Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

hej

odzyskałem lipce dane wpisywane jako dowód i niestety strona nadal uważa, że podaję złe (odzyskałem z ciastek FF)

pozostaje liczyć, że 19 ruszy hamburgerowe demo i kody zadziałają

 

pozdrówki

kozbinio mistrzu mój powiedz mi gdzie Ty je tam znalazłeś? Przeszukałem te ciasteczka w FF i nie mogę tego znaleźć. Możesz mi napisać jak to zrobiłeś?

 

podbijam - kozbinio jak można odzyskać te dane z ciastek ?

 

podany inni sposób żeby zakupić np dragon origins, że niby przy potwierdzaniu pełnoletności zostają dane wpisane przy BF : umnie nie działa :/

 

hej, sorki mój błąd - nie chodziło o ciasteczka tylko autouzupełnianie

początkowo postępowałem jak w tutorialu - Tutorial z PS3Info, ale końcówka oczywiście u mnie nie zadziałała.

Więc kliknąłem w puste pola z danymi z dowodu i zacząłem wpisywać po kolei wszystkie cyfry. W momencie gdy trafiłem na cyfrę któe wtedy wpisywałem jako pierwszą, autouzupełnianie FF pokazało niżej podpowiedź, czyli co było wcześniej wpisywane.

Dzięki temu odzyskałem wpisane tam dane, jednak problem i tak mam, gdyż system ich nie puszcza dalej przy zamówieniu kodu

 

pozostaje nam FilePlanet. Czekamy do 19.11

Odnośnik do komentarza

Są dopalacze jak w MW2. Np. można szybciej biegać lub masz lepszą celność itp itd. Jest masa broni i pojazdów, są nowe odznaki i wildcardsy(?) jak np. rozwalić 500 typków z shotguna lub 250 z min. Aha no i jest nawet skuter wodny! :D Napisze coś jeszcze później, ide dalej obadać bete :D

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Na fileplanet są jeszcze ale przez te oszukańcze ninjaproxy nie mogę się zalogować. Podświetla się "login" ale za nic w świecie nie mogę wcisnąć buttona, pojawia się symbol wpisu liter zamiast strzałki.WTF?

Po prostu jak już jesteś na etapie logowania, to się nie loguj dalej z proxy, tylko skopiuj link u góry link z tej ramki (nie ten w przeglądarce w którym widnieje też adres proxy), wklej w nową kartę, zaloguj się, pozaznaczaj haczyki, przepisz kod z obrazka i ciesz się kodem. :) Ja tak zdobyłem wczoraj 4 kody (nie, nie mam już, więc proszę nie spamować)

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Na fileplanet są jeszcze ale przez te oszukańcze ninjaproxy nie mogę się zalogować. Podświetla się "login" ale za nic w świecie nie mogę wcisnąć buttona, pojawia się symbol wpisu liter zamiast strzałki.WTF?

Po prostu jak już jesteś na etapie logowania, to się nie loguj dalej z proxy, tylko skopiuj link u góry link z tej ramki (nie ten w przeglądarce w którym widnieje też adres proxy), wklej w nową kartę, zaloguj się, pozaznaczaj haczyki, przepisz kod z obrazka i ciesz się kodem. :) Ja tak zdobyłem wczoraj 4 kody (nie, nie mam już, więc proszę nie spamować)

mozesz juz sciagnac bete??

Odnośnik do komentarza

Na fileplanet są jeszcze ale przez te oszukańcze ninjaproxy nie mogę się zalogować. Podświetla się "login" ale za nic w świecie nie mogę wcisnąć buttona, pojawia się symbol wpisu liter zamiast strzałki.WTF?

Po prostu jak już jesteś na etapie logowania, to się nie loguj dalej z proxy, tylko skopiuj link u góry link z tej ramki (nie ten w przeglądarce w którym widnieje też adres proxy), wklej w nową kartę, zaloguj się, pozaznaczaj haczyki, przepisz kod z obrazka i ciesz się kodem. :) Ja tak zdobyłem wczoraj 4 kody (nie, nie mam już, więc proszę nie spamować)

mozesz juz sciagnac bete??

Nawet nie próbowałem, bo po co, skoro od jutra kody się wpisuję.

Odnośnik do komentarza

Klucz można w każdej chwili zdobyć na:

 

http://www.fileplane...-bad-company-2/'>http://www.fileplane...-bad-company-2/ , tylko,że po kliknięciu na ten link wyskoczy nam:

 

Battlefield Bad Company 2 beta is available to users in North America only.

 

oszukujemy ich tak:

 

kopiujemy link:

 

http://www.fileplane...-bad-company-2/

 

do paska "wyszukiwarki" w serwisie:

 

http://hidemyass.com/ i wciskamy Hidemyass , poprzez tą stronke połączy nas z fileplanet i dalej wszystko jest banalne,

 

GET YOUR BETA KEY, szybka rejestracja i po bólu.

 

Dokładnie opisane, temat dzis poruszany, ale opisane krok po kroku.Przekazuje dalej. Tak jak pisze Old_Kyo ściagamy jutro. Pozdro.

Odnośnik do komentarza

2 nowe tryby co były zapowiadane w BFBC2 to SQUAD RUSH i TEAM DEATHMATCH :) Pierwszy to niezabardzo wiem o co tam będzie biegać, chyba o jakieś podziały na grupy i atakowanie/rozwalenie skrzynki, a ten drugi to chyba wiadomo. No i będzie też nalot powietrzny, ten sam chyba co w BF1943.

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...