Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie-jutro zgarniam grę więc czy ktoś mógłby napisać jakieś generalne rady ad multi? Z tego co słyszałem i czytałem multi jest fuzją MW2 i MAGa ale trochę odstraszyły mnie teksty o strasznej liczbie camperów-prawda to?

 

W BC2 czasem nawet nie ma okazji być camperem, tak szybko potrafi lecieć akcja ;) Fakt, zdarzają się sytuacje, że cały squad to snajperzy z 12x zoomem siedzący w krzakach w rzędzie jak kury, ale jedyną radą na nich jest dopakowanie tej samej klasy i odpłacenie kilkoma headshotami pod rząd to się nauczą :>

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Nie obawiaj sie multi.

Sam poczatkowo wkurzalem sie na snajperów ale to mija z czasem.

Jak sam odblokujesz 12x + jakas giwerke i sciagasz tych gosci siedzacych po krzakach

albo jak ostatni cham wbijasz im noze w plecy ;)

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie-jutro zgarniam grę więc czy ktoś mógłby napisać jakieś generalne rady ad multi? Z tego co słyszałem i czytałem multi jest fuzją MW2 i MAGa ale trochę odstraszyły mnie teksty o strasznej liczbie camperów-prawda to?

 

W BC2 czasem nawet nie ma okazji być camperem, tak szybko potrafi lecieć akcja ;) Fakt, zdarzają się sytuacje, że cały squad to snajperzy z 12x zoomem siedzący w krzakach w rzędzie jak kury, ale jedyną radą na nich jest dopakowanie tej samej klasy i odpłacenie kilkoma headshotami pod rząd to się nauczą :>

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

 

no dla kamperów to jest jedna jedyna wiadomość i żałuję że tego nie słyszą - "dawaj blachę: :diablo:

 

@ dżar

imo warto zajrzeć na http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-ng/887872-bc2-classes-functions-duties-responsibilities-udlawman.html I grać razem z drużyną, wpada mnóstwo punktów i jest radość ze wspólnych akcji. Obejrzyj też

 

@ Rudiok a wczoraj zastanawiałem się skąd znam te ksywe, a sojusznicy ... słychać że grają dla radochy bez spinki i nerwów.

Odnośnik do komentarza

Wiolku - w tej grze mozna odwalac naprawde kozackie akcje, robic mega rozpierduche, nabijac mase punktow, ale niestety jedna rzecz mi w tym potrafi skutecznie przeszkodzic: dobrzy snajperzy.

Nic tak nie w(pipi)ia jak kolejna smierc od kuli skampionej (pipi), strzelajacej nie wiadomo skad.

Podobnie jest tez, kiedy gra sie z niekumata druzyna.

Bo co ma robic obronca, kiedy atakujacy graja defensywnie? Siedzac przy m-comie czlowiek by sie zanudzil na smierc, bo nikt ich nie atakuje. Wiec co pozostaje? Samemu pojsc do przeciwnikow - a wtedy, wiadomo: kampi min. ze 3 snajperow ustawionych w roznych miejscach, a do tego dochodza jeszcze inni gracze. Trudno w takiej sytuacji o dobre ratio.

 

BC2 mi sie podoba, ale ta gra pod paroma wzgledami jest gorsza od poprzedniczki, glownie pod wzgledem map.

W jedynce bylo ich od groma, wszystkie byly dopracowane, fajne i jedyne w swoim rodzaju. W BC2 (w conquescie) mamy 2 dobre mapy: pustynna i zimowa. Zarowno ta w dzungli jak i ta na wyspach nie dorownuja poprzednim z powodu: wszedobylskich snajperow i innych kamperow.

W szczegolnosci wkurza to w dzungli, bo ze wzgledu na duza ilosc zacienionych miejsc, czesto nie sposob wypatrzec przeciwnika.

 

Wedlug mnie dawanie 4 map do gry to jakas kpina (tak, wiem ze jest wiecej map w innych trybach, ale jakie to ma znaczenie? w CoD jest duzo wiecej map i mozna na nich grac w kazdym trybie, natomiast tutaj osoba preferujaca jeden dany tryb jest dyskredytowana tracac sporo map).

Co gorsza tworcy najprawdopodobniej maja juz opracowane Rush'owe wersje Conquestowych map i vice versa, ale oczywiscie nie mogli ich wypuscic odrazu na plycie.

Proboja strugac dobrych tworcow rzucajac graczom "gratisowy" content (ktory tak naprawde gratisowy wogole byc nie powinien, bo jego miejsce powinno byc na plytce z gra).

 

Obawiam sie, ze kwestia czasu jest to, zanim tworcy zaczna wypuszczac platne mapy (jeszcze brakuje, zeby za wyciete sobie kazali placic).

 

Pomyslec, ze pierwsza czesc byla tak dlugo supportowana - dodawano nam nowe, dopracowane, fajne mapy a nawet dodatkowy tryb gry (conquesta nie bylo odrazu z gra) oraz trofea. A to wszystko bez uiszczania dodatkowych oplat.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

taka ciekawostka :

http://www.youtube.com/watch?v=6jZhAoTEhGo

 

bardziej sie przeciwnika chyba nie da upokorzyc :D

 

da się oto przepisy:

 

1 dla cierpliwych

-zakradasz się do bazy atakujących

-zakładasz c4 na pulpit uav/głowę sterującego

-sprawdzasz jego nick, najlepiej zapisz

-się chowasz

-piszesz info do gościa z psn np: c4 do cholery lub coś innego

-odpalasz :blush:

-oni często wracają :blink: , powtarzasz do skutku

personal best - 2 (nie chciało m się czekać strasznie długo uav się ładuje)

 

2 wredny

-klasa recon/wyciszona broń/bądź bliżej bazy przeciwnika

-szukasz drużyny przeciwnej musi być medyk

-ściągasz gościa idącego przed medykiem

-nie zabijaj przypadkiem medyka

-czekasz na reanimację i ponownie ściągasz tego samego

-powtarzać aż się medykowi znudzi

opcja dla dobrych snajperów

-kasujesz 2 gości idących przed medykiem

personal best - 3

 

3 taktyczny

 

film instruktażowy:

 

 

moje uwagi: trzeba 2 razy więcej (10-12) c4 na m-coma więc musi być was 3, jeden steruje (wzmocniony pancerz) 1 assault do zasobnika 1 inżynier do naprawiania (obaj dodatkowe c4/wzmocnione eksplozje)

można tak niszczyć m-comy/heli/czołgi/budynki

 

udało mi się tak zniszczyć 3 m-comy ale będzie więcej :ninja:

 

 

mam gdzieś ratio liczy się fun, wynik końcowy meczu i blachy 8) , są 2 wyjątki deatmatch i squad rush

 

ja najczęściej ginę w samobójstwach podkładając wzmocnione c4 na m-comach/czołgach/budynkach, nie zdążę wystarczająco daleko odbiec ale raz wpadło 7 fragów i się lekko ratio podniosło

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Nie chce mi sie nadrabiac 30stron, bo ostatnio jak patrzylem bylo chyba 64 xD Dalej sa takie jazdy z serwerami, rozlaczanie itp? Bo nie wiem czy szykowac sie do kupna czy jednak odpuscic.

Ostatnio rzadziej, w ciągu tego tygodnia mnie ani razu nie wywaliło, więc kupuj tylko nie dzisiaj ponieważ:

 

12th March, and Saturday, 13th March at 8:00GMT/9:00 CET:12:00 (midnight) PST, EA will take the servers down, this time we will come up with even more hardware with more capacity to handle all the BFBC2 traffic. Once the maintenance is complete you will experience an improvement to your online experience.

 

też se (pipi) wymyślili czas na przerwę, ale przynajniej singla zaliczę 8)

 

150 fragów nożem zaliczone, jeszcze 50 i będzie maks. W statystykach mam nóż ujęty jako najlepszą broń :D btw brakuje mi 1 blachy od frienda, także uwaga na plecy koledzy.

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Chłopaki ale macie słabe ratio ^^ Grę wyrwę jak będzie kasa to wam pokaże jak się gra.

Ja mam ratio w okolicach 0,5, wygląda to strasznie kiepsko, co nie zmienia faktu że bawię się w tą grę przednio. Mam gdzieś ile razy zginę, może trochę się oszczędzam grając w Rush jako atakujący (trzeba oszczędzać tickety ;] ). Jako broniący zawsze biegnę z jakąś apteczką, nabojami do ziomów z drużyny, rozbrajam ładunki, lub wskrzeszam. Nie gram za bardzo taktycznie, bo jestem dopiero na etapie ogarniania map i taktyki. Ta gra daje dodatkowe punkty za pomaganie drużynie, zdziwiło mnie raz statystyka kolesia który miał 200000 punktów, w tym drużynowych tylko 1000. Heloooooooł, nie o to tu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Chłopaki ale macie słabe ratio ^^ Grę wyrwę jak będzie kasa to wam pokaże jak się gra.

Ja mam ratio w okolicach 0,5, wygląda to strasznie kiepsko, co nie zmienia faktu że bawię się w tą grę przednio. Mam gdzieś ile razy zginę, może trochę się oszczędzam grając w Rush jako atakujący (trzeba oszczędzać tickety ;] ). Jako broniący zawsze biegnę z jakąś apteczką, nabojami do ziomów z drużyny, rozbrajam ładunki, lub wskrzeszam. Nie gram za bardzo taktycznie, bo jestem dopiero na etapie ogarniania map i taktyki. Ta gra daje dodatkowe punkty za pomaganie drużynie, zdziwiło mnie raz statystyka kolesia który miał 200000 punktów, w tym drużynowych tylko 1000. Heloooooooł, nie o to tu chodzi.

200000 pkt ?

ja w czasie gry nie widzialem goscia ktory mialby tyle pkt.

moj max to 15k pkt nie wystrzeliwywujac nawet 1 pocisku ;)

ofc. bez tych bonusów + 5000 pkt za cos tam

Odnośnik do komentarza

To ja troche znowu na brak dubbingu pomarudze. Nie wiem, zawsze zaczynam giery od singla, chocby po to by ogarnac przyciski i powiem wam szczerze, ze giera jest przednia, jedyne co mnie nadal wkurza, to brak polskich odglosow. Nie myslalem, ze kiedykolwiek to napisze, ale po obczajeniu giery na Xie i na PS3 stwierdzam, ze polscy aktorzy pasuja tutaj bardziej niz ich amerykanskie odpowiedniki. Moze to przez to, ze w ferworze walki, czesto gubi sie jakies obcojezyczne zarty - nie wiem, ale dla mnie dubbing w tej grze jest zrobiony pierwszorzednie i naprawde wielka plama, ze akurat na PS3 nie ma wyboru zmiany jezyka...

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi jak to jest z tymi rakietami naprowadzanymi w Apachu/Mi-28. Czy te "tracery" wystrzeliwuje strzelec, czy to się dzieje jakoś automatycznie? Parę razy byłem strzelcem ale nie miałem możliwości oznaczania pojazdów dla rakiet. Może zależy to od tego, czy pilot ma wybrany "perk" dla pojazdu, który umożliwia alternatywny strzał? Już nic z tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...