Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Butcher - a jak wygląda sprawa ze strzelaniem? Nadal czuć, że strzelamy karabinem na wodę, czy poprawili to? Dodano więcej opcji customizacji naszego wojaka?

Hmm... nigdy nie miałem odczucia w BF, że strzelam karabinem na wodę :), imo jest podobnie jak w BC1 - dla mnie cacy. Guny mają odpowiedni power, świetnie brzmią, nie mówiąc o efektach wizualnych jakie zostawiasz na otoczeniu. W ferworze walk i podjary ogólnej ;) kustomizacją postaci się nie bawiłem, zmieniałem tylko klasy lub pukawki wedle potrzeb.

Odnośnik do komentarza

zaar jesteś złyyyyyyyyyyyyyyy :-) ale dobrze mieć Cię po swojej stronie hłe hłe

 

mam doskonałe wspomnienia z BF:BC. Już w samo demo grałem godzinami, a pełna wersja okazała się lepsza niż myślałem. Zdecydowanie najbardziej do gustu przypadł mi shotgun - reszty nie umiałem obsługiwać. Jak dla mnie to wystarczy, że BF:BC2 będzie miało dobre community oraz działającą komunikację głosową - reszty nowości mi nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza

W takim tempie to juz od dawna pewnie nie maja tych 10.000 kluczy :P.

Nie ma to jak sztuczna promocja sklepu, w dodatku sasiadow.

Zostalo 2000 Kluczy z tych 10000 dzisaj rozdawali jak szaleni,proponuje wejsc na strone rozdaja teraz kody bez odliczania

 

Wiadomo ile bedzie trwac beta??czy bedzie tak jak z BF:BC ze bedzie mozna grac caly czas az do premiery?

przy bad company nie bylo bety tylko bylo demo dostepne na pss bodajze dwa tygodnie przed premiera...w przepadku bad company 2 zapewne bedzie tak samo....

pare postow wyzej masz napisane do kiedy beta....

Odnośnik do komentarza

13 minut z bety

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,7253870,Rozgrywka_z_bety_Battlefield__Bad_Company_2.html

 

Moze teraz bez bledu bedzie

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,7253870,Rozgrywka_z_bety_Battlefield__Bad_Company_2.html

Edytowane przez Grigori
wystarczy użyć taga [ link ] a już na pewno nie pisać drugiego posta, bo to na pewno nie pomoże!
Odnośnik do komentarza

Ale skończcie już pieprzyć o tej niemieckiej stronie.

 

Grigori, a gdzie mamy o niej rozmawiać jak nie na forum? Mamy zmienić forum czy co? Dzięki temu że jesteśmy sobie życzliwy i wymieniami się takimi informacjami będzie tutaj sporo opinii jak wygląda nowy BF:BC2. Lubię Twoje twarde rządy bo komfortowo czyta się forum ale czasami przeginasz pałkę

 

ps. pewnie dostanę warna i zaraz usuniesz posta ale powiedziałem co mi leży na sercu

 

BTW, jeśli Butch mówi, że to co na filmie to tak jest w realu to pierwszy raz w życiu muszę urlop dla gry wziąć

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

OK kody sa rozsylane.

dzis miedzy 23 a 6 bedzie mozna zasysac.

Jednak ta strona to nie kit :)

 

szpic - jarzysz coś z Niemca? dostałem maila, wchodzę na stronę przez podany w mailu link i dostaję tekst:

 

Ihr Key für Battlefield Bad Company 2 Beta-Key (PS3)

Aufgrund der deutschen Jugendschutzbestimmungen ist ein Abrufen dieses Codes nur diesem Zeitraum möglich:

 

zwischen 23 und 6 Uhr

 

Bitte versuchen Sie es später erneut.

Wichtiger Hinweis:

Halten Sie Ihren Personalausweis bereit, da Sie zum Abrufen des Codes erneut Ihre Personalausweis-Nummer eingeben müssen!

 

no kodu tu nie ma...

Odnośnik do komentarza

translator powiedzial mnie ze z powodu prawa niemieckiego moze to byc tylko dostepne od 23 do 6.

 

wiec trzeba czekac ;)

 

ps. Oni maja taki sam czas jak my?

gorzej ze tam cos pisze o id dowodu :)

a ja nie pamietam co tam wpisalem heheh ;)

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Gdzie mi rewidują nr dowodu ?? Jakoś nie mogę tego odnaleźć a czas ucieka... ??

 

Oczywiście klikam na link, który od nich otrzymałem, później na koszyk, do kasy i wyskakuje mi wielkie nic czyli kilka linijek , że każdy otrzyma po jednym kodzie itp, itd....

Gdzieś się zgubiłem ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...