Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.fileplane...-bad-company-2/

 

są kluczyki za free, wchodzić przez ninjaproxy.com bo tylko dla US

wbijajcie na ign.com tym sposobem,co jest podany wyzej.Ja juz mam swoj kodzik i jest za(pipi)i***e!!!

 

Robię tak jak piszecie, otwieram stronę ninjaproxy, wklejam adres fileplanet... ale wyskakuje mi komunikat, że nie jestem z US. Jak to trzeba zrobić aby działało?

Odnośnik do komentarza

Bo mi się coś takiego wyświetla

 

The website cannot display the page

HTTP 500

Most likely causes:

?The website is under maintenance.

?The website has a programming error.

 

What you can try:

Refresh the page.

 

Go back to the previous page.

 

More information

 

This error (HTTP 500 Internal Server Error) means that the website you are visiting had a server problem which prevented the webpage from displaying.

 

For more information about HTTP errors, see Help.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem to te kody na tej niemieckiej stronie to jakiś bubel. Siedze już 4 godziny i nic, qwa żadnych linków do stron do tych kodów, non stop odświeżam jak cos bo jestem baaardzo napalony na tą bete. Pozatym co za jakaś nieznana strona niemiecka dostaje nagle 10000 kluczy??? nawet IGN tyle nie miało i Gamespot...

 

Ja w ciagu godziny miałem 3 odliczania i na jedno się załapałem bo i tak mozna kupic tylko 1 klucz. Trzeba czekac az czas sie skończy i wtedy pojawi sie ikona "Jetz vorbesteilen" i potem juz do kasy.

Odnośnik do komentarza

Wygląda tak jakby padła Ci strona, ale ja nie stwierdziłem czegoś podobnego ani razu , dziwne...

 

Strona www.4players.de..

 

1.Rejestrujesz się.

2.Ustawiasz wiek (na poprzedniej stronie jest link do artykułu a pod spodem wszystko, co gdzie kliknąć jakbyś przypadkiem nie znał niemieckiego).

3.Czekasz na odliczanie. (wrzucają jednorazowo około 100 kodów, czas odliczania chyba przypadkowy)

4. Kupujesz.

5. Podajesz dane adresowe i niby nr dowodu bo nie możesz być niepełnoletni - teoretycznie podejrzewam , że wiek ustalony wcześniej powinien zgadzać się z peselem, ale można wyssać wszystko z palca ...

6. Po 3min dostajesz kod na maila..

 

To wszystko ...

Odnośnik do komentarza

I tu się sprawa rypła :D

 

Faktycznie jest potwierdzenie dokonania zakupu, ale nie ma samego kodu :D...

 

Chyba trzeba wystosować pismo via email z zapytaniem o co chodzi jakby ??

 

Btw : słuszna uwaga, zajrzałem do środka zobaczyłem jakieś numery i zamknąłem pocztę. Okazuje się , że nr klienta i nr zamówienia :D.. Pewnie 19go bym to wklepał w konsolę :D

Odnośnik do komentarza

Gdzie wy widziecie to odliczanie? Jestem na stronie tej, tam gdzie pisze ile kodów zostało i nie widzę żadnego odliczania?

muszisz trafic bo co 30 min jest odliczanie ktore trwa 10 min i wtedy mozesz zlozyc zamowienie , Balack Medusa w niektorych kregach znany jako kieszonkowy rasputin pozdro hej . bedziemy grac w multi i ci bede granaty rzucal i jezdzil hamvi :D .POZDRO HEJJJJ

Odnośnik do komentarza

Poczytałem i poszperałem. Faktycznie w tym momencie wysyłają tylko potwierdzenia zakupu, które dają gwarancję otrzymania kodu. Kody będą wysyłać UP TO 19.11.2009 - więc nie wiadomo którego dnia , ale na bank przed 19stym :)..

 

Co do pytania powyżej : właśnie chodzi o to żebyś siedział i polował na to odliczanie, ono nie jest włączone cały czas !! Odliczają czas od 5min do 0 a następnie wrzucają jakąś małą pulę kodów. Musisz zdążyć w tym czasie. Dzisiaj już rzucili 800 kodów , zostało około 9200, także cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...