Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu często mam sytuację w stylu: 25 killi w meczu, ale 40 killi SCARem? Tzn, w polu "kills" mam właśnie "25", ale w tabelce "best weapon" - "SCAR-L - 40 kills"? :potter:

 

Gra liczy sumę wszystkich killów jako Attacker i jako Defender na jednej mapie :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Jaki jest ostatni bonus dla pojazdów?

dodatkowy Karabin?

bo ja mam takiego dziwnego buga

odblokowalem ten karabin i pasek Vehicle mam taki szary.

i jak zdobede jakiekolwiek kolejne pkt to dzwiek dodawania punktow leci w nieskonczonosc

Odnośnik do komentarza

Lagi dzisiaj spore a teraz to już nawet nie mogę się wcale połączyć. Mam takie pytanie czy ten dodatkowy karabin dla czołgisty ma jakieś ograniczenia amunicji lub jakieś inne bo przed chwilą jeździłem czołgiem i w pewnym momencie mogłem strzelać tylko z działa.

 

Miałem dzisiaj identycznie, po respawnie mogłem już normalnie strzelać

 

@butch to nie kwestia przegrzania była jestem pewien.

Odnośnik do komentarza

Singiel jest świetny to prawda ale po jego przejściu gracza powinien czekać tez świetny multiplayer. Szkoda tylko, że technicznie jest tak jakby to robił jakiś debiutant w kodowaniu. Czy to problem dla EA? Była beta, demo, ciężko było to dopracować? O sklepie nie wspomnę bo to żenujące na maxa.

Dzisiaj faktycznie słabo to chodziło, niezaliczone punkty czy blokowanie odblokowanych umiejętności zdarzało się nagminnie.

Odnośnik do komentarza

Lagi dzisiaj spore a teraz to już nawet nie mogę się wcale połączyć. Mam takie pytanie czy ten dodatkowy karabin dla czołgisty ma jakieś ograniczenia amunicji lub jakieś inne bo przed chwilą jeździłem czołgiem i w pewnym momencie mogłem strzelać tylko z działa.

 

Miałem dzisiaj identycznie, po respawnie mogłem już normalnie strzelać

 

@butch to nie kwestia przegrzania była jestem pewien.

 

Dokładnie to nie chodziło o przegrzewanie po prostu w pewnym momencie przestał działać i koniec to samo mi się zdarzyło w UAV , wychodzi na to że to jakiś bug.

Edytowane przez prymek
Odnośnik do komentarza

Są jakieś wyniki wzmianki jak się BC2 sprzedało na Starym Kontynencie? Być może ilość graczy online zaskoczyła serwery EA.

 

edit: o ile pamiętam z pierwszą częścią były podobne jaja... dość długo po premierze gry.

edit2: dziś EA wydało oświadczenie, że wersja na PC przerosła wszelkie oczekiwania, może to jest to.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

 Porażka z tymi serwerami. Dzisiaj grałem, wbiłem jedną rangę, troche tych "odznak", jakąś broń dla Assaulta, przy pewnej rundzie z kolei - disconnect, ok mówię, jednak gdy wreszcie udało się wbić znowu po kilkunastu próbach reconnecta zobaczyłem, że.... wżarło mi staty tak jakbym dzisiaj nie grał wcale... a nie grałem jedną rundę a kilka z kolei, ehh...

 

JUż nie wspominając o lagach gdy MOGŁEM grać...

 

Jakby dali dłuższego singla to bym grał dalej i przeczekał te problemy ^^. Hard jest za łatwy :P.

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza

Co do czołgu, że nie można też tak miałem jak wybrałem którąś specjalizację dla niego na przykład lepszy pancerz (coś za coś ?) sam nie wiem .

Wczoraj nie miałem lagów jedynie wywalało z serwera o dziwo nie uświadczyłem problemów jak zacząłem grać SKŁAD Deatmach

A co do ilości sprzedanych kopi to jedynie podali że na PC gra sprzedała się lepiej niż na PS3 i XBOX razem wzięte.

Odnośnik do komentarza

EA przeprasza za problemy z serwerami na PS3 i PCtach w Battlefield: Bad Company 2 i obiecuje, że problem został naprawiony. Popularność przerosła oczekiwania, gdyż w Bad Company 2 gra więcej osób niż w kultowe Battlefield 2...

 

źródło Neogo

 

więcej info w poniższym linku

 

 

http://neogo.pl/newsy/battlefield-2-przegral-z-popularnoscia-bad-company-2/

Odnośnik do komentarza

A co do ilości sprzedanych kopi to jedynie podali że na PC gra sprzedała się lepiej niż na PS3 i XBOX razem wzięte.

To była nadinterpretacja, chodziło o to, że na pc gra więcej ludzi niż na każdej z konsol, ale nie razem wziętych :)

Źródło:

http://forums.electronicarts.co.uk/13086470-post7.html

 

A co ciekawe, ea i dice dużo piszą o problemach z wersjami pc i 360, a o ps3, że działa. Swoją drogą grałem wczoraj do godziny 20 i jedyne problemy jakie miałem to ze 2-3 kicki z całego psn, lagów ani bugów jakoś nie spotkałem.

 

edit: ludzie mają statsy stąd: http://bfbc2.elxx.net - sprawdzałem i mi jakoś nie chce działać

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Ojj z każdym dniem coraz mniej przyjemnie się gra w tego Battlefielda. Statystyk nie nalicza (według opcji "My stats" mam 13 rangę, a w "Leaderboards" 16) lagi zdarzają się coraz częściej, blokują się niektóre gadżety. Kurde no ... :confused: :confused:

 

EDIT: I jeszcze zapomniałem wspomnieć o ciągłym zawieszaniu się konsoli w czasie grania na multi. Dziennie 2-3 razy muszę restartować konsolę...

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

EDIT: I jeszcze zapomniałem wspomnieć o ciągłym zawieszaniu się konsoli w czasie grania na multi. Dziennie 2-3 razy muszę restartować konsolę...

 

Mam ten sam problem z zawieszaniem się konsoli,już myślałem ze konsola mi zaczyna mi padać

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Mojego 1zego w karierze preordera #$uj strzelił. Dowiedziałem sie jakis czas temu ze dostawca wystawił kolesia od którego zamowilem gre i prawdopodobnie bedzie go po sądach ciągał. Grunt ze zwraca wpłaconą kase. No cóż, w miedzyczasie kupilem HR który bedzie mi umilał polowania na allegro na BC. Ku*wa. Nadgonie rankinigi pozniej :P

Odnośnik do komentarza

Pojawiła się oficjalna notka w sprawie sklepu:

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/03/08/battlefield-bad-company-2-in-game-store-is-coming-to-ps3.aspx

W skrócie: łatka jest w drodze - prawdopodobnie dziś w nocy (w ciągu ich dnia) pojawi się w US, niedługo potem w EU. Nie rozumiem tylko czemu oni piszą, że wejście do sklepu da nam dostęp do Nelson Bay - rush i Laguna Alta - conquest, heh.

 

= lol :D Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...