Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

hell yeah! dzieki za rady, ale dość łatwo przyszedł mi ten pin na.. Valparaiso przy 1szym checkpoincie, wpadłem na quadzie a tam podwórko pełne chłopaków bo dopiero sie robiegali wiec 2ch padło pod koła, 3ciego przewałkował uav bo tez grupowo biegali wiec udalo sie ktoregoś zahaczyć. W końcu, wszystie piny, dodatkowo w tej partii wpadły 2 insygnia a w nastepnej jeszcze jedno - za headshoty. No to mozna spokojnie isc spac ;) pozostaje 9 killsów demo.2.0 i bedzie platyna [moja 1sza]. Ale to juz w grze wyjdzie, nie mam zamiaru zalczać na ustawce czegoś co wymaga troche wysilku w grze.

 

peace out.

Odnośnik do komentarza

@ziemia1: oo, przeczyściłeś listę znajomków ;)

 

Od kilku dni stałem się wielkim fanem Carl Gustava. Na początku olewałem tę wyrzutnię ze względu na słaby przytup przy trafieniach bezpośrednich w pojazdy i łaziłem z rpg (m136 zupełnie mi nie podchodzi mimo największej mocy). Ale ostatnio sobie przypomniałem, że Gustav ma największą prędkość pocisku i się okazał mega pogromcą śmigłowców. Mniejszy damage rekompensuję sobie explosive perkiem, jako drugi mam zwiększoną liczbę rakiet. Dziś na obronie Valparaiso 3 razy strąciłem Black Hawka, normalnie nowa jakość grania :)

Odnośnik do komentarza

No mi dziś tak wpadł ten pin bez problemu na bodajże Lagunie (albo w każdym bądź razie liściastej). Tam w ostatniej fazie obrony jest most, który przeważnie zostaje zniszczony. Jakiś gość na rzece zostawił Hummera, toteż wsiadłem i wycofując przy okazji zgarnąłem go :D Potem wparowałem do ich bazy, to nie wiedzieli ocb, a ja jakoś na pełnej parze nie jeździłem. Wystarczy lekko "tyrpnąć" i gość pada, i tak najpierw pin, a potem jeszcze pin za zabijanie ogólnie przy pomocy pojazdu :D Wszystko dzięki "wysublimowanym" road killom.

 

Zacząłem grać medykiem i odczuwam sporą przyjemność, zwłaszcza jak serią można kilku na raz skosić, a i dużo punktów za leczenie i ożywianie. Teraz już wiem skąd tylu medyków ;)

 

Poza tym zdobylem m-com attack pin na Isla Inocentes, i uradowany chciałem sobie go obejrzeć, a tu okazuje się że już miałem 2 i teraz mam 3 :D Nie wiem kiedy je zdobyłem :) Cieszyłem się jakbym pierwszy raz zniszczył 4 m-comy :D

Odnośnik do komentarza

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/04/19/r7-client-and-r10-server-changelog.aspx'>http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/04/19/r7-client-and-r10-server-changelog.aspx

 

Lista zmian wprowadzonym w nowym patchu, co prawda w wersji PC ale pewnie część zmian obejmie PS3.

Mam nadzieje, że ten patch wejdzie na konsole, bo oprócz łatania masy błędów na piecu naprawia on niszczenie budynku nożem na Isla oraz wprowadza wiele tweaków do broni, ale dice nie mówi wprost jakie, tylko oczekuje komentarzy od graczy.

 

edit: a 21 kwietnia posiadacze X będą mogli kupić nowy kolor kamuflażu, 160msp za sztukę, 440 za paczkę, na ps3 ma to wejść "niebawem". Ciekawe ile MS zapłacił za exclusive na taką bzdurę ;)

źródło: http://blogs.battlefield.ea.com/

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Humanno a masz już 5 kos na znajomych z listy?

 

mam, to jadyna rzecz jaką musiałem zrobić przez ustawke z forumowiczami. Musiał, bo inaczej bym tego nie zrobil, nie chodzi o skill, ale przed ustawką na liście miałem chyba tylko 3 osoby grające w bf. Takie małe oszustwo, wybaczam sobie.

ja się pochwalę wpadło bez ustawek, trochę to trwało ale widziałem przerażenie w oczach znajomych jak wpadałem miedzy nich z kosą 8)

Odnośnik do komentarza

cześć... pomarudzić chciałem :) Nie nudzi się wam powoli BC2? Może jestem rozpieszczony liczbą map w CSie, w którego grałem namiętnie w zamierzchłych czasach na PC ale te kilka mapek w trybie RUSH (CONQUESTA nie gram w ogóle) juz mi wychodzi bokiem... a DLC z nowymi skórkami (jeśli trzeba za nie zapłacić) to dla mnie zwyczajna kpina...

 

kolejna mega niedoróba to te nieszczęsne zbieranie graczy na serwerze.... Ostatnio chcieliśmy we 4 przetestować tryb Squad Rusha i wrzuciło nas na mapę bez ani jednego przeciwnika... po paru minutach pojawiło się 2 nieszczęśników - no co za kretyn zaprojektował takie dobieranie graczy? To już w Uncharted 2 gra rozpoczyna się dopiero wtedy kiedy serwer jest pełny - czasem trzeba poczekać 3 minuty ale takie granie ma sens. (ten sam problem jest w Squad Deathmatch - często w drużynach jest po 2 graczy a wtedy pojedyncza runda trwa kilkanaście minut... czysta nuuuuuda - zwłaszcza na tej śnieżnej mapie w godzinach późnonocnych)

 

Następna sprawa - mniej uciążliwa ale równie głupia - wbijasz się na serwer w momencie kiedy twój team broni ostatniego M-Coma na mapie - nie masz żadnego wpływu na przebieg meczu ale w statsach pojawia się "LOSS round" To wszystko w imię szybkiego łączenia się z serwerem? Nie rozumiem

 

Generalnie gra jest wspaniałym kawałkiem kodu ale te "bugi" niesamowicie mnie wkurzają

Odnośnik do komentarza

Niestety masz rację, powoli nuda wdziera się w rozgrywkę. Po odkryciu prawie wszystkich broni straciłem motywację do dalszej gry.

Ten DLC to taka "zbroja dla konia" - chamskie wyciągnięcie kasy. Daliby jakiś pakiet kilku fajnych mapek i broni a ludziska rzucili by się na to jak szczerbaty na suchary a tak...

Odnośnik do komentarza

Mnie aż tak nie nudzi bo zdobywam insygnia,ale błędy by mogli poprawić,bo tego garanta nigdy nie wymasteruje.Dziś po raz pierwszy udało mi się mieć ratio 11:0 :P Nie wiem jak to zrobiłem,mimo iż grałem assaultem.Trafiłem dzisiaj na atacama desert na dwóch wybitnie tępych angoli/amerykańców(mieli WAR clan tagu),zestrzelili mnie w heli,bo trafiłem na wybitnie dobrego pilota po drugiej stronie,ale oczywiście od razu gadki że jak nie umiem latać to mam nie brać heli,więc się pytam jak mam sie nauczyć skoro tak każdy jape drze :P Ta plansza jest stworzona do tego,bo jest duża,kolesie cwaniakowali a po mnie zestrzelili ich 4 razy.

Odnośnik do komentarza

Mi też się nie znudziła, gram tylko w Rush. Choć na liczniku wybiło już ponad 50 godzin to dalej czuję się jak swieżak. Lubię pograć z lepszymi od siebie, sporo tu takich na forum :], zawsze czegoś można się nauczyć i podłapać jakiś nowy patent na kolejną potyczkę. Na brak nowych map nie narzekam, bo wciąż znajduje nowe miejscówki na tych które są dostępne. Z gry czerpię coraz większą radość, coraz częściej wychodzą mi fajne akcje, zdarzyło mi się już być najlepszym graczem w rundzie, choć przy moim poziomie musiały to być szczęśliwe zbiegi okoliczności ;] Wczoraj na Laguna Presa jako broniący ukradłem dwa razy czołg z baz atakujacych :]

Odnośnik do komentarza

Mały update na http://blogs.battlefield.ea.com/ ze spisem zmian w broniach, kilka zasłużonych nerfów poszło ;)

 

edit: Zmiany wejdą na ps3/x360 - kiedyś ;)

 

Fajowo, mnie najbardziej (poza oczekiwanymi ograniczeniami do LMG) podoba się zwiększenie liczby motion sensorów do 3, zwiększenie szybkości tracer darta i zmniejszenie zasięgu shotgunów. Szkoda że nie podali terminu update'u dla konsol :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...