Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie, jeszcze się nie pochwaliłem.

M60 z celownikem x4, z dodatkowym pancerzem +25% na wszelki wyp. Czasami jak walę serią od 100 do 0 do końca nie widzę w co walę, ale po sumujących się punktach można zauważyć, że napieprzam w dobrą stronę. Naprawdę rzadko bywa, żebym był poza 3 najlepszych w rundzie :D

Odnośnik do komentarza

Bronie z assaulta w większości zasysają. XMB to jest wybór na długi czas (do M16a2 pewnie), a G3 też nie jest złe ponoć (widziałem jak tą bronią można zamiatać). Żal trochę, bo inne klasy dostają ciekawe wybory, a tutaj tkwisz przy tej jednej broni. Bo przecież F2000 czy AUG to jakiś śmiech na sali jest.

Odnośnik do komentarza

CO do F2000 to się nie zgodzę, jeżeli umie sie tą bronią grać to można nieźle kosić typków, plus tej broni jest za szybkie rate of fire, pozatym moim zdaniem z assaulta najlepszą bronią jest abakan 74, duży damage/ celność + dobre rate, M16 nie jest taki dobry, żeby zabić 1 typka trzeba wpakować połowe magazynka... zresztą to mój prywatny rankig:

 

1. UMP-45

2. AN-74

3. REX

 

:)

Odnośnik do komentarza

F2000 i AUG są niezbyt precyzyjne, owszem może z bliska są lepsze niż XMB, ale jeśli chodzi o posłanie celnej serii ze średniego dystansu, to za nic nie dawałem rady z tych dwóch broni.

 

Coś dzisiaj masa noobków na serwerach, ale najbardziej wkurzają ci, co zlewają na cele misji. W zasadzie m-comów broni 1-2 gości, a atakuje cała chmara. No i ku,rwa spec opsy, co to nie umieją przylepić c4 do czołgu. Masa spec opsów w drużynie, a nikt ku.rwa nie ruszy dupska żeby czołg zdjąć, nawet jakby stał w środku respawn pointa i kosił wszystkich równo :/

Odnośnik do komentarza

Ja dzis sie tylko utwierdzilem w przekonaniu ze Isla Innocentes sssie w aż po jajka. Kilku pedałków na najdalszej wysuniętej wyspie [wysepce] i spawn killing atakujących. Generealnie te 2 1sze mcomy na tej mapie są chyba najtrdniejsze. Ja jak ku.r.wa nie znosze tej mapy.

 

ps. stacje uav mozna zniszczyc? po tym jak spadlo kilka mortarów [dzieki wspomnianym wyżej penerom] na nasz spawn point nie było juz tego "automatu" :confused:

Odnośnik do komentarza

Coś dzisiaj masa noobków na serwerach, ale najbardziej wkurzają ci, co zlewają na cele misji. W zasadzie m-comów broni 1-2 gości, a atakuje cała chmara. No i ku,rwa spec opsy, co to nie umieją przylepić c4 do czołgu. Masa spec opsów w drużynie, a nikt ku.rwa nie ruszy dupska żeby czołg zdjąć, nawet jakby stał w środku respawn pointa i kosił wszystkich równo :/

 

Nie noobków-jakbyś się przyjrzał większość z nich miałaby pewno dość wysoki lvl. Typy to po prostu k/d whores i tyle przyzwyczajaj się i ciesz,że nie ma ich póki co tyle co na piecu (jak widziałem u kumpla to myślałem,że zejde-spada spadochronem na wzgórze a tam 6 reconów ; D)

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Coś dzisiaj masa noobków na serwerach, ale najbardziej wkurzają ci, co zlewają na cele misji. W zasadzie m-comów broni 1-2 gości, a atakuje cała chmara. No i ku,rwa spec opsy, co to nie umieją przylepić c4 do czołgu. Masa spec opsów w drużynie, a nikt ku.rwa nie ruszy dupska żeby czołg zdjąć, nawet jakby stał w środku respawn pointa i kosił wszystkich równo :/

 

Nie noobków-jakbyś się przyjrzał większość z nich miałaby pewno dość wysoki lvl. Typy to po prostu k/d whores i tyle przyzwyczajaj się i ciesz,że nie ma ich póki co tyle co na piecu (jak widziałem u kumpla to myślałem,że zejda-spada spadochronem na wzgórze a tam 6 reconów ; D)

Jak dla mnie w tej grze 'k/d whores' to synonim noobka ;p

Chyba z tym levelem chodziło ci o newbies a nie noobki, to zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza

Coś dzisiaj masa noobków na serwerach, ale najbardziej wkurzają ci, co zlewają na cele misji. W zasadzie m-comów broni 1-2 gości, a atakuje cała chmara. No i ku,rwa spec opsy, co to nie umieją przylepić c4 do czołgu. Masa spec opsów w drużynie, a nikt ku.rwa nie ruszy dupska żeby czołg zdjąć, nawet jakby stał w środku respawn pointa i kosił wszystkich równo :/

 

Nie noobków-jakbyś się przyjrzał większość z nich miałaby pewno dość wysoki lvl. Typy to po prostu k/d whores i tyle przyzwyczajaj się i ciesz,że nie ma ich póki co tyle co na piecu (jak widziałem u kumpla to myślałem,że zejda-spada spadochronem na wzgórze a tam 6 reconów ; D)

Jak dla mnie w tej grze 'k/d whores' to synonim noobka ;p

Chyba z tym levelem chodziło ci o newbies a nie noobki, to zupełnie co innego.

 

Zawsze mozesz wyjsc i dolaczyc do innej gry. Ja tak robie jak ilosc "snajperow" przekracza polowe teamu :/ szkoda nerwow i czasu.

 

PzdRo

 

 

Odnośnik do komentarza

czy wyjscie z gry ma jakieś konsekwencje w statach? wogole to nie ma jak wyjsc inaczej tylko podczas rozpoczętej parti... to mega fail, zeby wyjsc do menu trzeba odczekać na zaladowanie nowej mapy..

tak ma, spada ci skill, ja nigdy nie wychodzę z kiepskich gier, wtedy dopiero zaczynam się bawić próbując te głupie pomysły jakie przyjdą mi do głowy np: dziś rano na port valdez przyczepiałem do wszystkich gości z drużyny c4 i jak widziłam knife kill odpalałem, 70% grała reconami srając w krzakach bawiąc się disco kulkami i czekając na rzeźnika. 2-4 dobrych recon są w stanie wygrać mecz, tyle że muszą być przygotowani na rożne dystanse walki. Ta klasa ma za zadanie przenikać niezauważona bo jako jedyna ma camo. Co do wychodzenia z gry to jest ogólna padaka, ale zauważyłem że jak wyjdziesz w ciągu minuty od rozpoczęcia nowej mapy nic złego ze skillem się nie dzieje. Na ch. w ogóle jest ten skill tak jak k/d ratio, liczy się tylko jedno BLACHYYYYYYYY

Odnośnik do komentarza

EKIPA to podstawa... Choć każda mapa lub jej fragment jest inny i trzeba się adaptować. Co do broni jest tak samo ja np. nienawidziłem shotgunów a teraz na nie których mapach to podstawa i świetna sprawa.

 

Jednak gra dalej się zawiesza, a było tak pięknie jak na razie nie piszą o żadnym resecie serwerów przez weekend oprócz dzisiejszego.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Ja tam właściwie tylko na Laguna Presa gram w DM. Czasami tez White Pass i Isla. Co do shotgunów to nie umiem nimi grać tak jak snajperkami. Fajny jest tylko Neostad coś tam. Tak jak pisałem najlepszy dla mnie jest G3. Aż mnie do gry zachęca. W kilka h wbiłem nim 2 złote gwiazdki i chce wbić nim platynową gwiazde.

 

Gra mi sie zawiesza rzadko i coraz częściej myśle że to, przynajmniej w jakims stopniu tez wina ludzi których net ledwo daje rade. Np. gram sobie, jest ok i nagle ciągłe zawiechy. Wyłączam,włączam inną plansze/gram z kims innym i wszystko wraca do normy.

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Co do powiązania między jakością połączenia internetowego a zawieszaniem się gry to w moim przypadku nie mogę się zgodzić.

Jestem w sieci osiedlowej a szybkość neta mam między 4,5 Mb a 9 Mb w zależności od pory. Raz z ciekawości poprosiłem swojego admina o sprawdzenie obciążenie neta gdy grałem w BC2 i wynosiło około 1,2 Mb.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...