Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy glitch jest.

Na conquescie na nelson bay kolo UAV da sie wejsc W skale.

Dzisiaj tam cala wroga druzyna siedziala. Jak podejda oni to wystaja im tylko koncówki lufy i moge strzelac do nas.

a my nie mozemy ich zabic. Jedynie c4 dziala :D

 

Ktos wie jak tam wejsc? tak samo jak Oni wchodza na tą skale nad UAV'em?

Odnośnik do komentarza

Ponieważ przy 50 lvl wkrada sie znużenie,bo nie ma już czego odblokowywać,to zaczełem masterować bronie z SA,jest to o tyle trudne ze nie kupiłem tego dodatku a wszystkie kille pochodzą z broni zabranej przeciwnikowi :P Powiem szczerze że przedłuża to żywotność,bo czasami biega się po całej mapie za typem który ma tego guna :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Ponieważ przy 50 lvl wkrada sie znużenie,bo nie ma już czego odblokowywać,to zaczełem masterować bronie z SA,jest to o tyle trudne ze nie kupiłem tego dodatku a wszystkie kille pochodzą z broni zabranej przeciwnikowi :P Powiem szczerze że przedłuża to żywotność,bo czasami biega się po całej mapie za typem który ma tego guna :P

mnie znuzenie chwycilo przy 30 lvl. Ta gre zabily dla mnie schematy. Na kazdej mapie to samo rush->c4 -> samobojstwo -> powtórz ;)

 

teraz jedyne co gram to conquest na atacamie i kradne helikopter i sie ucze latac majac w (pipi)e co sie dzieje z gra ;)

albo dolaczam na np white pass lub arice biore c4 i niszcze wszystkie budynki na mapie :D

 

no i ta zenujaca ilosc map :/

niby 5 ale w niektorych trybach to szajs jakich malo. np panama canal w DM to praktycznie sami snajperzy. Nelson bay to samo. Ciezko spotkac inne klasy.

Odnośnik do komentarza

A mnie wkurza ze tyle od premiery a nie umieją naprawić tego wyrzucania z meczy i nie zaliczania statystyk.Przed chwilą wyzerowało mi statsy,udało mi się ubić 10 typa z UMP SA i nie zaliczyło,ciekawe czy później podliczy?Jak nie to mam dość tego gówna.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

ja mam jeszcze inny motyw:) zrobilem wszystkie bronie na bronz, dostalem insygnie (do dzis pamietam ze sie cieszylem jak dziecko bo myslalem ze potrzebne sa dodatki do tej odznaki) ostatnio patrze i insygni nie ma:/ kuzwa jak mysalem ze Gearsy byly popitolone pod wzgledem nie zaliczania killi itp tak bc2 przebija wszystko

Odnośnik do komentarza

Myślałem że jak pogram to mi zaliczy,(pipi)a tam,szło mi super,wpadło od groma kos,mnóstwo killi na nowych broniach i zero,nul :/ Do tego zaczynają mnie irytować niezniszczalne drzewaka,wystaje kilka patyków i albo się przyblokujesz uciekając i ciebie zabiją albo się gdzieś zaklinujesz,najwięcej tego badziewia jest na velparadiso(czy jakoś tak :P _

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj są problemy z serwerami EA. Albo zeruje staty, albo gra ma "czkawkę", albo wywala, albo są przekłamania graficzne. Dziś na Nelson Bay trafiłem i nie było np. w ogóle drzew, mapa wyglądała jak śniegowa pustynia :)

 

Nie ty jeden doswiadczasz podobnych problemow. Nie wiem co sie dzieje, ale EA powinno zadbac o komfort grania. Mam wrazenie ze posiadacze PS3 sa olewani cieplym moczem- pytam sie WHY? Bo nie placimy za PSN!!?? :verymad:

 

A pozatym Rudiok, ostatnio mialem przyejmnosc z toba grac. Dzieki tobie, i twojemu koledze z druzyny zaliczylem trzeci w karierze BFBC2 double kill snajperka (jedna kulka, dwa kille- na valparaiso :))

 

Ps. jak odblokowac Garanda? Nie gralem w poporzednie odslony BF.Jak zdobyc tytul weterana?

Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się np. na Battlefield heros i już masz 1 weterana,jak gracie valparadiso to uważajcie na gracza serwus-wymiatacz,wczoraj cała ekipa chciała polecieć heli do bazy,on zabił pilota który na nas czekał i polecaiał na skałke by stamtąd nabijać sobie ratio.

bf heroes chyba nie daje juz veterana.

pozycz bc1 zagraj 1 mecz i masz :P

albo znajdz kogos zaufanego co na twoim koncie zagra 1 mecz

lub znajdz kogos kto ma oryginalne bf na pc

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Miałem ostatnio fajnego farta. Zwykle, gdy chcę zakończyć sprint naciskałem raz strzał, tak jest mi najwygodniej. Niestety (a może i stety) przez przypadek nacisnąłem dwa razy i wystrzeliłem jeden pocisk w dosłownie nic (tryb hardcore, bez celownika na dodatek). Jakie było moje zdziwienie gdy zaliczyło mi killa i headshota. Na mijescu denta ostro bym się wkurzył na taką śmierć znikąd.;)

Odnośnik do komentarza

A pozatym Rudiok, ostatnio mialem przyejmnosc z toba grac. Dzieki tobie, i twojemu koledze z druzyny zaliczylem trzeci w karierze BFBC2 double kill snajperka (jedna kulka, dwa kille- na valparaiso :))

 

Polecam się na przyszłośc ;)

 

Jeśli chodzi o Veterana to jeśli masz PC i dostęp do wcześniejszych BF to nie powinno być problemów z rejestracją. Ba, chyba nawet demo można zainstalować którejś odsłony (np. BF 2142), zarejestrować konto, pograć on-line i potem wpisać to na stronie BC2.

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

Od wczoraj są problemy z serwerami EA. Albo zeruje staty, albo gra ma "czkawkę", albo wywala, albo są przekłamania graficzne. Dziś na Nelson Bay trafiłem i nie było np. w ogóle drzew, mapa wyglądała jak śniegowa pustynia :)

takie przeklamania to sie da zrobic na kazdej mapie.

jak sie stanie za niektorymi znakami znikaja cale tekstury widac tylko graczy...

teraz juz o tym wiem, wczesniej (pipi) mnie strzelal jak nie moglem skumac jakim cudem zabijaja mnie snajperzy przez paredziesiac krzaków drzew :D

no i mogliby naprawic kose bo to co teraz ona wyprawia to smiech

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...