Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, jego statystkyki wcale nie wskazują na to, że jest cieniasem, widać cały czas zmienia serwery żeby znaleźć ten odpowiedni.

 

Ktoś wspominał coś o minach. Ja mam często tak, że dostaję uszkodzenia, albo kille z min których nie rozłożyłem. Nie wiem czy te miny można jakoś "przejąć" tak jak apteczki i pudełka z amunicją...

 

co masz na myśli przez "przejęcie"? ja po prostu podbiegam do skrzynki z amunicją wroga i samo się wszystko uzupełnia... a coś więcej można zrobić?

 

BTW z jedną rzeczą hivonzoo ma rację - jakoś filmów z klanówek na YT nie widać heheh. a tam statsy na łeb na szyję lecą.

 

ps. nadal jestem pod wrażeniem statsów mafii - takie 5 rund + dodatkowe punkty i level wyżej...

Odnośnik do komentarza

Mi kiedyś statsy wyzerowało ale jak włączyłem gierke od nowa było wszystko jak powinno.

 

Tak w ogóle to ma ktoś z was tak że jak wchodzicie w scoreboards to macie range 1? Bo ja tak mam w trakcie gry chyba zawsze lub dosyć często. A po meczu z tego co pamietam już ten właściwy stopień. Za cholere nie wiem czemu tak się dzieje

Odnośnik do komentarza

no ja pier...... :angry:

ZNOWU wywaliło mnie z gry i ZNOWU straciłem wszystkie wywalczone dzisiaj punkty i levele. Nosz wpizdu co to ma znaczyć!!!!!!

 

co za szajs! :sick::down:

Dzisaj to jakies zonki mialem nieprawdodobne. Mialem to co kolega powyzej, potem assault'em nieskonczona ilosc C4 ( ale nie moglem ich zdetonowac), i dwie zwiechy konsoli.

 

Nie wiecie co sie stalo z hiszpanskim graczem o ksywie GaKeIr ( gra/l na Xbox360)? W global leaderboard prowadzil z 22 mln. pkt, czyzby BAN za cheaterstwo? :rolleyes: A tak w ogole ci co graja na Xbox'ach, i zajmuja czolowe lokaty podejrzani sa- te ich kosmiczne ratio 4.0- 5.0. <_<

Odnośnik do komentarza

A tak w ogole ci co graja na Xbox'ach, i zajmuja czolowe lokaty podejrzani sa- te ich kosmiczne ratio 4.0- 5.0. <_<

 

na PS3 też tacy są. z resztą już gadaliśmy też tutaj o tym - koleś gra TYLKO na jednej mapie i TYLKO LATA Apachem. Jak się skończy runda, wychodzi i gra jeszcze raz. i jeszcze raz.... tylko czy to ma sens?

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości sprawdziłem kolesia, który jest 1 na świecie. On przy niektórych broniach nie ma nawet złotej gwiazdki, nie mówiąc już o platynach. Koleś siedzi po prostu w pojazdach, nic więcej. Gdyby tak miał się zmierzyć na jakiejś mapie bez pojazdów (a'la Arica w CQ lub Nelson Bay na Rush) to by, krótko mówiąc, kupę zrobił.

Odnośnik do komentarza

Ktos tutaj wspominal o ticket'ach. Czy to jest ilosc respownow przypadajaca na zespol? Mozna to sprawdzic podczas meczu? Czy tickety maja tylko attackers, a defensorzy nieograniczona ilosc? A moze atakujacy w rushu maja 8-10 min na zdobycie pierwszej sekcji m-com'ow? jak to funkcjonuje?... Sorry za noobowskie pytania. :)

 

Ps. Za chooja nie moge zestrzelic pilota heli (w locie oczywiscie). Najbardziej hardcoro'owa rzecz w BFBC2. Jakies rady? :)

Odnośnik do komentarza

To złote gwiazdki przy broniach są wyznacznikiem skilla? Ja biegam z tym czym najlepiej mi się strzela. Zresztą, każdy gra tak jak lubi (1000 razy poruszane). Może na mapie bez czołgów zrobiłby kupę, ale gdyby okazało się 1 vs 1 w człogu to Ty/Ja/Inni zrobiliby kupę.

 

Chyba nie rozumiesz o co mi chodzi... koleś śmierdzi, bo nie ma wszędzie platyn. A zauważ, że zdecydowana większość czołowych graczy dorobiła się swoich miejsc, wbijając właśnie platyny.

Edytowane przez hivonzooo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...