Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Africa Harbor też doczeka się trybu Conquest, a tak offtopic widzę że na tym forum oraz na allegro ruszyła akcja sprzedaży z drugiej ręki wersji BC2 :(.

Ja swoją wersje sprzedam pewnie jak wyjdzie BC3 :diablo: Bo choć kiedyś gra zacznie się nudzić to zawsze będę miał od czasu do czasu miał ochotę ją odpalić

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Nie martw sie Zielu u mnie tez zostanie do BC3:) ale faktem jest ze o ile na poczatku prawie wszyscy na mojej liscie grali w tygodniu tak teraz tylko w weekendy, chociaz moze to wina tego ze gram wieczorami (ale zawsze mam Red'a i Kobzinio ktorzy graja wiec jest dobrze:)) - dzis wracam do gry weekend zmarnowany na nauki przedmalzenskie:P

Odnośnik do komentarza

Spoko, naprawią M60, to potem szybko zmienią się preferencje ;)

 

Ja mam duży dylemat - z jednej strony AN 94, świetna broń, duża siła, brak praktycznie odrzutu - i świetny feeling ogółem gdy biega się z tą bronią. Niestety, ale też trzeba mieć dobrego "cela", bo nietrafienie serią jest może być mocno karalne. Na dodatek, by zdjąć kilku ludków obok siebie, to trzeba się nieźle nawciśkać R1 ;) Niemniej na długie dystanse jest to broń dosyć prezycyjna, a z bliska trzy "tapnięcia" R1 i gość leży. Z drugiej strony M16A1, której naboje mają mniejszy damage od AN 94 ale w dużej mierze prowizorycznie, bo nadrabia to trzecim nabojem w burst'cie. Odrzut nie jest aż tak duży, a szybkostrzelność jest prawie jak w auto. Nietrafienie wroga można skorektować i zdążyć go ubić kolejną serią, nim się odwróci. No i dużo ludzi biega z tą bronią, co czyni ją mniej awangardową.

Odnośnik do komentarza

I dla tego nie przepadam za tego typu broniami. Z racji tego że jestem leworęczny wygodniej by mi było wciskać L1 niż R1, dlatego żałuje że nie można tak odwrotnie ustawić w opcjach.

 

Co do mapy RUSH Laguna Prese i narzekania na nią to nie mogę się zgodzić mapa jest świetna i sprawia dużo zabawy. Jestem miło zaskoczony a Harbor w trybie Conquest jeszcze nie sprawdzałem

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Co do nowej mapy w rush to obiema rękami sie podpisuję, jest fantastyczna ilość dróg dojścia do m-comów taktyk na obronę jest chyba największa ze wszystkich obecnie dostępnych map. Przy drugim ograniu jako atakujący bez problemów pierwsze 2 bazy, potem jest trudniej ale nie ma takiego szału żeby tego nie zrobić. Na pewno łatwiej niż w isla innocents.

Ktoś coś wie o poprawieni bugu z garandem?

Odnośnik do komentarza

Ja również bardzo polubiłem nową mapę. Jest duża, rozległa, kręta, ma dość spore różnice wzniesień i wiele możliwości taktycznych. Jako broniący trzeba mieć oczy dookoła głowy a ciasne przestrzenie, mnogość budynków i drzew napędzają adrenaliny. Ale dobra ekipa jest w stanie odeprzeć atak już na pierwszej bazie. Z kolei jako atakujący dobrze jest podzielić zasoby na "tyły" (zwiadowcy i medycy) i "przody" (piechota, medycy i mechanicy) i nawzajem się ubezpieczać i informować jak wygląda sytuacja bo w tych krzakach to łatwo zgubić przemykających wrogów ;) Najłatwiej chyba zdjąć drugą bazę bo jest dość odsłonięta zarówno na atak czołgowy jak i moździerze rzucane z góry. Za to w trzeciej bazie fajnie się można z lewej strony zakraść do broniących i zdejmować ich albo z daleka snajperką albo z bliska nożem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...