Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

No to prosze precyzować swoje wypowiedzi... aby czytający nie musiał się domyślać :).

Jasne że wielkością będą o wiele większe :) i wiem że na tym samym silniku ale chyba bardziej rozwiniętym. Mnie chodziło że gameplay w nowym BC będzie bardziej złożony niż w "arcadowej" odmianie Battelfieldzie z roku 1943.

 

Ten silnik to jest chyba gdzieś pomiędzy, Zniszczenia w 1943 sa większe niz w BC ale znowu w BC2 badą większe niż w 1943

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

EA ma to do siebie, ze zawsze rozpala wyobraznie innym, a pozniej jest rozczarowanie :D.

 

Tak tylko że odpowiedzialny za BF jest prod. DICE a Electronic jest tylko wydawcą :P

 

BF 1943 mnie pochłonął,mimo iż nie gram od 46 dni to nadal jestem na 400 miejscu(byłem 126),a BF:BC2 będzie większy i lepszy od 1943 :P Chyba życie przy niej strace

 

Dokładnie :) mam rozegranych 200 meczy i nie mam jej dosyć.Różnorodność rozgrywki to jej głowne atuty . Bad Company przeszedł mi koło nosa nie wiem czy warto jeszcze nim sie zainteresować? Skoro MW2 już nadchodzi no i zaraz potem oczekiwany BC2

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

w BC chyba najwieksza bolaczka byl brak prywatnych meczow, oraz jeden tryb na poczatku (z czasem doszedl conq) sprawilo to, ze wiele osob szybko po pierwszym patchu sprzedalo swoja kopie. za bardzo skupili sie nad singlem i dlatego wyszlo co wyszlo. mam nadzieje, ze teraz potraktuja go z mniejszym dystansem i bardziej skupia sie nad online. tak w proporcjach 70:30 :D

tak bylo w pryzpadku BF2:MC i wyszlo swietnie ;)

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

czasami warto zajrzeć na oficjalny blog

fajne kwiatki bywają

 

How do I get a Beta Key?

 

For North America - Beta Keys are limited in quantity and will be available through these select partners: Best Buy and Gamestop. Reserve your copy now in stores!

 

For Europe and Asia - Keep your eyes open for local opportunities!

 

More details to follow as we continue to announce additional beta key partners next week. Check back our blog for more details.

 

Not a PS3 Owner?

 

Coming December, we will invite players to parti(pipi)ate in a PC open beta. Then, early next year, all players worldwide will get to experience this premier shooter when we releases a Battlefield: Bad Company 2 multiplayer DEMO on the Xbox 360, PS3 and PC.

 

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2009/11/03/a-thank-you-to-eddie-j-fan-kit-v-2.aspx

 

Check_5F00_Blog01.jpg

Odnośnik do komentarza

Wlasnie obejrzalem ten trailer, i jestem pod ogromnym wrazeniem. Wydawalo mi sie, ze widowiskowa zadyma mozliwa jest tylko w skryptowanych akcjach, jakie mozna znalezc w Killzone 2 czy nadchodzacym Modern Warfare 2, w kampania dla jednego gracza. A tu taka niespodzianka. Felling pola bitwy jest niewiarygodnie wiarygodny :) Gdyby teraz wyszedl nowy Battlefield, MW2 na pewno lezal by na polce :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.