Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Olałem tą szwabską stronkę, na fileplanet.com też rozdają klucze i jest mniej (pipi)enia sie z jakimiś danymi, peselami itp itd.

 

MAŁY PORADNIK JAK DOSTAĆ KLUCZ Z FILEPLANET:

 

1. Najpierw trzeba wejść w ninjacloak.com

 

2. Potem na samym dole strony trzeba wpisać fileplanet.com i kilkamy GO!

 

3. Następnie jesteśmy na stronie fileplanet, klikamy w żółty link "Get your PSN Beta Key from FilePlanet!" jest koło obrazka z BFBC2.

 

4. Klikamy GET YOUR BETA KEY i się logujemy lub rejestrujemy.

 

Dalej se już chyba poradzicie, po zalogowaniu/zarejestrowaniu sie i wpisaniu kod z obrazka dostaniecie klucz do bety BC2 :)

 

Mam nadzieję że sie komuś przyda taki mini poradnik :D

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Olałem tą szwabską stronkę, na fileplanet.com też rozdają klucze i jest mniej (pipi)enia sie z jakimiś danymi, peselami itp itd.

 

MAŁY PORADNIK JAK DOSTAĆ KLUCZ Z FILEPLANET:

 

1. Najpierw trzeba wejść w ninjacloak.com

 

2. Potem na samym dole strony trzeba wpisać fileplanet.com i kilkamy GO!

 

3. Następnie jesteś my na stronie fileplanet, klikamy w żółty link "Get your PSN Beta Key from FilePlanet!" jest koło obrazka z BFBC2.

 

4. Klikamy GET YOUR BETA KEY i się logujemy lub rejestrujemy.

 

Dalej se już chyba poradzicie, po zalogowaniu/zarejestrowaniu sie i wpisaniu kod z obrazka dostaniecie klucz do bety BC2 :)

 

Mam nadzieję że sie komuś przyda taki mini poradnik :D

 

 

A te kody z filplanet to będą działały na polskim końcie czy trzeba na amerykańskim go wykorzystać

Odnośnik do komentarza

Chcialem jeszcze zrobic keya dla ziomka i co sie okazalo? Drugi Key byl taki sam jak pierwszy:) Jedna wielka sciema. Mial ktos tez takie cos?

 

wyczyść przeglądarkę albo użyj dowolnej innej (np. IE jak nie chcesz czyścić FF) - zalogujesz się na inne konto i dostaniesz inny kod

Odnośnik do komentarza

mi kod z fileplanet.com nie działa ani na pl ani na usa koncie czy to dopiero zadziała 19 ? sam nie wiem ;/

zgadnij,

przecież tak jest napisane i w mailu i wszędzie ...

 

 

Ale kody z ultimy działaja i można już ściągać to czemu tych z fileplanet.com nie da sie jeszcze wykorzystać.

 

Może wrzucają po kolei terminami, żeby nie zapchać serwerów jakby wszyscy na raz zaczęli ściągać. Najpierw ulitmy, gamespoty i inne dojcze a na końcu IGNy itp...

Tak sobie to tłumaczę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...