Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

To co na nim widać to po prostu poprawnie zrobiona gra, bez jakichś wodotrysków. Singla pewnie przejdę raz a następne setki godzin spędze na splicie z 3 kumplami :)

Tak jak w CoD4 i Cod5.

Czekamy.

Na splicie..??? Setki godzin..???? No nie zartuj czlowieku... :P

Kilka razy nie mialem netu i nawet do glowy mi nie przyszlo zeby grac na splicie. Nie wiem jaki sens jest tak grac, skoro widzisz co robi i gdzie jest przeciwnik.

Podlacz sie do PSN jak najszybciej chlopie.

Edytowane przez Ralfus
Odnośnik do komentarza

Lepszy split niz patrzenie jak jedna osoba gra. Co z tego ze widzisz? Przeciez to nie zabawa w chowanego... Graj 4fun, dawniej to nawet byl split na 4 i jakos nie narzekali ci co grali w Q2 czy Perfect Dark/Bond. To jest zabawa. Nie mowiac juz ze ciekawsza opcja jest split 2-4 graczy niz zakup konsoli by moc grac na splita (nie przez neta lecz "lanparty")

 

 

Odnośnik do komentarza
Na splicie..??? Setki godzin..???? No nie zartuj czlowieku... :P

Kilka razy nie mialem netu i nawet do glowy mi nie przyszlo zeby grac na splicie. Nie wiem jaki sens jest tak grac, skoro widzisz co robi i gdzie jest przeciwnik.

Podlacz sie do PSN jak najszybciej chlopie.

Taki madry? No to dobra - kup drugi telewizor i druga konsole, zeby pograc sobie z kumplem jak przyjdzie. Wedlug mnie fun plynacy ze split screena, kiedy obok mnie siedzi drugi gracz jest miliard razy wiekszy niz kiedy gram przez neta. Mam nadzieje, ze w CoD MW2 polepsza grafike w split screenie i ekran nie bedzie podzielony w taki sposob w jaki jest podzielony w CoD WaW, oraz ze bedzie jakis tryb w stylu zombie mode z umieszona opcja wybierania odpowiedniej fali (jak w Hordzie z GeoW 2).

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Lipa że silnik ten sam, ale co z tego jak trailera wymiata na całej linii, grafika jest dopieszczona i to widać gołym okiem, przede wszystkim jest dużo ostrzej, tekstury zyskały na jakości nie ma mowy o szoku ale widać krok wprzód. Jest dynamicznie, brutalnie epicko! gra zarządzi nie mam żadnych wątpliwości 8) Ciekawe jak MP się ma, trailer mega pozytywny.

Odnośnik do komentarza
Lipa że silnik ten sam, ale co z tego jak trailera wymiata na całej linii, grafika jest dopieszczona i to widać gołym okiem, przede wszystkim jest dużo ostrzej, tekstury zyskały na jakości nie ma mowy o szoku ale widać krok wprzód. Jest dynamicznie, brutalnie epicko! gra zarządzi nie mam żadnych wątpliwości 8) Ciekawe jak MP się ma, trailer mega pozytywny.

Przynajmniej bedzie w 95% gry frame na poziomie 60fpsow. Do GOW2 tez nie dawali nowego silnika tylko ulepszyli :). Jest dobrze - z reszta ten silnik i tak b. dobrze wyglada w HD oraz chodzi plynniutko przez wiekszosc gry (nie liczac Bonda 0007 QOS) - taki COD4/5 to wyjatek na konsoli nextgenowej by ladnie wygladala i chodzilo w srednio 60 a nie w porywach 30-20 jak wiekszosc gier fpp - glownie na silniku UE3

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza
Na splicie..??? Setki godzin..???? No nie zartuj czlowieku... :P

Kilka razy nie mialem netu i nawet do glowy mi nie przyszlo zeby grac na splicie. Nie wiem jaki sens jest tak grac, skoro widzisz co robi i gdzie jest przeciwnik.

Podlacz sie do PSN jak najszybciej chlopie.

 

ty się lepiej zastanów co piszesz. tak jak pisali niektórzy- nie zawsze mam ochotę kopać dupy jakimś żałosnym hamburgerom czy innym szkopom, przeważnie wolę porozpierdzielać łby 3em kumplom, a w ferworze walki nawet nie ma czasu zaglądać im na okienka i patrzeć gdzie kampią.

 

EDIT:

 

obejrzałem ten nowy trailer i nie dyskutuję- masa.

oby tylko map było więcej niż 10 a właściwości broni mogą zostać podobne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...