Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

No nareszcie robią coś z http://veteran.battlefield.com/ :) Może wreszcie będę mógł odblokować M1 Garand. :dance:

 

Daj spokój z garandem, dojdź do 22 levelu i dolokowuje ci się M14 - cudo, zacnie się fraguje z tego, z perkiem amunicja magnum 2-3 strzały w korpus i gościu leży.

Odnośnik do komentarza

Serwery także nie będą działały od 12 w nocy. Przecież od czwartku jak byk w głównym menu pisało o której przez weekend będą wyłączane serwery.

Co do kodu VIP to jak wejdziesz w bronie i gadżety powinno ci wyświetlić prośbę o wpisanie kodu. Mi tam ta informacja wyskoczyła bo jak pierwszy raz wkładałem płytę to też była prośba ale ją ominąłem.

Odnośnik do komentarza

No nareszcie robią coś z http://veteran.battlefield.com/ :) Może wreszcie będę mógł odblokować M1 Garand. :dance:

 

Daj spokój z garandem, dojdź do 22 levelu i dolokowuje ci się M14 - cudo, zacnie się fraguje z tego, z perkiem amunicja magnum 2-3 strzały w korpus i gościu leży.

Właśnie godzinę temu udało mi się odblokować M1 Garand! :D Pomógł mi ten filmik ->

Mam już też M14 i jak dla mnie i tak M1 jest lepszy. Czemu? Moim zdaniem ma wygodniejszy i bardziej przejrzysty celownik, który bardzo ułatwia celowanie. Chciałem sobie go przetestować, zagrałem na squad deatchmatch i mnie nie zawiódł. Chociaż mój team ssał, to dzięki mnie wygraliśmy (25 zabitych, 8 śmierci :D). Używałem tylko M1 i kładł przeciwników tak szybko jak w Bf 1943. Wystarczą 2-3 trafienia i przeciwnik pada. Cudo!

Edytowane przez Matt90
Odnośnik do komentarza

No nareszcie robią coś z http://veteran.battlefield.com/ :) Może wreszcie będę mógł odblokować M1 Garand. :dance:

 

Daj spokój z garandem, dojdź do 22 levelu i dolokowuje ci się M14 - cudo, zacnie się fraguje z tego, z perkiem amunicja magnum 2-3 strzały w korpus i gościu leży.

Właśnie godzinę temu udało mi się odblokować M1 Garand! :D Pomógł mi ten filmik ->

Mam już też M14 i jak dla mnie i tak M1 jest lepszy. Czemu? Moim zdaniem ma wygodniejszy i bardziej przejrzysty celownik, który bardzo ułatwia celowanie. Chciałem sobie go przetestować, zagrałem na squad deatchmatch i mnie nie zawiódł. Chociaż mój team ssał, to dzięki mnie wygraliśmy (25 zabitych, 8 śmierci :D). Używałem tylko M1 i kładł przeciwników tak szybko jak w Bf 1943. Wystarczą 2-3 trafienia i przeciwnik pada. Cudo!

 

Rozumiem ,że ten perk z amunicją magnum zwiększa siłę rażenia pocisków i działa z podstawową bronią? Czy jak?

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Nie. Ja gralem bez problemow.

 

ps Mati90 jaki masz lvl veterana?

bo ja zrobilem tak jak tam pisali u nic nie dostalem.

 

ps2. Mam pytanie. Nie wiem czy mam juz zwidy. ale ile razy gram medykiem i widze znaczek ze mam kogos reanimowac biegne a tam nikogo nie ma ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...