Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Trik z kucaniem i cięciem noża był omawiany już dawno temu. Na pewno działa o wiele lepiej, z tym, ze w ferworze walki kto by pamiętał o kucnięciu przed ciachnięciem ;]

 

Ja się np. na tyle przyzwyczaiłem żeby kucać jak kogoś reanimuję (nie wiem skąd mi się to wzięło...), że jak ciacham nożem to z automatu kucam ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio wkurzyłem się na michała i innych za to ze grając przeciwko polakom wyczyniał coś takiego.Hiv jesteś w TNT?Kojarze ich z moich wojaży :P Pawcio ja jestem od wzbudzania zainteresowania wśród wrogów,mcomy podkłada kto inny(bo te 23 kosy wpadły w ataku).Dziś taki fartowny dzień ze nawet ciężarówką zrobiłem na road kille na tej nowej mapie :P

Odnośnik do komentarza

No tak, teraz wszyscy beda bic rekord Litwina :)... Moze moj rekord nie jest wybitny, ale wczoraj na Operation Hasting w jakies 5-6 min (na jednej bazie) wbilem 6 kos. Na scoreboard bylem drugi tuz za CrazyDaro. A zagralem sobie tak na chwilke, relaksacyjna runde. :) Kosy byly w tym stylu, suprise z boku :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=8BdIYQnBoPk

 

 

Jak walcze z typem 1vs1, i widze ze skonczylo mu sie ammo po wypluciu wszystkich pestek, to macham nozem, dajac mu do zrozumienia ze chce dual'a (pojedynek) na kosy. Jednka malo kto to kuma, niestety, wiec gina od kuli <_<

 

Wkurza jedna rzecz. Na drugiej bazie (ta mapa ze swiatyniami), najbardziej wysnieta lodz do przodu jest "zablokowana". Nie moge nia wyplynac, jakby jakas niewidzialna kotwica ja trzymala. WTF?... A jak wy z lodzi patrolowej robicie lodz podwodna. Talent McGyver'a czy co? :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Też ci sie nóż minął,wkurzający bug.Ja wczoraj na Harvest wpadłem do domku,6 typa stoi do mnie plecami to pokosiłem :P Lamusy,nikt nawet nie pamiętał ksywy typa który koło niego stoi by wiedzieć czy się obrócić jak tamten zginie.

 

Hardcore? Nie oczekuj za dużo od ludzi bez mapki, mało kto czyta liste zgonów ; F

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...