- Helikopterem lata się bardzo trudno oba moje loty skończyły się katastrofa.

- Sterowanie pojazdami moim zdaniem było lepsze w becie,to z dema jest dziwne ale pewnie kwestia przyzwyczajenia.

- Porównywać BF do MW 2 nie będę bo to są dwie rożne gry.

- Jedyne co mnie drażni to goście którzy biegną na ta górkę gdzie siedzą snajperzy i ich wybijają.

 

To chyba wszystkie moje spostrzeżenia

 

 

Eee nie kumam. To co mają pozwolić by trzech czy czterech snajperów na tym wzgórzu strzelało sobie do wszystkich jak do kaczek?

 

Sam podczas bronienia bazy w;azłem sobie na ten szczyt i ściągałem przyłażących tam w kółko kretynów, nie rozglądających się nawet czy na wzgórzu jest ktoś jeszcze. 5 killi nożem. Trzech kolesi podchodziłem bokiem i waliłem headshoty z odległości metra. Każdy z nich stał w odległości 1-2 metrów od siebie i ani jeden się nie zorientował że jego kompani koło których kampują padają jak dzieci.

 

To chyba jedyne wkurzające miejsce na tej mapce.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Ciekawy wywiad z którego możemy się dowiedzieć o dedykowanych serwerach i możliwości wykupienia serwera dla klanu o_O coś na wzór z CS-a :)

Ciekawy wywiad,zastanawiam się ile będą kosztować serwery dedykowane i czy będą tylko na pc czy tez na konsolach

 

A co do porownania beta vs demo :

 

- Obie mapy przypadły mi do gustu.Podoba mi się zróżnicowanie terenu.

- Odgłosy,grafika,zniszczenia są na wysokim poziomie.

- W beta dużo łatwiej się strzelało i dużo szybciej przeciwnicy ginęli.

- Helikopterem lata się bardzo trudno oba moje loty skończyły się katastrofa.

- Sterowanie pojazdami moim zdaniem było lepsze w becie,to z dema jest dziwne ale pewnie kwestia przyzwyczajenia.

- Porównywać BF do MW 2 nie będę bo to są dwie rożne gry.

- Jedyne co mnie drażni to goście którzy biegną na ta górkę gdzie siedzą snajperzy i ich wybijają.

 

To chyba wszystkie moje spostrzeżenia

 

 

Eee nie kumam. To co mają pozwolić by trzech czy czterech snajperów na tym wzgórzu strzelało sobie do wszystkich jak do kaczek?

 

Sam podczas bronienia bazy w;azłem sobie na ten szczyt i ściągałem przyłażących tam w kółko kretynów, nie rozglądających się nawet czy na wzgórzu jest ktoś jeszcze. 5 killi nożem. Trzech kolesi podchodziłem bokiem i waliłem headshoty z odległości metra. Każdy z nich stał w odległości 1-2 metrów od siebie i ani jeden się nie zorientował że jego kompani koło których kampują padają jak dzieci.

 

To chyba jedyne wkurzające miejsce na tej mapce.

Mozna ich wybić bez wchodzenia tam nawet nie będąc snajperem

Odnośnik do komentarza

Dobra zagrałem po jednym meczu jako obrońca i jednym jako atakujący. Jest moc. Na jakiś ludzi w porządku trafiłem, bo nawet dobrze wszystko obstawiali, a broniąc się wygraliśmy tracąc tylko jedną pozycję. Mapa jest lepsza niż ta z bety, to wiem już po tych 30 minutach. Co mnie dziwiło jakoś mniej czuć destrukcję niż w jedynce, choć to pewnie kwestia mapy. Jak by nie było grało się świetnie! :)

Odnośnik do komentarza

Lol - dla tych wszystkich co mowia jak to smiglowcem sie ciezko lata, polecam zagrac w Battlefielda 2. Tam to dopiero trudno opanowac pojazd - to co jest w BC2 to pestka w porownaniu do BF2, chociaz musze przyznac ze i tak trzeba pocwiczyc, zeby dobrze tym latac.

Moje subiektywne odczucie co do heli jest takie, ze rakiety ma mocniejsze - w Bad Company ciezko bylo rozwalic wrogi czolg, dzisiaj w miare latwo udalo mi sie go rozwalic :P

 

Demko ma jeden zasadniczy minus wzgledem bety: te mini helikopterki. W becie mogly tylko przyzywac nalot, teraz jeszcze dodatkowo moga strzelac (strasznie wkurzajace, jak sie lata smiglowscem, bo zestrzelic tego helikopterka praktycznie sie nie da, a taki lata na okolo i strzela do ciebie).

Odnośnik do komentarza

 

- W beta dużo łatwiej się strzelało i dużo szybciej przeciwnicy ginęli.

 

 

heh, ja mam dokladnie odwrotne odczucia, moze po prostu troche sie wprawiłem :P

 

nie wiem czy zwrociliscie uwage, ale np cios nozem to nie jest taki pewniak jak w MW2 (sorry ze porownuje znowu do MW), oczywiscie tam operowanie nożem było zdecydowanie przemocarne i za latwe, wiec wcale nie uwazam tego za minus, logiczne ze nie wyciagniemy i nie zadamy ciosu w 0,5 sec, ot, koleja rzecz do której należy sie przyzwyczaić..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...