Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że ja mam potwierdzenie złożenia zamówienia. Nie otrzymałem kodu...

Sprawdź spam, mi wpadł ten mail do spamu. Odebrał już te kody? Z tego co widzę tam jest napisane, że trzeba wpisać numer paszportu jeszcze raz przy odebraniu kodu o_O A ja wpisałem tam coś na pałe i nie pamiętam co :(

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza

Tylko, że ja mam potwierdzenie złożenia zamówienia. Nie otrzymałem kodu...

Sprawdź spam, mi wpadł ten mail do spamu. Odebrał już te kody? Z tego co widzę tam jest napisane, że trzeba wpisać numer paszportu jeszcze raz przy odebraniu kodu o_O A ja wpisałem tam coś na pałe i nie pamiętam co :(

 

Wyżęj podałem linka do poradnika gdzie jest napisane jak odzyskać te dane ;)

Odnośnik do komentarza

Tylko, że ja mam potwierdzenie złożenia zamówienia. Nie otrzymałem kodu...

Sprawdź spam, mi wpadł ten mail do spamu. Odebrał już te kody? Z tego co widzę tam jest napisane, że trzeba wpisać numer paszportu jeszcze raz przy odebraniu kodu o_O A ja wpisałem tam coś na pałe i nie pamiętam co :(

 

Wyżęj podałem linka do poradnika gdzie jest napisane jak odzyskać te dane ;)

Wpadłem na ten sam pomysł, ale niestety nie działał. Na szczęście po dwukrotnym kliknięciu na pole formularza firefox pokazał z cache'u co było wpisywane i tam było mam nadzieje to co trzeba :D

Odnośnik do komentarza

Wycwanili się hamburgery i o wszystkich cudach z hide proxy też można zapomnieć <_<

Jak odzyskać te cache z firefoxa?

Jak masz włączone zapisywanie danych z formularzy, to w sklepie 4players zamawiasz cokolwiek dla dorosłych, przechodzisz do kasy, i pojawia ci się formularz zamówienia, gdzie masz pole z dowodem - klikasz 2 razy na to pole i powinno się pojawić co wpisałeś.

Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie ze nikogo nie odcinaja, bo problemy z polaczeniem sa tez na niemiecki i uk psn.

a co do bety, to czekalem caly wczorajszy i dzisiejszy dzien, a email z 4players lezal sobie 24godziny w zakladce ze spamem :)

 

offtopujemy, ale nie - odcięli nas. Nie mam problemów z połączeniem. Po prostu pojawia się komunikat, że ten rodzaj usługi nie jest dla mnie dostępny. MImo, że do PSNetwork mnie wpuszcza (tylko Store jest zablokowany). Może puszczenie łączan przez Proxy?

 

jajca jak cholera

 

i ponawiam prośbę - jak ktoś gra to niech szrajbnie parę słów

Odnośnik do komentarza

hej

odzyskałem lipce dane wpisywane jako dowód i niestety strona nadal uważa, że podaję złe (odzyskałem z ciastek FF)

pozostaje liczyć, że 19 ruszy hamburgerowe demo i kody zadziałają

 

pozdrówki

kozbinio mistrzu mój powiedz mi gdzie Ty je tam znalazłeś? Przeszukałem te ciasteczka w FF i nie mogę tego znaleźć. Możesz mi napisać jak to zrobiłeś?

Odnośnik do komentarza

Wiecie czemu nie działa ta beta? Bo druga część kodu z dowodu to data urodzenia, i musi sie zgadzać z datą jaką macie ustawioną w koncie xD Więc jeśli ktoś w tej drugiej częśći (tej po << ) wpisał 6 cyfr, tak że akurat pierwsze 2 pasują na rok, kolejne 2 na miesiąć i kolejne dwie na dzień, to może spróbować przestawić datę urodzin konta na tą zgodną z kodem który wpisał.

Odnośnik do komentarza

hej

cóż w takim razie mi pozostaje FILEPLANET. Próbowałem wpisywać kod tak dla jaj, ale oczywiście wyskakuje błąd, że kod jest zły. 19 wrócę do prób :-)

przy okazji - ciekawa sprawa jest z 4pleyers, bo niby zaznaczasz przy zamówieniu, że jesteś z Polski a potem wymagają od Ciebie szwabskiego dowodu

głupota

Odnośnik do komentarza

hej

odzyskałem lipce dane wpisywane jako dowód i niestety strona nadal uważa, że podaję złe (odzyskałem z ciastek FF)

pozostaje liczyć, że 19 ruszy hamburgerowe demo i kody zadziałają

 

pozdrówki

kozbinio mistrzu mój powiedz mi gdzie Ty je tam znalazłeś? Przeszukałem te ciasteczka w FF i nie mogę tego znaleźć. Możesz mi napisać jak to zrobiłeś?

 

podbijam - kozbinio jak można odzyskać te dane z ciastek ?

 

podany inni sposób żeby zakupić np dragon origins, że niby przy potwierdzaniu pełnoletności zostają dane wpisane przy BF : umnie nie działa :/

Odnośnik do komentarza

Dostałem maila z 4players.de....

 

Piszą coś w tym stylu "Strasznie nam przykro, ale z powodów prawnych nie możemy wysyłać kodów do klientów z poza Niemiec. Jeśli nie jesteś Niemcem to możesz zapomnieć, ale oczywiście pracujemy nad tym i zrobimy wszystko co w naszej mocy byś jednak nie zapomniał :D..Zamówienie nie będzie realizowane, ale nie będzie też usuwane, bo może coś wymyślimy" ...

 

Czyli nadzieja umiera ostatnia, ale więcej niż 5% jej nie pozostało :(.. Dobrze, że IGN - fileplanet nie leci w kulki..

Odnośnik do komentarza

ciekawa sprawa - chciałem zalogować się amerykańskiego PSN i dostaję komunikat: PSNetwork is undergoing maintenance.... strach się bać

czy ktoś już zagrał? jakieś pierwsze komentarze?

beta zajmuje 912mb i jedyne co w tej chwili mozna to pochodzic po menusach :D

wiadomo serwery startuja 19.11

To znaczy że już można pobierać? Mój kod z fileplanet nie działa - wpisuje na koncie USA... ;/

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...